UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

16 квітня відбулось засідання Ради з забезпечення якості освітньої діяльності і підготовки фахівців

На засіданні були заслухани наступні доповіді: "Про план заходів щодо реалізації вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України в академії" (доповідала Лучанінова О.П.) та "Про удосконалення взаємодії НМетАУ з роботодавцями для підвищення якості підготовки фахівців з вищою освітою" (доповідала Міронова Т.М.)

                           

Вітаємо!

Кафедра ІТС щиро вітає Гуду Антона Ігоровича, доцента кафедри, з успішним захистом докторської дисертації,

яка відбулась 12.04.2018!

Бажаємо успіхів, професійного зростання та реалізації своїх ідей!

12 квітня 2018 проведено засідання спеціалізованої вченої ради Д 08.084.01

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.084.01 відбулися захисти двох дисертаційних робіт:

 • захист докторської дисертації, яку підготував доцент кафедри Інформаційних технологій і систем НМетАУ ГУДА АНТОН ІГОРОВИЧ на тему «Ансамблеві пошукові моделі і методи параметричної ідентифікації систем з хаотичною поведінкою» за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи (технічні науки). Науковий консультант – Михальов Олександр Ілліч, д.т.н., проф., завідувач кафедри ІТС (НМетАУ).
 • захист кандидатської дисертації, яку підготувала асистент кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» СИРОТКІНА ОЛЕНА ІГОРІВНА на тему «Методи діагностики SCADA систем на основі m-арних кортежів та k-значної логіки» за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи (технічні науки). Науковий керівник – Алексєєв Михайло Олександрович, д.т.н., проф., декан факультету інформаційних технологій Державного вищого навчального закладу «НГУ».

Об'ява!

12 квітня 2018 р.  о 9-00 в конференц-залі НМетАУ

в рамках реалізації програми подвійного диплому (2D) на 2017/2018 навчальний рік

відбудеться зустріч студентів з представниками WSZOP (м.Катовице, Польща)

ШАНОВНІ УЧНІ 9-х, 10-х класів ТА БАТЬКИ СТАРШОКЛАСНИКІВ !

Національна  металургійна академія України (НМетАУ) запрошує школярів 9-х, 10-х  класів та їх батьків відвідати

    Д Е Н Ь   С Т А Р Ш О К Л А С Н И К І В

в  суботу  21  квітня   2018р.   об 11:00

 Для   участі   в  пробному  тестуванні   з математики 21.04.2018р.  і  індивідуальних консультаціях школярів кожному  бажаючому  старшокласнику  необхідно  зареєструватися :     до19.04.2018р.  надіслати на  е-mail   2016@klass. dp.ua свої  контактні  дані (прізвище, ім’я,  по-батькові;  адреса;  школа і клас;  контактні  телефони та  е-mail).  

Участь студентів кафедри ІТС у Всеукраїнських олімпіадах

Вітаємо ГОЛУБЄВА ДМИТРА СЕРГІЙОВИЧА, студента гр. КН01-14-1, який отримав диплом II ступеню у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Web-технології та Web-дизайн», секція «Web-технології».

Вітаємо студентів, які стали учасниками другого туру Всеукраїнської олімпіади з напряму «Комп’ютерні науки» та отримали сертифікати:

 • Деримедвідь Денис Віталійович, студент гр. КН01-15-1.
 • Місюра Ілля Олександрович, студент гр. КН01-15-1.
 • Грошев Ілля Дмитрович, студент гр. КН01-15-2.
 • Масендич Данило Юрійович, студент гр. КН01-15-2.

Цей тур відбувся у Харківському національному університеті радіоелектроніки на факультеті Комп’ютерних наук.

Кафедра інформаційних технологій і систем провела X Міжнародну науково-технічну конференцію «Інформаційні технології в металургії та машинобудуванні»

 

На конференції ІТММ - 2018, яка відбулась 28 березня 2018 року на базі НМетАУ, розглянуті роботи за такими тематичними напрямками:

 1. Системний аналіз і синтез процесів у металургії та машинобудуванні.
 2. Інформаційні технології в процесах одержання матеріалів із заданими властивостями.
 3. Математичне моделювання складних систем.
 4. Інформаційне та програмне забезпечення процесів проектування.
 5. Інтелектуальні інформаційно-управляючі системи.
 6. Прогресивні інформаційні технології та організація сучасного виробництва.
 7. Інформаційно-ресурсне забезпечення дистанційної освіти на засадах компетентнісного підходу.
 8. Інноваційні підходи підвищення якості навчального процесу та питання антиплагіату.

