Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Он-лайн зустріч зі вступниками Нікопольського факультету

30 серпня 2023 р. відбулася урочиста он-лайн (ZOOM) зустріч вступників факультету 2023 року з професорсько-викладацьким складом, на якій окрім знайомства з керівництвом та викладачами здобувачам освіти було надано інформацію щодо особливостей організації навчального процесу в умовах воєнного стану, про форми та зміст навчального процесу, методи он-лайн навчання, що застосовуються тощо. Студентам-вступникам 2023 р., які не мали можливості бути присутніми на зустрічі, пропонуємо самостійно ознайомитися з інформацією, що розміщена на сторінках Нікопольського факультету та кафедри Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів, зокрема (активні посилання): 

По кафедрі Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів:

Нагадуємо всім студентам щодо необхідності слідкувати за повідомленнями у групах (Viber) та на сайті факультету. Про початок занять та їх розклад буде повідомлено додатково (Viber, сайт).

Адміністрація НФ

Особливості навчального процесу у 2023/24 навч. році

Відповідно до наказу по УДУНТ від 28.07.2023 №140а-г навчальний рік 2023/24 для здобувачів освіти всіх освітніх рівнів, форм навчання та курсів розпочинається 01 вересня 2023 р. Навчальні заняття та консультації, враховуючи дію воєнного стану, проводяться за змішаною формою. Для студентів Нікопольського факультету – тільки в режимі он-лайн. Одразу після появи сигналу «Повітряна тривога» навчальне заняття (або консультація) повинне бути припинене, в т.ч. при дистанційній формі проведення занять. Викладач, що проводить он-лайн заняття, після появи сигналу «Повітряна тривога» повинен запропонувати студентам пройти до найближчого укриття і припинити відео-конференцію.

Пропонуємо також більш детально ознайомитися з рекомендаціями учасникам освітнього процесу про дії в разі надзвичайних ситуацій, що розміщені на сайті освітнього омбудсмена України та на нашому сайті, в розділі "Матеріали для студентів/Абетка безпеки".

Адміністрація НФ

Робота для випускників та студентів старших курсів

Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» (ПІВДЕНМАШ) - флагман ракетно-космічної промисловості України, що має у своєму розпорядженні потужні галузеві виробництва, серед яких металургійне, складальне, випробувальне, зварювальне, ливарне, ковальське та механообробне пропонує роботу випускникам та студентам старших курсів (бакалаври та магістри, можливо на неповний робочий день). Докладніше (лист від підприємства)…

Об'єднання (реорганізація) вишів Дніпра

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 липня 2023 року №620-р "Про реорганізацію державного вищого навчального закладу “Український державний хіміко-технологічний університет” та Придніпровської державної академії будівництва та архітектури" на підставі пропозиції МОН України вищі навчальні заклади “Український державний хіміко-технологічний університет” (код згідно з ЄДРПОУ 02070758) та Придніпровську державну академію будівництва та архітектури (код згідно з ЄДРПОУ 02070772) реорганізовано шляхом приєднання їх до Українського державного університету науки і технологій (код згідно з ЄДРПОУ 44165850). 

Офіційне джерело: Урядовий портал

Освітні ресурси для неформальної он-лайн освіти

Шановні студенти!

В розділі сайту факультету "Матеріали для студентів" (сторінка: Всім студентам/Ресурси для неформальної та інформальної освіти) розміщено підбірку посилань на он-лайн навчальні ресурси, де ви можете знайти для себе та своїх друзів чимало корисних (переважно - безкоштовних!) он-лайн курсів для вашого персонального зростання, розвитку творчих здібностей та окремих компетентностей, що є затребувані на сучасному ринку праці в Україні та за її межами.

Літні місяці, вільні від навчального навантаження - найбільш зручна пора скористатися додатковими можливостями для саморозвитку та персонального зростання! Бажаємо успіхів!

Відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт бакалаврів

В період з 19 по 24 червня 2023 р. успішно відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт бакалаврами, що навчалися на Нікопольському факультеті за ОПП Металургія та іншими освітньо-професійними програмами. Захисти робіт відбувалися в он-лайн (дистанційно) та оф-лайн (очно) режимах, у відповідності до чинних вимог університету та МОН України. Державними екзаменаційними комісіями відмічено високий рівень виконання більшості робіт, попри непрості умови воєнного стану, а також те, що частина студентів є вимушеними переселенцями, або мешкають на потенційно небезпечних територіях Нікопольської, Покровської, Марганецької та інших громад.

На фото - оголошення результатів (оцінок) захисту випускних кваліфікаційних робіт

Керівництво і професорсько-викладацький склад факультету щиро вітають своїх випускників з побажанням подальших успіхів у житті під мирним небом вільної незалежної України! 

