Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Міжнародна конференція «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід» (ЄС)

Вперше конференцію було проведено у 2017 р. в Австрії, на базі університету м. Відень. У 2018 р. конференція відбулася на базі університету Аалто (м. Гельсінкі, Фінляндія), а в 2019 - на базі університету UvA (м. Амстердам, Нідерланди). У 2020 конференцію не проводили через обмеження, що були введені в Україні та країнах ЄС через складну епідеміологічну ситуацію.

Час проведення: друга половина листопада.

Формати участі: очно, заочно.

Легітимність і особливості: Інститутом модернізації змісту освіти МОН України у 2021 р. конференцію традиційно включено до переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки (поз. 580). В рамках заходів конференції оргкомітетом надається можливість (тільки очним учасникам!) скласти іспит з англійської мови з подальшим отриманням (за результатами здачі іспиту) сертіфікату відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (рівень В2).

Основні напрямки (секції):

- інноваційні технології в освіті;

- сучасні проблеми розвитку окремих галузей науки.

Мови конференції: українська, англійська, російська.

Після закінчення конференції всі учасники, які надіслали доповіді (тези), отримують збірник матеріалів у вигляді книги або електронному (СД), а також сертифікат, що підтверджує опублікування матеріалів у збірнику.

ЗАГАЛЬНЕ ЗНАЙОМСТВО:    Переглянути фрагменти звіту (2018)       СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА /зразок/ 

ЗБІРНИКИ (Архів):     2017 (Т2)      2018      2019      2020*    2021

ЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ. V міжнародну конференцію "Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід" включено Інститутом модернізації змісту освіти МОН України до Переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти та науки на 2022 рік (розділ І /Міжнародні конференції/, поз. 642). Передбачаються очний** та заочний формати проведення конференції. Заплановано видання збірника матеріалів конференції відповідно до існуючих вимог та присвоєнням міжнародного індексу ISBN. Збірник конференції-2021 та збірки конференцій попередніх років можна переглянути/завантажити з архіву (див. вище). Більш детальна інформація про конференцію-2022 буде розміщена на сайті у жовтні-листопаді 2022 р.

 ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ, ЗАЯВКА (БЛАНК) ТА ІНШІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

 / для завантаження документа клацніть мишею по його назві /

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ    ЗАЯВКА (бланк) ОЧНО    Заявка (бланк) ЗАОЧНО    ЕКЗАМЕН (В2)   Зразок оформлення статей

Детальна інформація щодо вартості окремих послуг надається після подання заявки на очну участь.

* - через складну епідеміологічну обстановку в Україні та країнах ЄС у 2020 р. конференцію не проводили. Інформація щодо публікацій у збірниках, виданих до 2017 року надається вченим секретарем конференції за запитом.Вгору: Конференції