До уваги професорсько-викладацького складу, студентів та аспірантів
Clarivate та Антиплагіат запрошують авторів наукових публікацій на безкоштовний навчальний вебінар:
«Як перестати турбуватися і почати публікуватися»
Дата вебінару: 29 вересня 2021 р.
Час проведення: 11:00 - 13.00
Умови участі: безкоштовно з попередньою реєстрацією за посиланням:
Програма вебінару:
Тема 1: «Автор та «Антиплагіат»: від любові до ненависті ...»
Тема 2: «Активність публікації: швидше, вище, сильніше»
Передбачено СЕРТИФІКАТ учасника, який буде розісланий до 6 жовтня на зазначену при підключенні до вебінару електронну пошту всім, хто прослухає більше ніж 90% часу вебінару.
14 вересня у Національній Металургійній Академії України відбулась Конференція студентів Академії.
Конференція студентів Академії - це найвищий керівний орган в структурі студентського самоврядування закладу освіти. Протягом конференції обговорили найбільш важливі для студентського самоврядування Академії питання. В порядку денному зборів були такі пункти: 1) Обрання Студентської виборчої комісії, задачами якої є підготовка та проведення виборів до Ради студентів. 2) Внесення змін до Положення про студентське самоврядування НМетАУ. 3) Визначення дати виборів до органів студентського самоврядування (Ради студентів) НМетАУ. Датою проведення виборів обрали 27 вересня. Головуючим Конференції студентів був студент 6-го курсу групи СТ01-16м Дмитро Твердохліб. Заступником головуючого Конференції було обрано студента групи ЄК01-19 Гриньова Ярослава. Секретарем Конференції було обрано студентку групи ФІ01-19 Анастасію Мокрянську. Організовувати виборчий процес до Студентської виборчої комісії було обрано таких студентів: Шатайло Вероніка, Баранець Дмитро, Білан Дарья, Дмитрієнко Єгор, Омельяненко Юлія, Неп'янова Анастасія, Осадчук Кирилло, Кукла Мілена, Теплицький Євгеній, Ткаченко Дмитро, Журенкова Аліна.
До уваги професорсько-викладацького складу, студентів та аспірантів
Державна науково-технічна бібліотека України за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ORCID протягом вересня та жовтня 2021 року (29 вересня, 1 жовтня, 4 жовтня), проведе ряд вебінарів та майстер-класів на тему: “Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців”.
Вебінари відбудуться в онлайн режимі з використанням платформи ZOOM та з прямою трансляцією на Youtube каналі ДНТБ України.
На вебінарах будуть розглянуті такі теми:
Тема 1: “Постійні ідентифікатори та переваги їх використання для дослідників, установ та дослідницької інфраструктури. Про проект створення Національної електронної науково-інформаційної системи URIS (Ukrainian Research Information System). Переваги використання ORCID для науковців та установ”.
Тема 2: "Початок роботи з профілем науковця в ORCID (майстер-клас)”.
Тема 3: “Інтеграція наукових робіт дослідника в ORCID (майстер-клас)”.
Форма реєстрації учасника на серію вебінарів доступна за посиланням:
З детальною програмою вебінарів можна ознайомитись за посиланням:
https://docs.google.com/document/d/1rKO3sUVEb6fUaEUP19Aa4pkmPOqSvTSrzGtDgm1DWsk/edit
Адміністрація бібліотеки
Шановні співробітники академії!
Повідомляємо, що 15 вересня 2021 р. (середа) у приміщенні академії буде проходити вакцинація (препаратом Pfizer-BioNTech).
Всі бажаючі вакцинуватися звертайтесь до канцелярії до 11-00 13 вересня 2021 р.
До уваги професорсько-викладацького складу, студентів та аспірантів.
Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах від Clarivate
(В онлайн-режимі на базі інтернет-сервісу Cisco Webex)
8 вересня 2021
Тема: Швидке і коректне оформлення публікації з EndNote
Реєстрація за посиланням:
16:15–17:15 https://bit.ly/3lSfHeh
9 вересня 2021
Тема: Нові та старі можливості Web of Science Core Collection
Реєстрація за посиланням:
10:15–11:15 https://bit.ly/3iEoU7R
16:15–17:15 https://bit.ly/3jNua8z
Адміністрація бібліотеки
Приєднайся до екологічної акції!
Викладачі та студенти кафедра Екології, теплотехніки та охорони праці у рамках ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ який організує громадська організація Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine». Пропонує всім не байдужим прийняти участь у події в наступному форматі:
1. Індивідуальне прибирання вибраної забрудненої території.
2. Цифрове очищення. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів. Це дозволить розвантажити центри баз даних на підтримку яких витрачається велика кількість енергії.
3. Картографування. Встановлення програмного забезпечення для відмітки забруднених та чистих територій.
