Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО АСПІРАНТУРИ

Зверніть УВАГУ!!!

Відповідно до ПРОЄКТУ Порядку прийому до закладів вищої освіти  в 2024 році одним із елементів для вступу в АСПІРАНТУРУ є Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови.

З метою якісної підготовки до ЄВІ університет проводить набір на курси АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ!

Тривалість курсів - 32 години.

Вартість навчання - 960 грн.

Термін набору - до 29.03.2024 року

Контактні телефони для запису на курси:

0977200115

0993224416

XІV Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні молоді вчені, аспіранти, студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у XІV Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2024 - від теорії до практики». Конференція відбудеться 21 березня 2024 р. в заочному (та/або он-лайн) форматі. Конференцію включено до відповідного Переліку міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2024 році в системі МОН України (лист ІМЗО МОН №21/08-7 від 04.01.2024, у переліку - Всеукраїнські конференції, №15).

Посилання для завантаження / перегляду:

Інформація про конференцію та вимоги             Заявка на участь (завантаження)

Запрошуємо взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції МІСТ «КИЇВ-ДНІПРО»

Шановні колеги!
Український державний університет науки і технологій,
кафедра інтелектуальної власності та управління проєктами та Науково-освітній центр «Центр інтелектуально-інноваційного консалтингу»
запрошують Вас взяти участь у роботі
VІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції
МІСТ «КИЇВ-ДНІПРО»
«УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРОЄКТНОГО ТА НЕЙРОМЕНЕДЖМЕНТУ, ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ УПРАВЛІННЯ, ТЕХНОЛОГІЙ СТВОРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ОБ’ЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ТРАНСФЕР ТЕХНОЛОГІЙ»,
яка відбудеться 21-22 березня 2024 р.

XІV Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні молоді вчені, аспіранти, студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у XІV Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2024 - від теорії до практики». Конференція відбудеться 21 березня 2024 р. в заочному (та/або он-лайн) форматі. Конференцію включено до відповідного Переліку міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2024 році в системі МОН України (лист ІМЗО МОН №21/08-7 від 04.01.2024, у переліку - Всеукраїнські конференції, №15).

Посилання для завантаження / перегляду:

Інформація про конференцію та вимоги             Заявка на участь (завантаження)

Вітаємо завідуючого кафедрою інтелектуальної власності та управління проєктами Петренка В.О. з отриманням Диплому Академіка Академії наук вищої школи! News icon

Колектив кафедри вітає д.т.н., завідуючого кафедрою, від тепер, академіка - Віталія Олександровича Петренка з отриманням Диплому Академіка Академії наук вищої школи  № 430 від 09.12.2023

Бажаємо Віталію Олександровичу подальшої плідної наукової праці задля розвитку кафедри інтелектуальної власності та управління проєктами й Українського державного університету науки і технологій! Скорішої Перемоги, нехай здійснюються нові плани та задуми, відкриваються нові освітні програми під керівництвом Віталія Олександровича задля підготовки сучасних фахівців майбутнього відновлення України!

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ News icon

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ

АНДРІЯ ЄВДОКИМОВИЧА КРИВОШЕЄВА

(31.08.1899 – 26.01.1995)

Народився в сім'ї робітника в м. Ростові-на-Дону. Трудову діяльність розпочав у 1913 р. Працював учнем ливарника, слюсарем, кочегаром, машиністом на морських суднах дальнього плавання, слюсарем на заводах Франції, далі робітфак, ДПІ, ДМетІ, аспірант, асистент, доцент; в роки Другої світової війни працював на Магнітогорському металургійному комбінаті, з 1945 р. – завідувач кафедри ливарного виробництва ДМетІ, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії; має безліч орденів, медалей, Почесних грамот.

ОГОЛОШЕННЯ

На підставі Наказу МОН України від 11.01.2024 року №24 «Про внесення зміни до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році» вносяться зміни щодо проведення першого етапу вступної компанії до аспірантури у 2024 році. Етапи вступної компанії до аспірантури університету буде оголошено після затвердження Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році і Правил прийому до Українського державного університету науки і технологій.

Участь у проекті "Joint project Workshop and training within the DAAD programme "Ukraine digital 2023"" News icon

Викладачі кафедри ІТС проф. Гнатушенко Володимир, доценти Островська Катерина та Селівьорстова Тетяна разом із  завідувачкою кафедри проф. Гнатушенко Вікторією беруть участь  у проекті "Joint project Workshop and training within the DAAD programme "Ukraine digital 2023"". 26-30 November in Hannover, Germany.

Основна мета – забезпечення академічної успішності під час кризи. Проект спрямований на розширення пропозицій цифрової підтримки навчання в українських університетах та партнерах Leibniz Universitat Hannover Institut fur Photogrammetrie und Geoinformation. В рамках проекту розробляється, публікується та інтегрується в навчальний процес відео контент з галузі інформатики, розроблений згідно стандартів Creative Commons (CC-BY) та Open Education  Resources.


