UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Інститут інтегрованих форм навчання

Хохлова Тетяна Станіславівна photo

Директор: Хохлова Тетяна Станіславівна

Контакти:

Адреса 49600 м.Дніпропетровськ, пр.Гагаріна, б.4 (кімн. 280)

E-mail: kh_gipo@ukr.net

Телефон: +38 (0562) 47-18-87Інститут інтегрованих форм навчання НМетАУ (ІнІФН) продовжує славетні традиції відомого в Дніпропетровську і далеко за його межами ДІПОпрому (Державний інститут підготовки та перепідготовки кадрів промисловості), створеного в 1997 р. спільним наказом Міністерства промисловості і Міністерства освіти України.

ДІПОпром, як вищий навчальний заклад, був акредитований за ІІІ рівнем і працював з 1997 по 2013 рр. на повному госпрозрахунку у складі учбово-наукового комплексу «НМетАУ-ДІПОпром». Всі роки існування інституту його очолював відомий металург, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії вищої школи України, лауреат державних премій України та СРСР, докт. техн. наук, професор Станіслав Тихонович Пліскановський (детальніше – див. в Інтернет-енциклопедії).

До складу ДІПОпрома входили три факультети – інженерний (м. Дніпропетровськ), технологічний (м. Нікополь) і металургійний (м. Кривий Ріг), які здійснювали за договорами з підприємствами, організаціями та фізичними особами підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації спеціалістів, переважно - за безвідривною формою навчання. За 16 років роботи інститут підготував понад 14 тис. кваліфікованих спеціалістів, більшість з яких працюють в сфері виробництва, в т.ч. керівниками підприємств, бізнес-структур і державних установ.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 березня 2013 р. №117-р «Про реорганізацію вищого навчального закладу «Державний інститут підготовки та перепідготовки кадрів промисловості» інститут увійшов до складу НМетАУ як структурний підрозділ, на базі якого створений «Інститут інтегрованих форм навчання».

Згідно з Положенням про інститут, затвердженим Вченою радою НМетАУ (протокол №1 від 26.01.2015), до структури ІнІФН увійшли декілька підрозділів та кафедр, в т.ч. створена Вчена рада, яка діє відповідно до затвердженого «Положення про вчену раду ІнІФН».Кафедри:

Кафедра теорії, технології та автоматизації металургійних процесів

Кафедра машинобудування і менеджменту якості підприємств

Кафедра адміністрування, управління та підприємництва

Кафедра гуманітарних, фундаментальних та загальноінженерних дисциплін


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2019 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Учбові матеріали

Історія

Корисне