Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Проект «АРT - МЕТАЛ» створений з метою об'єднання і спілкування талановитих, креативних людей.

На нашому сайті відвідувачі та учасники можуть ознайомитися з творчими досягненнями різних напрямів (прозою, поезією, живописом та іншими жанрами) студентів, викладачів, співробітників нашої Alma mater - Національної металургійної академії України.

«АРT - МЕТАЛ» допоможе взаємозбагаченню, обміну творчими ідеями та досягненнями яскравим особистостям, які є гармонійно багатогранними, неповторними, адже талановита людина талановита в усьому.

Відомо, що видатні поети, письменники, художники часто працювали в інших соціальних сферах, але всесвітню популярність здобули як автори художньо-літературних творів. Це і Олександр Довженко (дипломат), і Айзек Азімов (фізик-астроном), і Кір Буличов (історик), і Пол Андерсен (інженер-електронщик), і Леонід Панасенко (архітектор), і Стівен Кінг (вчитель), і Михайло Жванецький (інженер) та Кліф форд Саймак (журналіст), і Василь Стус (вчитель), і Костянтин Меладзе (інженер) та безліч інших.

Навчаючись в одному з провідних вузів України та набуваючи технічну або гуманітарну спеціальність, ви паралельно можете реалізувати свої потреби у творчому самовираженні і спілкуватися з близькими для вас у сфері мистецтв людьми, вашими колегами.

Запрошуємо приєднатися до «АРT - метал», стати нашими авторами. Ми також будемо раді пропозиціям і побажанням щодо вдосконалення будь-якої сторінки чи розділу проекту «АРТ-метал».

                                                                       Нехай про вас дізнається країна, нехай про вас дізнається весь світ!

Публікація творів здійснюється з дозволу автора. (Авторські права захищені ст. 6,8,9 закону України «Про охорону авторського права і суміжних прав»). Будь-яке комерційне використання творів та їх частин переслідується законодавством про охорону прав інтелектуальної власності.

 

 

Леонова Наталія Валеріївна, доцент кафедри філософії та політології  

Літературний менеджер проекту "Арт-Метал", тел. 0503424918, e-mail: leonoffnatali@ukr.net