Національна металургійна академія України (НМетАУ) - найстаріший вищий металургійний навчальний заклад України, була заснована як заводське відділення Катеринославського вищого гірничого училища у жовтні 1899 року. В 1912 році відділення було перетворено у металургійний факультет Катеринославського гірничого інституту, на базі якого у 1930 році був створений Дніпропетровський металургійний інститут. У 1993 р. Постановою Кабінету Міністрів України ВНЗ надано статус Державної металургійної академії України, а у 1999 році Указом Президента України - статус Національної.
Студентка гр. КН-901-20 Леванович Марія
завоювала бронзову медаль з тхеквондо на
Дефлімпійських літніх іграх.
Вітаємо і бажаємо нових перемог.
В інституті промислових та бізнес технологій Українського державного університету науки і технологій на базі кафедри інформаційних технологій і систем в чотирнадцяте пройшла Міжнародна науково-технічна конференція «Інформаційні Технології в Металургії та Машинобудуванні – ІТММ’2022».
Захід проводився в online форматі з використанням платформи Zoom. Застосування засобів віртуальних комунікацій надало можливість учасникам конференції та усім зацікавленим особам прийняти участь в ІТММ’2022, зважаючи на обставини воєнного стану.
З привітальним словом виступив Олександр Грогорович Величко, директор ННІ «Інститут промислових та бізнес технологій» Українського державного університету науки і технологій. В пленарній частині конференції та секційних докладах були представлені доповіді, що стосуються питань розробки, адаптації та впровадження нових математичних моделей та інформаційних технологій в технічні та технологічні процеси на підприємствах Украйни. Окрім того, професор Сергій Вікторович Плаксін представив доповідь на тему «Високошвидкісний наземний транспорт на основі магнітної левітації з електроживленням від розподіленої вітро-сонячної енергосистеми з перспективними енергонакопичувачами», яка викликала жваву дискусію присутніх науковців. Великий інтерес учасників викликала також доповідь «Викладання основ академічної етики як один з аспектів підготовки аспірантів для дослідницької роботи. Досвід інженерного коледжу у США» нашого колеги з Університеті штату Мічиган (Іст-Лансінг, США) Тарабари Володимира Валентиновича, до речі, уродженця нашого міста.
В роботі конференції прийняли участь 224 представники 9-ти закладів вищої освіти, науково-дослідницьких інститутів і підприємств України.
Сподіваємось, що конференція і надалі буде майданчиком для продуктивного спілкування наукової спільноти та представників металургійних і машинобудівних підприємств України. Організаційний комітет запрошує всіх до участі в конференції у наступному 2023 році.
Тетяна Селівьорстова
секретар організаційного комітету ІТММ’2022.
Кафедра інформаційних технологій і систем запрошує всіх охочих на День відкритих дверей online!
На вас чекають:
- презентації спеціальностей, за якими відбувається навчання;
- знайомство з керівництвом та викладачами кафедри;
- інформація щодо умов вступу до нас;
- можливість поспілкуватися з нами та отримати відповіді на всі питання.
Захід відбудеться 19 травня 2022 р. о 19:00 в форматі Zoom-конференції. Підключитись можно за посиланням: https://bit.ly/3wsCEIA або за наступними даними:
Ідентифікатор конференції: 730 7826 0422
Код доступа: 96Va2A
Шановні учасники Міжнародної науково-технічної конференції «Інформаційні Технології в Металургії та Машинобудуванні – ІТММ 2022», запрошуємо Вас до участі в заході, який відбудеться 18 травня 2022 року з використанням платформи Zoom.
Порядок роботи конференції 18 травня 2022 року
9.45 – 10.00 Підключення до Zoom конференції
10.00 – 12.00 Відкриття конференції. Пленарне засідання (Zoom)
12.00 – 17.00 Доповіді по секціях (Zoom)
Запрошення до Zoom конференції:
Тема: Інформаційні Технології в Металургії та Машинобудуванні - ІТММ 2022
Час: 18 травня 2022 09:45 Київ
Підключення до конференції Zoom
https://us02web.zoom.us/j/83387519662?pwd=dlRaARi7JLtkGNgxLlRq9oAMC3_Num.1
Ідентифікатор конференції: 833 8751 9662
Код доступу: 364199
Вітаємо студента групи КН01-18с
