Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Людина жива, поки жива пам'ять про нього...

 

Сьогодні, 7 серпня 2021 року Олександру Іллічу Міхальову виповнилося б 70 років.

Кожен, хто знав Олександра Ілліча, підтвердить, що він був прекрасною людиною, цікавим співрозмовником, компанійським товаришем.

Його завжди цінували за мудрість, скромність, доброту і людяність. Він умів дружити, ладити з абсолютно різними людьми. Умів радіти життю.

Кожен, хто працював з Олександром Іллічем, неодмінно скаже, що він був справжнім професіоналом. Точно знав, що потрібно робити, і вимагав цього від інших. Часом здійснював неможливе і встигав скрізь і всюди.

Напевно, не було питань, які б його не зацікавили, і важко уявити, чи було щось, чого він не вмів.

Поки людина жива, спілкуєшся так, ніби попереду ціла вічність. Здається, що ось зараз відчиняться двері, він увійде на кафедру, зарядивши всіх своєю позитивною енергією. Але нам лише залишається згадувати добрими словами добру людину.

Олександр Ілліч, пам'ять про Вас жива. А пам'ять про минуле творить майбутнє ...

 

Колектив кафедри інформаційних технологій і систем

 

Шановні учасники освітнього процесу

Запрошуємо Вас прийняти участь у відкритій зустрічі з експертною групою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти,

що проводить акредитацію освітньо-наукової програми "Металургія" підготовки докторів філософії за спеціальністю 136 Металургія.

Відкрита зустріч відбудеться 21 липня 2021 р. з 17:15 до 18:00 у форматі онлайн конференції.

Детальніше: http://nmetau.edu.ua/ua/mscience/i10/p4178

 

Доцент кафедри інтелектуальної власності та управління проєктами Новородовська Т.С. і ст. викладач Тимченко Д.О. представили кафедру в популярній передачі на 34 телеканалі News icon

   Доценти Новородовська Тетяна Сергіївна і старший викладач Тимченко Дар'я Олександрівна представили кафедру інтелектуальної власності та управління проєктами в популярній передачі «Грані» на 34 телеканалі!

   Нарешті питання інтелектуальної власності, зокрема, авторського права, набувають в Україні надзвичайної популярності! Хоча, отримати таку спеціальність, окрім як на нашій кафедрі, можна всього в декількох ЗВО в Україні! Передачу дивіться за посиланням

Вітаємо завідувача кафедрою інтелектуальної власності та управління проєктами з отриманням вченого звання професора! News icon

   Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 735 від 29.06.2021 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства» к.пед.н., завідувачу кафедрою інтелектуальної власності та управління проєктами Корогод Наталії Петрівні присвоєно вчене звання професора кафедри інтелектуальної власності та управління проєктами.

   Наталія Петрівна, колектив кафедри щиро вітає Вас із цим значним досягненням, яке зміцнило науковий потенціал кафедри та є результатом Вашої цілеспрямованої, наполегливої багаторічної наукової та педагогічної праці. Нехай це досягнення додасть Вам життєвих сил для нових звершень, а всі труднощі у Вашій діяльності будуть подолані.

   Бажаємо Вам творчої наснаги, невичерпної енергії та натхнення, міцного здоров’я та оптимізму!

Весняний випуск енергетичних менеджерів 2021

31 травня в НМетАУ відбувся випуск енергетичних менеджерів проекту «Норвегія-Україна». 25 військовослужбовців отримали сертифікати про успішне закінчення курсу«Енергетичний менеджмент» в рамках проєкту з професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей (http://ifsa.kiev.ua/).

Гарна традиція відзначати цей день по–особливому - привітання та наставлення викладачів, вручення сертифікатів та цінних подарунків, відгуки студентів та обговорення нових задумок та планів. Дуже хочеться , щоб навчання та соціальна адаптація в рамках проекту посіяли цінне зернятко, яке згодом проросте, та стане стартом для кращого, нового, вдосконаленого та перспективного.

З 2017 року Національна металургійна академія України випустила 199 слухачів за спеціальністю «Енергетичний менеджмент». Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин.

У ході соціальної адаптації учасники проєкту отримують допомогу у правовій та психологічній адаптації, а також сприяння в працевлаштуванні та організації власного бізнесу.

Паралельно до базового навчання опорна увага в рамках проєкту приділяється лекціям з психологічної адаптації та бізнес-консультування, он-лайн практиці з представниками профільних підприємств. З кожним учасником проводяться консультації з написання резюме, індивідуального плану розвитку, написання бізнес-планів, проходження співбесіди та орієнтації на ринку праці. Чому це так важливо для нас та слухачів – тому що одним з найбільш значущих результатів проєкту є успішне працевлаштування наших учасників або відкриття власного бізнесу.

