Національна металургійна академія України

Міжнародна конференція «Стратегія якості в промисловості і освіті» (Болгарія, ТУ-Варна)

ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО КОНФЕРЕНЦІЇ-2021БЛАНК ЗАЯВКИ ТА ІНШІ ДОКУМЕНТИ - див. наприкінці сторінки

Вперше конференцію було проведено у 2005 р. в Болгарії, на базі Технічного університету м. Варна з ініціативи її засновника та ідейного натхненника доц. В'ячеслава Хохлова. З тих пір конференція проводиться щорічно.

Час проведення: кінець травня - початок червня.

Формати участі: очно, заочно.

Легітимність і особливості: Інститутом модернізації змісту освіти МОН України конференція щорічно включається до переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки. З 2017 р очні учасники мають можливість в рамках заходів конференції пройти стажування за міжнародною програмою (4 модуля, 120 годин) і отримати додатково до сертифіката учасника сертифікат про зарубіжну стажуванні (від ТУ-Варна).

Основні напрямки (секції):

- якість в промисловості;

- якість в освіті;

- інформаційні технології в промисловості та освіті;

- економічні аспекти в сферах техніки, технології, технічного регулювання і забезпечення якості.

Мови конференції: українська, болгарська, англійська, російська.

Після закінчення конференції всі учасники, які надіслали доповіді (тези), отримують збірник матеріалів у вигляді книги або електронному (СД), а також сертифікат, що підтверджує опублікування матеріалів у збірнику.

ЗАГАЛЬНЕ ЗНАЙОМСТВО:    Переглянути звіт (2019)

СЕРТИФІКАТИ:     СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА /зразок/       СЕРТИФІКАТ ПРО СТАЖУВАННЯ /зразок/

ЗБІРНИКИ (Архів):     2018 (Т1)      2018 (Т2)       2019       2020*     2021

ЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

XVI конференцію "Стратегія якості в промисловості і освіті" включено Інститутом модернізації змісту освіти МОН України до Переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки на 2021 рік (розділ І /Міжнародні конференції/, поз. 324 - переглянути). Передбачені очний** та заочний формати проведення конференції. Заплановано видання збірника матеріалів конференції відповідно до існуючих вимог, присвоєнням міжнародного індексу ISBN. Зразки збірників минулих років можна переглянути/завантажити з архіву. Більш детальна інформація про конференцію представлена в інформаційному повідомленні та інших документах, які можна завантажити за посиланнями (див. далі).

 ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ, ЗАЯВКА (БЛАНК) ТА ІНШІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

/ для завантаження документа клацніть мишею по його назві /

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ    ЗАЯВКА (бланк) ОЧНО    Заявка (бланк) ЗАОЧНО    ІНФ. ПРО СТАЖУВАННЯ     ІНФ. ПРО ЕКЗАМЕН (В2)   Вимоги до оформлення статей

Вартість послуг при "очній" участі вказана в файлі "Інф. про конференцію". Детальна інформація щодо вартості надається після подачі заявки на очну участь.

* - у зв'язку зі складною епідем. обстановкою в Україні та ЄС у 2020 р. конференцію не проводили. Інформація щодо статтей зі збірок попередніх років (до 2018 р.) надається вченим секретарем конференції за запитом;

** - за умови благополучної епідеміологічної ситуації в Болгарії та в м. ВарнаВгору: Конференції