Мета заходу – порятунок планети від сміття! Промо-ролик акції.
Шановні викладачі, співробітники та студенти академії!
Вітаємо вас з початком нового навчального року і запрошуємо пройти перереєстрацію на абонементах учбової та наукової літератури.
Новоприбулих студентів запрошуємо записатися до бібліотеки на абонементі учбової літератури,
який знаходиться на 1-му поверсі нового корпусу бібліотеки.
Бібліотека працює для читачів з 1000 до 1645 год.
Вихідні: субота, неділя.
Адміністрація бібліотеки.
Кафедра інформаційних технологій і систем вітає студентів і викладачів з Днем Знань!
Кафедра ІТС щиро вітає всіх з Днем Знань і бажає, щоб цей навчальний рік подарував безліч можливостей проявити свої здібності і таланти! Бажаємо твердих знань і високих успіхів, добрих товаришів і нескінченного ентузіазму, активної діяльності і міцного здоров’я.
Кафедра економіки та підприємництва ім.Т.Г.Беня вітає студентів та викладачів з Днем Знань, з початком нового навчального року!!
Нехай цей навчальний рік принесе ще більше досягнень, ще більше перемог у конкурсах та конференціях!
Дорогі наші студенти, ви - майбутнє не тільки нашого міста, а й України - бажаємо вам бути цілеспрямованими, допитливими і добрими, чуйними людьми! Нехай цей навчальний рік принесе вам нові прагнення, нові творчі задуми, нові перемоги і результати!
Першокурсники - ласкаво просимо до нас !! У вас почався новий етап життя, повний відкриттів. Нехай кожен день приносить радість і яскраві враження. Навчайтесь з інтересом і задоволенням!
Організаційні збори студентів зарахованих на I, II, III та V курси відбудуться
1 вересня 2021р. о 900
відповідно до розкладу:
Факультет |
Аудиторія |
Металургійних процесів та хімічних технологій |
437 |
Електромеханіки та електрометалургії |
311 |
456 |
|
Дизайну машин та захисту довкілля |
М 222 |
302 |
|
Конференц-зал |
Щиро вітаємо винахідників академії – Селегея А.М., Іващенко В.П., Пройдака Ю.С., Головко В.І., Селегей С.М. та колег з Карагандинського індустріального університету з отриманням Патенту Республики Казахстан №6294 «Спосіб завантаження шихтових матеріалів в доменну піч».
Бажаємо нових творчих успіхів та досягнень в винахідницькій діяльності, міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над головою.
Завідувач патентно-ліцензійного відділу Олександр ІВЧЕНКО.
Компанія вакцинації проти COVID-19 проводиться в Пунктах щеплення та в Центрах масової вакцинації міста всім бажаючим віком від 18 років.
Департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації звертає Вашу увагу, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 787 від 28.07.2021 "Про внесення змін до Постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236", у разі переходу області, міста до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної небезпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80 % повністю вакцинованого персоналу.
На теперішній час компанія вакцинації проти COVID-19 проводиться в Пунктах щеплення та в Центрах масової вакцинації міста всім бажаючим віком від 18 років.
В наявності вакцини: CoronaVac виробництва Sinovac, Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech та Spikevax виробництва Moderna.
Записатися на вакцинацію можна скориставшись сайтом або додатком "Лікарі 24/7".
Людина жива, поки жива пам'ять про нього...
Сьогодні, 7 серпня 2021 року Олександру Іллічу Міхальову виповнилося б 70 років.
Кожен, хто знав Олександра Ілліча, підтвердить, що він був прекрасною людиною, цікавим співрозмовником, компанійським товаришем.
Його завжди цінували за мудрість, скромність, доброту і людяність. Він умів дружити, ладити з абсолютно різними людьми. Умів радіти життю.
Кожен, хто працював з Олександром Іллічем, неодмінно скаже, що він був справжнім професіоналом. Точно знав, що потрібно робити, і вимагав цього від інших. Часом здійснював неможливе і встигав скрізь і всюди.
Напевно, не було питань, які б його не зацікавили, і важко уявити, чи було щось, чого він не вмів.
Поки людина жива, спілкуєшся так, ніби попереду ціла вічність. Здається, що ось зараз відчиняться двері, він увійде на кафедру, зарядивши всіх своєю позитивною енергією. Але нам лише залишається згадувати добрими словами добру людину.
Олександр Ілліч, пам'ять про Вас жива. А пам'ять про минуле творить майбутнє ...
Колектив кафедри інформаційних технологій і систем
Шановні учасники освітнього процесу
Запрошуємо Вас прийняти участь у відкритій зустрічі з експертною групою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти,
що проводить акредитацію освітньо-наукової програми "Металургія" підготовки докторів філософії за спеціальністю 136 Металургія.
Відкрита зустріч відбудеться 21 липня 2021 р. з 17:15 до 18:00 у форматі онлайн конференції.