VІ Міжнародна конференція "Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід" (Фаро, Португалія)

Шановні колеги!

Запрошуємо прийняти участь у VІ Міжнародній конференції «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід», що відбудеться 16-18 січня 2024 р. Конференція є у Переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти та науки на 2023 рік (розділ І /Міжнародні конференції/, поз. 516). Як і в минулі роки, оргкомітетом передбачена можливість здачі учасниками (тільки очна участь) екзамену на рівень В2 (англійська). Заплановано також підготовити і видати збірник матеріалів з присвоєнням міжнародного індексу ISBN. Детальніша інформація ( бланки заявок на участь тощо)...

Семінар в рамках проекту Erasmus+

image image image

   В рамках співробітництва з компанією «FESTO» 14 листопада 2023 р. з 10:00 до 16:00 в м. Дніпро на базі кафедри технології машинобудування УДУНТ відбудеться тематичний семінар з ефективного використання стисненого повітря, енергозбереження та цифровізації в пневматичних системах, перспективного і інноваційного обладнання для промислової автоматизації Вашого підприємства.
    Семінар відбудеться в Інституті промислових та бізнес технологій Українського державного університету науки і технологій за адресою: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 4, конференц-зала бібліотеки.
    З питань участі можете звертайтесь: проф. каф. технології машинобудування УДУНТ Анісімов Володимир Миколайович тел.:+38(066)1753740 або електронна пошта: vn7anisimov@ukr.net

 

Всеукраїнський он-лайн урок з кібербезпеки

Шановні викладачі та студенти!

31 жовтня 2023 року Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державна служба  спеціального зв’язку та захисту інформації України провели всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки для учнів та студентів закладів освіти України. МОН України листом №1/16809-23 від 30.10.2023 рекомендувало освітянам ознайомлення з матеріалами уроку. Переглянути урок можна на YouTube-каналі Держспецзв’язку або YouTube-каналі громадської ініціативи Медіацентр Україна-Укрінформ.

Позачергове засідання кафедри матеріалознавства та термічної обробки металів

        27 жовтня 2023 року відбулося позачергове засідання кафедри матеріалознавства та термічної обробки металів, присвячене пам’яті АТАНАСОВА Василя Родіоновича – одного із засновників компанії ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН», широко відомого в Європі спеціалізованого підприємства з виробництва безшовних нержавіючих труб.
       За його ініціативи в 2014 році була підписана Угода про соціальне партнерство між Приватним акціонерним товариством «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» та НМетАУ (нині – ННІ ІПБТ УДУНТ). В межах цієї угоди протягом багатьох років благодійний фонд компанії виплачував спеціальні стипендії імені Сергія Васильовича Атанасова (випускника кафедри ТОМ, група МТ-79-2) студентам кафедри термічної обробки металів факультету матеріалознавства та обробки металів НМетАУ.

                                                     

           09 грудня 2015 року відбулося урочисте відкриття предметної аудиторії ім. С.В.Атанасова, обладнаної на кошти родини Атанасових.

                 

                

 

 

                                      

      Викладачі та студенти кафедри дуже вдячні В.Р. Атанасову та компанії «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» за багаторічну підтримку та забезпечення соціального захисту найбільш талановитих студентів, які сприяли розвитку їх інтелектуального та творчого потенціалу.
         Пам'ять про Василя Родіоновича назавжди залишиться в серцях викладачів і студентів нашої кафедри.

Пам'яті Олександра ФЕЛЬДМАНА News icon

Інститут промислових та бізнес-технологій, Нікопольський факультет та Нікопольський фаховий коледж Українського державного університету науки і технологій з глибоким сумом повідомляють, що 22 жовтня на 75 році життя помер Олександр Ісаакович ФЕЛЬДМАН  - відомий український металург, Заслужений працівник промисловості України, генеральний директор ТОВ «НВО Трубосталь» (м. Нікополь). Авторитетний промисловець, керівник, організатор і спонсор наукових досліджень в галузі металургії та трубного виробництва, видатний суспільний та громадський діяч - саме таким запам'ятався Олександр Ісаакович всім, хто знав його за життя. Детальніше

Засідання міжкафедрального наукового семінару

Запрошуємо!

03.10.2023р. о 12-00 в ауд. А515 на засідання міжкафедрального наукового семінару по розгляду дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) по спеціальності 136 Металургія за темою «Встановлення кінетики формування рідко-твердої та твердо-рідкої зон у виливках із залізовуглецевих сплавів та режимів впливу на твердіння металу в осьовій зоні виливків». Доповідає Семенов Олександр Дмитрович. Науковий керівник проф., д.т.н. Іванова Людмила Харитонівна.

0   1   2   3   4   5   6   7   8   9