XVIІ Міжнародна конференція

Стратегія якості в промисловості і освіті

успішно відбулася

Завдяки зусиллям оргкомітету, а також традиційній підтримці наших болгарських колег та друзів, чергова XVII міжнародна конференція "Стратегія якості у промисловості та освіті" успішно відбулася у заплановані терміни. Не зважаючи на значні перешкоди, що суттєво ускладнюють повноформатне проведення конференції в традиційному /очному/ режимі, оргкомітетом за підтримки керівництва ТУ-Варна було організовано і проведено низку заходів задля проведення конференції у змішаному форматі. Зокрема, проведено Пленарне засідання з онлайн трансляцією (платформа ZOOM) для всіх учасників.

Подробиці, в т.ч. збірник матеріалів конференції (електронне видання), розміщені на сторінці конференції

Вступникам - 2023

Для допомоги потенційним учасникам національного мультипредметного тесту (НМТ) Українським центром оцінювання якості освіти підготовлений довідник для вступників-2023 з відповідями на основні запитання, що можуть виникнути до, під час або після тестування, – Путівник учасника НМТУ ньому зібрано всю потрібну інформацію, яка для зручності згрупована за форматом «запитання ‒ відповіді». Для того щоб полегшити пошук потрібної сторінки на сайті, текст у путівнику залінкований. Передбачено можливість роздруковувати тексти, а також завантажити путівник у форматі PDF.

Джерело: офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти 

До уваги вступників - 2023!

Попри воєнний стан в Україні триває активна підготовка до вступної кампанії у 2023 році. 28 березня 2023 року у Міністерстві юстиції України зареєстровано Порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти (наказ МОН України від 15 березня 2023 року № 276 «Про затвердження Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році»). Демонстраційні варіанти тестів із семи предметів НМТ доступні на сайті УЦОЯО, а реєстрація для участі у тестуванні розпочнеться 3 квітня. Для допомоги вступникам на сайті МОН розміщено рекомендації, які допоможуть стати студентом у 2023 році.       Джерела: офіційний сайт МОН України (1) сайт МОН України (2)

XІІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні молоді вчені, аспіранти, студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у XІІІ Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2023 - від теорії до практики». Конференція відбудеться 23 березня 2023 р. в заочному (та/або он-лайн) форматі. Конференцію включено до відповідного плану конференцій в системі МОН України на 2023 рік (лист №21/08-9 від 10.01.2023, у списку - №300).

Посилання для завантаження / перегляду:

Інформація про конференцію та вимоги        Бланк заявки на участь

До уваги вступників - 2023!

Для одинадцятикласників з м. Дніпро та всієї України відкрито реєстрацію на Дніпровській онлайн-платформі для підготовки до Національного мультипредметного тестування (НМТ). Платформа є унікальним безкоштовним ресурсом для учнів 11-х класів, що створений за завданням міського голови Бориса Філатова комунальним підприємством «єДніпро». Нині вже можна реєструватися на платформі за посиланням. Початок навчання - з 20 березня.

Повідомляється, що цього року платформу оновили та адаптували до нових вимог. Зокрема, йдеться і про записані відеоуроки від найкращих викладачів Дніпра за двома обов’язковими предметами (українська мова та математика), а також на вибір (історія України, іноземна мова, біологія, фізика, хімія). За твердженням засновників на платформу вже завантажено 176 відеоуроків та 1 500 тестів від найкращих викладачів міста. Щотижня надається вільний доступ для зареєстрованих.

Більш детальна інформація - на сайті «Наше Місто».

До виконання випускних кваліфікаційних робіт

До уваги студентів випускних курсів!
Розділ «Дистанційне навчання» (перейти до розділу) доповнено актуальними матеріалами до виконання випускних кваліфікаційних робіт, а саме:
- Методичні вказівки до виконання випускних кваліфікаційних робіт;
- Методичні вказівки до виконання розділу «Охорона праці та захист навколишнього середовища» у випускних кваліфікаційних роботах;
- Орієнтовна структура випускної кваліфікаційної роботи;
- Приклади оформлення посилань на джерела інформації в «Переліку посилань» пояснювальної записки випускної кваліфікаційної роботи.

Факультет на дні відкритих дверей в університеті

04 березня 2023 року в Українському державному університеті науки і технологій (м. Дніпро) відбувся черговий День відкритих дверей для потенційних абітурієнтів з Дніпра та області, в якому традиційно прийняли участь і представники нашого факультету. До цієї події були підготовлені різноманітні роздаткові матеріали та оновлений рекламний буклет (завантажити) Нікопольського факультету. На заході факультет представляли декан, проф. Т.С. Хохлова, зав. кафедрою ТТтаАМП Ю.О. Ступак, провідні викладачі І.А. Соловйова та В.І. Гуцалова. 