Детальніше: http://nmetau.edu.ua/ua/mscience/i10/p4178
Доценти Новородовська Тетяна Сергіївна і старший викладач Тимченко Дар'я Олександрівна представили кафедру інтелектуальної власності та управління проєктами в популярній передачі «Грані» на 34 телеканалі!
Нарешті питання інтелектуальної власності, зокрема, авторського права, набувають в Україні надзвичайної популярності! Хоча, отримати таку спеціальність, окрім як на нашій кафедрі, можна всього в декількох ЗВО в Україні! Передачу дивіться за посиланням
До уваги професорсько-викладацького складу, студентів та аспірантів
Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі компанії Clarivate
Тема: Оновлений Journal Citation Reports
На вебінарі буде розглянуто: новий інтерфейс програми; основні показники, які можна визначити для видання; чому не розраховуєтьcя імпакт фактор для суто гуманітарних видань; що показує нова метрика Journal Citation Indicator (JCI); як застосувати інструмент для підбору та оцінки видання для публікації власних результатів та для формування стратегії розвитку видання.
8 липня 2021
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3x1rwl5
16:15–17:15 https://bit.ly/35qVseq
Адміністрація бібліотеки
Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 735 від 29.06.2021 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства» к.пед.н., завідувачу кафедрою інтелектуальної власності та управління проєктами Корогод Наталії Петрівні присвоєно вчене звання професора кафедри інтелектуальної власності та управління проєктами.
Наталія Петрівна, колектив кафедри щиро вітає Вас із цим значним досягненням, яке зміцнило науковий потенціал кафедри та є результатом Вашої цілеспрямованої, наполегливої багаторічної наукової та педагогічної праці. Нехай це досягнення додасть Вам життєвих сил для нових звершень, а всі труднощі у Вашій діяльності будуть подолані.
Бажаємо Вам творчої наснаги, невичерпної енергії та натхнення, міцного здоров’я та оптимізму!
Весняний випуск енергетичних менеджерів 2021
31 травня в НМетАУ відбувся випуск енергетичних менеджерів проекту «Норвегія-Україна». 25 військовослужбовців отримали сертифікати про успішне закінчення курсу«Енергетичний менеджмент» в рамках проєкту з професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей (http://ifsa.kiev.ua/).
Гарна традиція відзначати цей день по–особливому - привітання та наставлення викладачів, вручення сертифікатів та цінних подарунків, відгуки студентів та обговорення нових задумок та планів. Дуже хочеться , щоб навчання та соціальна адаптація в рамках проекту посіяли цінне зернятко, яке згодом проросте, та стане стартом для кращого, нового, вдосконаленого та перспективного.
З 2017 року Національна металургійна академія України випустила 199 слухачів за спеціальністю «Енергетичний менеджмент». Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин.
У ході соціальної адаптації учасники проєкту отримують допомогу у правовій та психологічній адаптації, а також сприяння в працевлаштуванні та організації власного бізнесу.
Паралельно до базового навчання опорна увага в рамках проєкту приділяється лекціям з психологічної адаптації та бізнес-консультування, он-лайн практиці з представниками профільних підприємств. З кожним учасником проводяться консультації з написання резюме, індивідуального плану розвитку, написання бізнес-планів, проходження співбесіди та орієнтації на ринку праці. Чому це так важливо для нас та слухачів – тому що одним з найбільш значущих результатів проєкту є успішне працевлаштування наших учасників або відкриття власного бізнесу.
Всі, хто був замотивованим навчатись та змінюватись - ми вами пишаємось та радіємо вашим успіхам!!
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МЕТАЛУРГІЯ» 2020/2021 н.р.:
Дипломами І ступеня нагороджено: | Дипломом ІІ ступеня нагороджено: | |
![]() |
![]() |
![]() |
Еконго Муель Одрей Макс, ст. гр.МЕ02-15м, керівник доц. Синегін Є.В. |
Жибуль Г.А., ст. гр. МЛ03-16м, керівник проф. Міняйло О.В. | Пісоцька К.С., ст. гр. МЕ07-16м, керівник проф. Шифрін Є.І. |
Дипломами ІІІ ступеня нагороджено:
Палаш Б.В., ст. гр. МЕ06-16м, керівник ст. викл. Поляков Г.А.;
Пісоцька А.С., ст. гр. МЕ07-17, керівник к.т.н. Бобух О.С.;
Літус Д.О., Бублік О.В. ст. гр. МВ01-18-1, керівник проф. Губенко С.І.;
Сова Д..А., ст. гр. МВ05-15м, Новиков А.А. ст гр.. МВ01-18-02, керівник проф. Дейнеко Л.М.;
Симоненко Р.О., ст. гр.МЛ02-17. Насонов Д. ст. гр.МЛ01-17, керівник проф. Калінін В.Т.