За результатами роботи конференції видані:

 1. Збірка тез доповідей ІТММ’2018.
 2. Три випуски Регіонального міжвузівського збірника наукових праць «Системні технології»: №2 (115) 2018; №3 (116) 2018; №4 (117) 2018.
 3. Один випуск Наукового вісника «Сучасні проблеми металургії» (№ 21, випуск 1, 2018).

Фотозвіт конференції ІТММ-2018:

...

29 березня в конференц-залі академії урочисто відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Металургія».

На конференції були присутні студенти і наукові керівники з 14 вузів України. Після вітальної промови заступника голови конкурсної комісії проф. Камкіна Л.В. всі присутні розійшлися по секціях, де остаточно визначилися переможці. Конференція завершилася урочистим врученням дипломів переможцям. Голови секцій - проф. Камкіна Л.В., проф. Куцова В.З., проф. Хричиков В.Є. привітали студентів з успішним завершенням конкурсу, подякували всім за працю і змістовні роботи.

Наші призери: Ковтун Олександр Олегович гр. МЕ13-13м, Хуторний Денис Юрійович гр. МЕ02-15, Варіцев Антон Олександрович гр. МЕ18-14, Зікін Євгеній Сергійович гр. МЕ18-14, Носко Максим Іванович гр. МЕ07-13м, Черниш Тетяна Олегівна гр. МВ01-13м, Семенов Олександр Дмитрович гр. МЛ01-12м

Важлива подія на Нікопольському факультеті НМетАУ News icon

29 березня 2018 р. на Нікопольському факультеті НМетАУ відбувся Обласний семінар "Пошук шляхів поліпшення ефективності соціального партнерства НМетАУ з роботодавцями Нікопольського регіону та Дніпропетровської області, в т.ч. через формування і реалізацію регіональних та обласних програм професійної перепідготовки та соціальної адаптації учасників бойових дій", організований Нікопольським регіональним центром моніторингу освіти і соціального партнерства (директор - С.М. Зінченко) та Інститутом інтегрованих форм навчання (директор - Т.С. Хохлова) за підтримки керівництва академії та місцевих органів влади. На семінар були запрошені представники кадрових служб провідних підприємств м. Нікополя і регіону (ПАТ "НЗФ", "Інтерпайп-Нікотьюб", "Сентравіс", "Марганецький ГЗК", "Покровський ГЗК" та ін., всього - близько 20), а також представники міської та районної адміністрацій м. Нікополя. Цей захід - продовження послідовної роботи Нікопольського факультету (Інституту інтегрованих форм навчання) зі зміцнення позицій НМетАУ як лідера на ринку освітніх послуг регіону.

Стислий відеорепортаж про подію від ТРК МГОК TV - https://www.youtube.com/watch?v=OovdZxK6xOg             Новина на сайті Облдержадміністрації        На сайті "Лица"

 БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО >>>

“Future of Ukraine” ‘2018

У рамках проекту «Благодійний Фонд імені Святого Володимира» надає унікальну можливість найкращим студентам технічних спеціальностей відвідати місто Сієтл у США та на власні очі побачити найбільші авіабудівні заводи компанії Boeing.

До участі у проекті запрошуються студенти, які:

✓ Полюбляють нестандартні та творчі задачі
✓ Опановують професію в галузі STEM (Science-Technology-Engineering-Mathematics)
✓ Відчувають в собі сили стати ефективним та корисним членом команди для розробки технологій майбутнього вже сьогодні
✓ Мають достатню підготовку з фізики, математики, ІТ та англійської мови, а також знання та навички, що дозволять працювати над інженерним проектом.

Більш детальна інформація на веб-сайті http://eqmi.kpi.ua/fest

НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Конкурс проводиться з 30 березня 2018 року по 30 червня 2018 року.

