Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Дистанційне навчання

До початку навчання у дистанційному режимі студенти факультету повинні звернутися до деканату для отримання відповідних інструкцій, а також графіку навчального процесу на майбутній семестр із зазначенням дисциплін, прізвищ викладачів та контрольних заходів, що передбачені. Відповідно до графіку студенти можуть отримати навчальні матеріали (у електронному форматі), що зберігаються на сервері деканату. Літературу (електронні версії конспектів, посібників та ін.), що рекомендується до кожної дисципліни, студенти можуть отримати безпосередньо від викладачів електронною поштою або Вайбером (див. сторінку "Контакти"). За необхідності студенти можуть звертатися до викладачів відповідних дисциплін та керівників випускних кваліфікаційних робіт для отримання консультацій (див. графіки консультацій на сайті) з усіх питань.

Викладачами НФ УДУНТ підготовлене середовище (Гугл-клас), в якому розміщуються поточні завдання з дисциплін, які викладаються за розкладом занять (ознайомитися з розкладом). Окрім загальних вказівок в Гугл-класі розміщені посилання на конспекти лекцій, методичні вказівки, переліки літератури, презентації та відеоматеріали.

Для користування Гугл-класом і розміщеними там матеріалами з навчальних дисциплін студентам НФ УДУНТ слід скористатися наступними посиланнями:

група МЕ04-19 - http://surl.li/bpilo          група МЕ09-18 - http://surl.li/bpilr          група МЕ09-19 - http://surl.li/bpils

група ІМ01-18 - http://surl.li/bpilt           група МБ01-19 - http://surl.li/bpilv          група МБ01-18 - http://surl.li/bpilx

прим. - враховуючи надзвичайні обставини, в розміщенні матеріалів з навчальних дисциплін можуть бути затримки з різних причин. Студентам рекомендується зачекати, поки у викладача(ів) з'явиться можливість розмістити ті чи інші матеріали. Якщо очікування не дає результатів - консультації викладачів з тієї чи іншої дисципліни можна отримати телефоном або в інший спосіб (контакти викладачів вказані у переліку на сайті або в розкладі)

Якщо обставини, які склалися, не дозволяють вам регулярно відвідувати Гугл-клас і виконувати навчальні завдання, просимо повідомити про це деканат НФ УДУНТ електронною поштою або телефоном.