    

Потенційні абітурієнти отримували вичерпні відповіді на всі питання, що їх турбували, цікавилися умовами навчання в умовах воєнного та повоєнного часу, перспективами, що надає освіта для майбутнього успіху в житті.

Професорсько-викладацький склад факультету бажає всім майбутнім студентам зробити правильний вибір (а це - безумовно навчання на нашому факультеті!),а студентам нинішнім - успішної професійної кар’єри в майбутньому під мирним небом незалежної України!

Висока нагорода родині героя з рук Президента України

Редакція газети "Наше місто", із посиланням на сторінку «Нікополь феросплавний» у Facebook, розмістила на своєму сайті повідомлення про пам’ятний захід до річниці повномасштабного вторгнення рф, що відбувся на Софійській площі в Києві. Повідомляється, що під час проведення вказаного заходу Президент України Володимир Зеленський урочисто відзначив бойові заслуги українських захисників. 

Серед тих, хто отримав державну нагороду орден «Золота Зірка» — сім’я мешканця Нікополя, в минулому робітника АТ НЗФ, студента Нікопольського факультету УДУНТу (група група МЕ904-18Н) та військовослужбовця 93-ої механізованої бригади «Холодний Яр» Сергія Сови, про якого вже повідомлялося на нашому сайті (переглянути). 

Президент виконав побажання сина Сергія - Марата, який у своєму листі до Президента висловив сподівання на отримання нагороди для батька з рук Президента. Так і сталося. 

Професорсько-викладацький склад та студенти Нікопольського факультету пишаються подвигом Сергія Сови, висловлюючи слова співчуття та підтримки родині загиблого. Будемо пам'ятати нашого Героя, який віддав саме цінне, що у нього було задля світлого мирного майбутнього своєї родини та всіх нас.

XІІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні молоді вчені, аспіранти, студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у XІІІ Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2023 - від теорії до практики». Конференція відбудеться 23 березня 2023 р. в заочному (та/або он-лайн) форматі. Конференцію включено до відповідного плану конференцій в системі МОН України на 2023 рік (лист №21/08-9 від 10.01.2023, у списку - №300).

Посилання для завантаження / перегляду:

Інформація про конференцію та вимоги        Бланк заявки на участь

Акредитація освітньо-професійної програми Металургія

Рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) /протокол №2 від 21.02.2023 р., 100% голосів "ЗА"/ ОПП Металургія Нікопольського факультету УДУНТу визнана акредитованою за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, що є визнанням спроможності факультету провадити освітню діяльність за вказаною освітньою програмою. 

Це - дуже важлива подія в житті факультету, зважаючи на вкрай непрості умови роботи, що склалися. 

 

Оновлено перелік територій у зоні бойових дій та в окупації

У грудні 2022 р. був затверджений новий Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. Так, наказом від 9 лютого 2023 року № 41 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф. Таким чином, до оновленого переліку територій можливих та активних бойових дій увійшли населені пункти в Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській, Запорізькій областях. 

Згідно зазначеного "Переліку" Нікопольську міську територіальну громаду та деякі інші (Марганецька МТГ, Мирівська СТГ, Червоногригорівська СТГ та ін.) віднесено до "територій активних бойових дій".

Вказаний наказ є підставою для здійснення виплат внутрішньо переміщеним особамПраво на виплати мають особи, які виїхали з населених пунктів, що включені до переліку. Деталі щодо виплат рекомендовано уточнювати шляхом звернення до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію).

ДЖЕРЕЛО: Офіційний сайт Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

XІІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні молоді вчені, аспіранти, студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у XІІІ Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2023 - від теорії до практики». Конференція відбудеться 23 березня 2023 р. в заочному (та/або он-лайн) форматі. Конференцію включено до відповідного плану конференцій в системі МОН України на 2023 рік (лист №21/08-9 від 10.01.2023, у списку - №300).

Посилання для завантаження / перегляду:

Інформація про конференцію та вимоги        Бланк заявки на участь

Про доступ до наукових періодичних видань

Шановні студенти!

Нагадуємо, що на сторінці факультету "Матеріали для студентів" ( Всім студентам  Наукові періодичні видання) розміщено посилання на Інтернет-сторінки наукових періодичних видань (журналів) зі статтями з проблем сучасної металургії, металообробки тощо. Пропонуємо активно використовувати при опануванні дисциплін освітньої програми, підготовці контрольних та курсових робіт тощо.

XІІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні молоді вчені, аспіранти, студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у XІІІ Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2023 - від теорії до практики». Конференція відбудеться 23 березня 2023 р. в заочному (та/або он-лайн) форматі. Конференцію включено до відповідного плану конференцій в системі МОН України на 2023 рік (лист №21/08-9 від 10.01.2023, у списку - №300).

Посилання для завантаження / перегляду:

Інформація про конференцію та вимоги        Бланк заявки на участь