Всі, хто був замотивованим навчатись та змінюватись - ми вами пишаємось та радіємо вашим успіхам!!

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ НАШОЇ АКАДЕМІЇ ТА ЇХ КЕРІВНИКІВ З ПЕРЕМОГОЮ У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МЕТАЛУРГІЯ» 2020/2021 н.р.:

Дипломами І ступеня нагороджено: Дипломом ІІ ступеня нагороджено:

Еконго Муель Одрей Макс, ст. гр.МЕ02-15м, керівник доц. Синегін Є.В.

     Жибуль Г.А., ст. гр. МЛ03-16м, керівник проф. Міняйло О.В. Пісоцька К.С., ст. гр. МЕ07-16м, керівник проф. Шифрін Є.І.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджено:

Палаш Б.В., ст. гр. МЕ06-16м, керівник ст. викл. Поляков Г.А.;
Пісоцька А.С., ст. гр. МЕ07-17, керівник к.т.н. Бобух О.С.;
Літус Д.О., Бублік О.В. ст. гр. МВ01-18-1, керівник проф. Губенко С.І.;
Сова Д..А., ст. гр. МВ05-15м, Новиков А.А. ст гр.. МВ01-18-02, керівник проф. Дейнеко Л.М.;
Симоненко Р.О., ст. гр.МЛ02-17. Насонов Д. ст. гр.МЛ01-17, керівник проф. Калінін В.Т.

XVI міжнародна конференція у Болгарії успішно відбулася

02-05 червня відповідно до Переліку МОН наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки на 2021 рік (розділ І /Міжнародні конференції/, поз. 324) успішно відбулася XVI Міжнародна конференція «Стратегія якості в промисловості і освіті», титульним організатором якої є Національна металургійна академія України. Конференцію було проведено на базі Технічного університету м. Варна за участі представників НМетАУ, керівництва і професорсько-викладацького складу ТУ-Варна та представників декількох відомих українських університетів. За підсумками конференції буде підготовлений збірник матеріалів конференції (у вигляді друкованого видання та електронному, на СД). Електронна версія збірника буде доступною на сторінці конференції на сайті НМетАУ після надання видавцем міжнародного індексу ISBN.(на фото – учасники очної частини науково-педагогічного стажування, що проводилося в рамках заходів конференції)

ОРГКОМІТЕТ

Вітаємо переможців конкурсу Національної академії наук України! News icon

     За підсумками конкурсу на здобуття премій для молодих вчених і студентів вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи у 2020 р., проведеного відділеннями Національної академії наук України, Президія НАН України присудила премію за кращу наукову роботу «Удосконалення режимів роботи гідросистеми затискання штаби в двохконусному розмотувачі ТЕЗА 159-529» студенту Петрову Михайлу (група МБ01-16м, керівник доц. Мазур І.А.) та нагородила почесною грамотою наукову роботу «Дослідження експлуатації елементів головного підйому доменних печей» студента Нікуліна Олександра (група МБ01-16м, керівник проф. Білодіденко С.В.).

Бажаємо нових успіхів у науково-дослідницькій роботі!

Вітаємо студентів і керівників! News icon

Нагороди у конкурсі дипломних робіт!

 22 квітня 2021 року кафедрою економіки і підприємництва Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенем вищої освіти «бакалавр».

В рамках конкурсу було розглянуто 112 дипломних робіт із 30 закладів вищої освіти.

Кафедра економіки та підприємництва ім. Т.Г. Беня НМетАУ вітає переможців

Диплом I ступеня

Дорошенко Юлія Сергіївна

(ЕП 901-15 )

Обґрунтування заходів щодо підвищення ефективності виробничо-господарської діяльності ТОВ « ЦПР «МАЯК» Доц. Гончарук О. В.
Грамота у номінації «за ґрунтовне теоретичне дослідження» Бабенко Людмила Олександрівна (ЕП 901-15 )  Економічне обґрунтування заходів щодо підвищення ефективності діяльності ТОВ «ТД ОПТІМА» Ст. викл. Семенюк В. С.

Грамота у номінації

«за детальний аналіз діяльності підприємства»

Коваль Юлія Анатоліївна

(ЕП 901-15 )

Обґрунтування заходів щодо підвищення ефективності збутової діяльності (на прикладі ФОП «Назаренко Н.О.») Ст. викл.Губаренко Л. М.

Шановні учасники освітнього процесу та стейкхолдери запрошуємо вас прийняти участь у відкритій зустрічі з експертною групою

Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що проводить акредитацію освітньо-наукової програми "Матеріалознавство" підготовки докторів філософії за спеціальністю 132 Матеріалознавство. 

