Національна металургійна академія України

Міжнародна конференція «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід» (ЄС)

Вперше конференцію було проведено у 2017 р. в Австрії, на базі університету м. Відень. У 2018 р. конференція відбулася на базі університету Аалто (м. Гельсінкі, Фінляндія), а в 2019 - на базі університету UvA (м. Амстердам, Нідерланди). У 2020 конференцію не проводили через обмеження, що були введені в Україні та країнах ЄС через складну епідеміологічну ситуацію.

Час проведення: друга половина листопада.

Формати участі: очно, заочно.

Легітимність і особливості: Інститутом модернізації змісту освіти МОН України у 2021 р. конференцію традиційно включено до переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки (поз. 580). В рамках заходів конференції оргкомітетом надається можливість (тільки очним учасникам!) скласти іспит з англійської мови з подальшим отриманням (за результатами здачі іспиту) сертіфікату відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (рівень В2).

Основні напрямки (секції):

- інноваційні технології в освіті;

- сучасні проблеми розвитку окремих галузей науки.

Мови конференції: українська, англійська, російська.

Після закінчення конференції всі учасники, які надіслали доповіді (тези), отримують збірник матеріалів у вигляді книги або електронному (СД), а також сертифікат, що підтверджує опублікування матеріалів у збірнику.

ЗАГАЛЬНЕ ЗНАЙОМСТВО:    Переглянути фрагменти звіту (2018)       СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА /зразок/ 

ЗБІРНИКИ (Архів):     2017 (Т2)      2018      2019      2020*

ЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ. IV конференція "Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід" запланована на 6-8 грудня 2021 р. у Фінляндії, на базі університету Аалто  (м. Гельсінкі) в "очному" режимі**Конференцію включено Інститутом модернізації змісту освіти МОН України до Переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки на 2021 рік (розділ І /Міжнародні конференції/, поз. 580 - переглянути).

 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ, ЗАЯВКА (БЛАНК) ТА ІНШІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

 

/ для завантаження документа клацніть мишею по його назві /

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ    ЗАЯВКА (бланк) ОЧНО    Заявка (бланк) ЗАОЧНО    ЕКЗАМЕН (В2)   Зразок оформлення статей

 

Детальна інформація щодо вартості окремих послуг та екзамену (В2) надається після подачі заявки на очну участь.

 

* - через складну епідеміологічну обстановку в Україні та країнах ЄС у 2020 р. конференцію не проводили. Інформація щодо публікацій у збірниках, виданих до 2017 року надається вченим секретарем конференції за запитом.

** - за умови благополучної епідеміологічної ситуації та відсутності жорстких обмежень для в'їзду до Фінляндії з України.

 
 


Вгору: Конференції