UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Національна металургійна академія України (НМетАУ) - найстаріший вищий металургійний навчальний заклад України, була заснована як заводське відділення Катеринославського вищого гірничого училища у жовтні 1899 року. В 1912 році відділення було перетворено у металургійний факультет Катеринославського гірничого інституту, на базі якого у 1930 році був створений Дніпропетровський металургійний інститут. У 1993 р. Постановою Кабінету Міністрів України ВНЗ надано статус Державної металургійної академії України, а у 1999 році Указом Президента України - статус Національної.


Випускниця кафедри матеріалознавства Національної металургійної академії України Марія Улітіна News icon

успішно виступила в змаганнях з бадмінтону на Олімпіаді 2016 (Ріо-де-Жанейро).

         Бажаємо подальших спортивних успіхів і щастя в особистому житті.

16 липня – День металурга

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!

Вітаємо переможця Олімпіади з менеджменту в рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» News icon

В рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» в травні 2016 р. відбулась III Міжнародна студентська олімпіада з менеджменту серед молоді.

В олімпіаді з менеджменту у номінації «Практики та методи менеджменту» взяли участь 104 учасника з 7 країн світу (Україна, Білорусь, Росія, Азербайджан, Казахстан, Литва та Грузія).

Вітаємо студентку Лінник Анну Віталіївну (гр. МН-03-13), яка за результатами Олімпіади стала переможцем та отримала диплом I ступеня.

Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Управління інноваційною діяльністю» News icon

В рамках другого туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Управління інноваційною діяльністю» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, яка відбулась у Кременчуцькому національного університету ім.М.Остроградського 13-15 травня 2016 р.

Вітаємо студента групи ІД-10 Ільницького Олександра Олександровича, який за результатами конкурсу став переможцем та отримав диплом ІІІ ступеня. Керівник дипломної роботи – зав. каф. менеджменту, к.е.н., доц. Козенков Дмитро Євгенійович.

Конкурс проводиться щорічно у два тури:

- перший тур – внутрішній етап у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації (січень-лютий);

- другий тур – всеукраїнський етап у вищому навчальному закладі ІІІ-ІV рівнів акредитації, що призначено базовим.


facebook banner   fkantati banner   twitter banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара
(C) 2006-2015 nmetau.edu.ua

Випускники

Історія

Ректори академії