UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Національна металургійна академія України (НМетАУ) - найстаріший вищий металургійний навчальний заклад України, була заснована як заводське відділення Катеринославського вищого гірничого училища у жовтні 1899 року. В 1912 році відділення було перетворено у металургійний факультет Катеринославського гірничого інституту, на базі якого у 1930 році був створений Дніпропетровський металургійний інститут. У 1993 р. Постановою Кабінету Міністрів України ВНЗ надано статус Державної металургійної академії України, а у 1999 році Указом Президента України - статус Національної.


16 липня – День металурга

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!

27 червня у конференц-залі відбулось засідання Вченої ради

На раді були обрані за конкурсом на посади завідувачі кафедр та директор Вільногірського коледжу НМетАУ., заслухані доповіді ректора, чл.-кор. НАН України Величко О.Г., розглянуті та затверджені річні звіти докторантів НМетАУ.

 

24 червня в НМетАУ відбувся семінар-тренінг «ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ. ЗАВДАННЯ ТА ІНСТРУМЕНТИ »

Представники провідних кафедр ознайомилися з можливостями інтенсифікації процесів інтернаціоналізації, наданими Європейським Союзом. Тренінг-семінар проводився в рамках виконання проекту I-Net, який фінансується Вишеградським Фондом. Координатор програми - Єреванський державний університет.

   

Регіональний науковий семінар Приднепровського Наукового Центру НАН України News icon

Наукова секція (регіональний науковий семінар Придніпровського Наукового Центру НАН України «Сучасні проблеми управління та моделювання складних систем» відбудеться в НМетАУ,24.06.2016 р., о 15-00, конференц зал.

Доповідач:  Гнатушенко Вікторія Володимировна.
Тема докладу: «Моделі та методи підвищення якості процесів передачі трафіку в бездротових мережах»

 


facebook banner   fkantati banner   twitter banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара
(C) 2006-2015 nmetau.edu.ua

Випускники

Історія

Ректори академії