Перелік та кількість посад науково-педагогічних працівників, на заміщення яких оголошується конкурс

Претендентам на участь у конкурсі, відповідно до п.4.6. положення «Про порядок проведення конкурсного відбору  та складання трудових договорів (контрактів) з науково-педагогічними працівниками Національної металургійної академії України» необхідно до 30 квітня 2018 року подати до відділу кадрів академії наступні документи.

Положення «Про порядок проведення конкурсного відбору  та складання трудових договорів (контрактів) з науково-педагогічними працівниками Національної металургійної академії України»

Положення про конкурсну комісію НМетАУ.pdf

26 березня відбулось засідання Вченої ради академії

На засіданні були заслухані доповіді заступника Голови ради з виховної роботи, доц. Лучанінової О.П., зав. каф. перекладу та іноземних мов, доц. Прутчикової В.В., заступника Голови Ради студентів Попова В.К. Розглянуто питання обрання за конкурсом на посаду завідувача кафедри інтелектуальної власності та управління проектами.

 

На кафедрі обліку і аудиту Національної металургійної академії України

29-30 березня 2018 р. відбудеться

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

«СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ, АУДИТУ Й ОПОДАТКУВАННЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ТЕОРЕТИЧНІ, ПРАКТИЧНІ ТА ОСВІТЯНСЬКІ АСПЕКТИ»

Форма участі в конференції – заочна (дистанційна).

Тривеє набір на 3 місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Запрошуємо учнів 10 та 11 класів для підготовки з предметів: українська мова та література, математика, фізика, хімія, історія України, англійська мова.

Випускники курсів мають можливість одержання додаткових балів  при зарахуванні на технічні спеціальності академії.

      Більш детальну інформацію можна одержати за адресою:

м. Дніпро, пр.Гагаріна,4 (кімн.232), тел. (056) 744-70-51, (068) 544-25-85.

Программа конференции ИТММ-2018 News icon

Х Научно-техническая конференция, посвященная анализу проблем и перспективам развития информационных технологий в металлургии и машиностроении – ИТММ’2018, состоится 28 марта 2018 года на базе Национальной металлургической академии Украины.

  ПОРЯДОК РАБОТЫ КОНФЕРЕНЦИИ

28.03.2018 – КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ

9.30   –   10.00  Регистрация участников.

10.00   –   11.30  Открытие конференции. Пленарное заседание.

 

Порядок проведения секционных заседаний указан в программе конференции.

 

До уваги! До участі запрошуються усі охочі!

Відповідно до Міської програми муніципального розвитку на 2017-2021 роки передбачено проведення щорічного конкурсу проектів та стартапів "InnoDnipro" http://dniprorada.gov.ua/uk/page/schorichnij-konkurs-proektiv-ta-startapiv-innodnipro

Студентська олімпіада QForm-2018 News icon

До уваги студентів, які навчаються за напрямами і спеціальностями підготовки, пов'язаними з обробкою металів тиском (ОМТ)!

Запрошуємо вас взяти участь у черговій Міжнародній студентській олімпіаді з моделювання процесів ОМТ в ПП QForm!

Заходи пройдуть в квітні 2018 року одночасно в декількох технічних університетах різних країн світу в формі мережевої (розподіленої) олімпіади. Основний етап українського конкурсу пройде на базі кафедри обробки металів тиском ім. акад. О. П. Чекмарьова Національної металургійної академії України (м.Дніпро, Україна).

Відбулась зустріч представників компанії Bureau Veritas: Ukraine зі студентами кафедри ОМТ ім. акад. О.П.Чекмарьова

Всім доброго дня! Вчора, 15.03.2018, до звичного перебігу навчального процесу додались дві нерядові події. Зараз розповімо про одну з них.
Під керівництвом доц. В.В.Андреєва була організована та відбулась зустріч студентів 4 курсу бакалаврату і 1 курсу магістратури з представниками компанії Bureau Veritas: Ukraine - провідної компанії світового рівня з тестування, інспекції й сертифікації продукції різного призначення. Та основною клієнтурою українського представництва компанії є підприємства металургійної галузі. 

0   1   2   3   4   5   6   7   8   9  


facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua