Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Дистанційне навчання

До уваги студентів та викладачів!

Інформація, наведена в розділі "Дистанційне навчання", постійно оновлюється. Про внесення змін, актуалізацію (оновлення) сторінок розділу "Дистанційне навчання" всім учасникам освітнього процесу буде повідомлятися на сторінці новин факультету та в групах Вайберу.

Навчання у дистанційному режимі студентів факультету забезпечується деканатом (формування розкладу занять та доведення його до відома студентів) та викладачами (e-mail, Viber, Google Клас, Zoom тощо).

Студенти можуть отримати від викладачів (e-mail, Viber, Google Клас) навчальні матеріали / літературу (електронні версії конспектів, посібників та ін.), що рекомендується до кожної дисципліни (див. сторінку "Контакти викладачів"). За необхідності студенти можуть звертатися до викладачів відповідних дисциплін та керівників випускних кваліфікаційних робіт для отримання консультацій (див. графіки консультацій на сайті) з усіх питань.

Більшістю викладачів в середовищі Google Клас розміщуються матеріали та поточні завдання з дисциплін (курсів), які викладаються за розкладом занять. Окрім загальних вказівок в Гугл-класі можуть бути розміщені посилання на конспекти лекцій, методичні вказівки, переліки літератури, презентації та відеоматеріали на Інтернет-порталах та навчальних веб-ресурсах.

Адресу того чи іншого Google Класу сповіщає студентам викладач або деканат.

Якщо обставини, які склалися, не дозволяють вам регулярно відвідувати Гугл-клас і виконувати навчальні завдання, просимо повідомити про це деканат електронною поштою або телефоном.