UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Національна металургійна академія України (НМетАУ) - найстаріший вищий металургійний навчальний заклад України, була заснована як заводське відділення Катеринославського вищого гірничого училища у жовтні 1899 року. В 1912 році відділення було перетворено у металургійний факультет Катеринославського гірничого інституту, на базі якого у 1930 році був створений Дніпропетровський металургійний інститут. У 1993 р. Постановою Кабінету Міністрів України ВНЗ надано статус Державної металургійної академії України, а у 1999 році Указом Президента України - статус Національної.


XIV Міжнародна конференція

«Стратегія якості в промисловості і освіті»

04 червня - 07 червня 2018 р.* , Технічний університет - Варна (м. Варна, Болгарія)

/* без урахування дат прибуття та вибуття учасників/

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в ХIV-й Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості і освіті». Заявки на очну участь і стажування в ТУ-Варна приймаються до 12 травня 2018 р. Заявки на заочну участь (тільки публікація в збірнику, сертифікат) приймаються до 30 квітня 2018 р. (!!)

Детальна інформація надана на сторіниці новин ІнІФН НМетАУ

 

24 квітня 2018 року об 11-30 в конференц-залі НМетАУ

відбудеться лекція-зустріч професора металургійного факультету Загребського Університету (Хорватія)

Ладіслава Лазіча

на тему: "Особливості викладання теплотехнічних дисциплін в Загребському Університеті"

 

 

Професор Л.Лазіч є провідним фахівцем з теплотехніки та теплоенергетики Хорватії.

На зустрічі професор Л.Лазіч розповість про особливості навчання в Хорватії, спеціальностях та міжнародних проектах НМетАУ та Загребського Університету.

 

Запрошуємо на зустріч працівників та студентів академії!

 

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА БАТЬКИ АБІТУРІЄНТІВ !

Національна  металургійна академія України пропонує випускникам середніх  шкіл  комплексну  спеціалізовану програму довузівської  підготовки  для вступників на технічні  спеціальності НМетАУ за кошти  державного  замовлення (на бюджетну форму навчання)

 організаційні збори в суботу 28 квітня 2018р.  об 11.00  (конференц-зал НМетАУ)

   В    П Р О Г Р А М І :

проходження  спеціалізованих короткострокових підготовчих курсів (предмет - за  вибором абітурієнта), з отриманням додаткових балів до результатів ЗНО;

участь в олімпіадах НМетАУ -  з отриманням додаткових балів до результатів ЗНО;

ознайомлення   з  технічними  спеціальностями  НМетАУ  (в  т.ч.  з   галузевими  коефіцієнтами  додаткових  балів  до   результатів ЗНО);

ознайомлення  з  особливостями  вступу  до  НМетАУ в  2018 році (в  т.ч.  з  регіональними  і  іншими  коефіцієнтами  додаткових балів  до  результатів ЗНО);

перспективи   стажування та  подальшого  гарантованого  працевлаштування випускників НМетАУ;

ознайомлення з  програмами  стажування  і  паралельного  навчання  студентів  НМетАУ в європейських  навчальних  закладах  вищої освіти. Програма «Подвійний диплом  магістра».

16 квітня відбулось засідання Ради з забезпечення якості освітньої діяльності і підготовки фахівців

На засіданні були заслухани наступні доповіді: "Про план заходів щодо реалізації вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України в академії" (доповідала Лучанінова О.П.) та "Про удосконалення взаємодії НМетАУ з роботодавцями для підвищення якості підготовки фахівців з вищою освітою" (доповідала Міронова Т.М.)

                           


facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Випускники

Розклад

Наукові фахові видання

Історія

Ректори академії


  ITMM