Відкрита зустріч відбудеться 8 червня 2021 р. з 14:30 до 15:00 у форматі онлайн конференції.

Детальніше: http://nmetau.edu.ua/ru/mscience/i10/p4165

Отримано новий закордонний патент

 

Співробітниками кафедри ливарного виробництва академії, старшим викладачем Осіпенко І.О. та професором Реп’яхом С.І. разом з колегами з Карагандинського технічного університету (Республіка Казахстан) отримано патент KZ на «Суміш для виготовлення ливарних форм і стрижнів» за №6098 від 28.05.2021 р.

Вітаємо авторів із новими здобутками!

Патентно-ліцензійний відділ

 

10-21 травня відбулися курси підвищення кваліфікації технічного персоналу Кременчуцького заводу технічного вуглецю за напрямком 16 - Хімічна і біоінженерія.

Тематика лекцій охоплювала ряд питань, пов'язаних з переходом підприємства на нову сировину та проблемами пов'язаними з роботою устаткування, а також отримання якісного кінцевого продукту. Лекції читали співробітники кафедри металургійного палива та вогнетривів: зав. каф., проф. Старовойт А.Г., проф. Малий Є.І., доц. Чемеринський М.С. і доц. Голуб І.В. відповідно до їх наукових напрямів. Центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації кадрів та співробітники кафедри дякують керівництву і персоналу Кременчуцького заводу технічного вуглецю за спільну співпрацю та перспективи подальшої взаємодії в академічній та наукових сферах діяльності.

Відбулася VІ Міжнародна конференція ПРОБЛЕМИ ЗНЯТТЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ ЯДЕРНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВІДНОВЛЕННЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

 

 Участь у конференції приймали Машиністов В., Балакін В., Коверя А. За темою "Забезпечення радіаційної безпеки при застосуванні технології рециклінгу радіоактивно забрудненого металу з використанням ефекту самодезактивації"

Збірник в електронному форматі та презентації до доповідей ви зможете знайти на сайті конференції https://inudeco.pro

Регіональний науковий семінар Приднепровського Наукового Центру НАН України News icon

Наукова секція (регіональний науковий семінар Придніпровського Наукового Центру НАН України «Сучасні проблеми управління та моделювання складних систем» відбудеться в НМетАУ, 26.05.2021 р., о 15-00.

Доповідач: Вовк Сергій Михайлович

Тема доповіді: «Математичні моделі обробки даних на основі критерію мінімуму протяжності»

ВІТАЄМО АСИСТЕНТА КАФЕДРИ АВП КУЗЬМЕНКО МИХАЙЛА ЮРІЙОВИЧА ІЗ ЗАХИСТОМ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!


img-971cc16024253289509c49f19f55add7-v.jpg

Вітаємо асистента кафедри Автоматизації виробничих процесів Кузьменко Михайла Юрійовича та його керівника доцента Єгорова Олександра Петровича з успішним захистом кандидатської дисертації!

Бажаємо Михайлу Юрійовичу міцного здоров’я,  творчих успіхів та натхнення для подальших наукових пошуків!

 

ВІТАЄМО! News icon

студентку групи ЕП01-17 кафедри економіки та підприємництва ім.Т.Г.Беня

 Хобот Анну Петрівну

в отриманні грамоти в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

зі спеціальності "Економіка"

за оригінальний підхід до вивчення теми

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських робіт News icon

магістра кафедри Технології машинобудування

Французан Лесю Петрівну

з отриманням Диплому ІIІ ступеня на

Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеіальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)» 2020/2021 н.р.

з роботою на тему «Технологічне забезпечення експлуатаційної надійності заправочно-зливного клапану топливного баку ракети»,

виконаної під керівництвом асистента Абрамова С.О.

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських робіт News icon

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

магістра кафедри Технології машинобудування

Синицина ЯрославаСергійовича

з отриманням Диплому ІІ ступеня на

Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеіальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)» 2020/2021 н.р.

з роботою на тему «Підвищення зносостійкості поверхонь валів авіаційних відцентрових насосів»,

виконаної під керівництвом асистента Абрамова С.О.

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських робіт News icon

магістра кафедри ливарного виробництва

Жибуль Ганну Андріївну

з отриманням Диплому І ступеню у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямком «Металургія»,

з роботою «Розрахунок параметрів і особливостей модифікування осьової зони прокатних валків».

Робота була виконана під керівництвом

професора Меняйло Олени Валеріївни

0   1   2   3   4   5   6   7   8   9