UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Вітаємо викладачів та студентів НМетАУ з News icon

11 місцем серед технічних вузів України в консолідованому рейтингу "Освіта.ua".

Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця навчальних закладів за Національним рейтингом «Топ-200 Україна», а також за міжнародними рейтингами «Scopus» і «Webometrics».

ХІІІ міжнародна конференція в Технічному університеті м. Варна (Болгарія) News icon

Конференція "Стратегія якості в промисловості і освіті", традиційно організована і проведена з ініціативи та при безпосередній участі Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ успішно відбулася 5-8 червня 2017 р.

 В роботі конференції прийняли участь понад 50 представників вищих навчальних закладів і наукових установ з України, Болгарії та інших країн.

З урахуванням заочної участі загальна чисельність учасників склала понад 500 осіб з приблизно 150 вишів та наукових установ п’яти країн.

Оргкомітетом надруковані матеріали конференції в 2-х томах, в які увійшли понад 200 доповідей (загальний обсяг близько 900 сторінок).

Ректором Технічного університету м. Варна Р.Василевим був підписаний новий договір про співробітництво університету з Національною металургійною академією України, що предбачає взаємовигідне співробітництво з багатьох напрямків, в т.ч. спільні зусилля з інтеграції ТУ-Варна і НМетАУ до європейського університетського простору.

        

Оргкомітет

7 вересня 2017 р. в академіі відбудеться конференція по метизному виробництву - News icon

«ТМТО-технологія ВИРОБНИЦТВА ВИСОКОМІЦНОГО КРІПЛЕННЯ. СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Інформацію можна подивитися тут

Кафедра "Інформаційних технологій і систем" запрошує до вступу на магістерський рівень за фахом 122 «Комп'ютерні науки»

Шановні абітурієнти!
Кафедра "Інформаційних технологій і систем" запрошує до вступу на магістерський рівень за фахом 122 «Комп'ютерні науки».

Ліцензійний обсяг:  денна форма навчання - 77 місць;  заочна форма навчання - 72 місця.

Вітаємо

 

     нового доктора технічних наук - доцента кафедри обробки металів тиском

                            Чухліба Віталія Леонідовича!

Регіональний науковий семінар Приднепровського Наукового Центру НАН України News icon

Наукова секція (регіональний науковий семінар Придніпровського Наукового Центру НАН України «Сучасні проблеми управління та моделювання складних систем» відбудеться в НМетАУ, 27.06.2017 р., о 15-00.

Доповідач: Кірія Руслан Вісаріоновіч, старший науковий співробітник відділу фізико-хімічних основ гірського транспорту НАНУ ІГТМ ім. Н.С. Полякова.

Тема доповіді: «Наукові принципи організаційних систем підземного конвеєрного транспорту вугільних шахт з розгалуженою структурою».

19 червня відбулось засідання ради з забезпечення якості освітньої діяльності і підготовки фахівців

Згідно з порядком денним були  заслухані доповіді: «Дистанційна освіта: сучасний підхід та технології реалізації» (доповідав Швачич Г.Г.), «Про репозитарії (бази даних) ВНЗ» (доповідав  Михайлюк О.В.)

   

12 червня відбулось засідання вченої ради

Згідно з порядком денним були обговорені результати діяльності академії за результатами загальноукраїнського рейтингу «ТОП-200» (доповідав ректор, чл.-кор. НАН України Величко О.Г.), затверджені освітні програми підготовки фахівців на І-му та ІІ-му рівнях вищої освіти (доповідав декан електрометалургійного ф-ту, проф. Селівьорстов В.Ю.)   та розглянуті конкурсні справи на заміщення вакантних посад декана, завідувача кафедри, професора (доповідав проф. Потап О.Ю.)

       

ВІТАЄМ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ У ВНЗ ІЗ УСПІШНИМ ЗАКІНЧЕННЯМ КУРСІВ!

ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ ВІДБУДЕТЬСЯ

15 червня 2017 р., о 12-00,  у конференц-залі

Запрошуємо випускників і батьків

27 травня в НК «Sfera» відбувся конкурс «Міс Національна металургійна академія України»

Перемога і номінація «Міс НМетАУ —2017» дісталася чарівній і талановитій Олені Пожарській (МН03-14). Першою та другою віце міс стали Зайцева Олександра (МН 01-16-3) та Калашнікова Єлизавета (МН 01-16-3). Приз глядацьких симпатій отримала Олексієнко Марія (ДИ 01-16).

     

НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

ДИРЕКТОРА  КРИВОРІЗЬКОГО КОЛЕДЖУ

1.  Конкурс проводиться з 06 червня 2017 року по 31 жовтня 2017 року (Наказ).

2. Претендентам на участь у конкурсі необхідно до 06 липня 2017 року подати документи до конкурсної комісії Національної металургійної академії України  за адресою: 49005, пр. Гагаріна, 4, Дніпропетровськ, Україна к.318, телефон 47-44-44.

3. Умови проведення конкурсу:

В конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту, відповідну підготовку і стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах не менш ніж п'ять років.

До заяви на ім'я ректора Національної металургійної академії України додаються: особистий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографія, програма розвитку технікуму, копії: паспорту, трудової книжки,  ідентифікаційного коду, документів про вищу освіту.

Вітаємо студентів, викладачів та співробітників академії! News icon

У незалежному рейтингу університетів під егідою UNESСO

«Топ 200 Україна»  у 2016 – 2017 навчальному році

НМетАУ посіла почесне 15 місце

До уваги вступників!

ПРИ ВСТУПІ ДО НМЕТАУ У 2017 РОЦІ ПРИЙМАЮТЬСЯ

СЕРТИФІКАТИ ЗНО ОТРИМАНІ У 2016 ТА 2017 РОКАХ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ 2017 РОКУ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ News icon

БІЛОУСА АНТОНА ГРИГОРОВИЧА, студента гр. АВ-01-12М з другим місцем на олімпіаді;

АЛЕКСЕЄВА АРТЕМА ВІКТОРОВИЧА, студента гр. МЕ-10-12М з нагородженням грамотою оргкомітету олімпіади за активну участь у другому етапі олімпіади;

БЕЗУГЛУ АНАСТАСІЮ ЮРІЇВНУ, студентку гр. ІВ-901-11М з нагородженням дипломом товариства винахідників і раціоналізаторів України за високі показники у другому етапі олімпіади;

КРАСНОШЛИК ОЛЬГУ ОЛЕКСАНДРІВНУ, студентку гр. АВ-01-12М з нагородженням грамотою оргкомітету олімпіади за активну участь у другому етапі олімпіади;

ЩЕРБАЧОВА ВАДИМА РОДІОНОВИЧА, студента гр. АВ-01-12М з нагородженням грамотою оргкомітету олімпіади за активну участь у другому етапі олімпіади.

0   1   2   3   4   5   6   7   8   9  


facebook banner   twitter banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua