UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Оголошується набір на короткострокові курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Термін навчання від одного місяця. 

Авторські методики наших викладачів дозволяють за короткий термін підготуватися з конкурсних предметів:

українська мова та література,

математика,

фізика,

хімія,

історія України,

англійська мова.

Початок занять 11 лютого 2017 року. Слухачі курсів мають можливість одержання додаткових балів при зарахуванні до академії на технічні спеціальності, екологію та професійну освіту.

Більш детальна інформація за адресою: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 4, кімн. 232 або за тел.: +38(056)744-70-51, 068-544-25-85, e-mail:pk@nmetau.edu.ua

Оголошення

У розділі "Публічна інформація" виставлено зміни до колективного договору.

Науково-технічна конференція, присвячена 100-річчю з дня народження Георгія Григоровича Єфіменка

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ

МЕТАЛУРГІЙНОЇ НАУКИ ТА ОСВІТИ»

за технічними обставинами відбудеться у березні 2017 року.

До цієї дати планується видати збірку наукових праць – доповідей.

Запрошення на конференцію буде надіслане у лютому 2017 року.

23 грудня відбулись засідання трудового колективу та Вченої ради

На засіданні трудового колективу був прослуханий звіт ректора академії, члена-кореспондента НАН України, професора О.Г. Величка за період його роботи на посаді ректора у 2016 році, внесенні доповненя до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом НМетАУ, обрані виборні представники  до Вченої ради академії та затвердженно Положення про конференцію трудового колективу НМетАУ.

На засіданні Вченої ради згідно з порядком денним, були заслухані доповіді претендентів на посаду директора Нікопольського технікуму НМетАУ І.В. Маркевича та В.М. Рубанова, висунена робота «Розвиток наукових основ і впровадження інноваційних технологій електроплавки і деформаційного переділу підшипникових і високолегованих корозійностійких сталей» на здобуття Державної премії в галузі науки і техніки та  було обговорюване рейтингове оцінювання досягнень студентів НМетАУ.

 

  

Оголошується набір на 3 місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Запрошуємо учнів 10 та 11 класів для підготовки з конкурсних предметів:

українська мова та література,

математика,

фізика,

хімія,

історія України,

англійська мова.

Початок занять 21 січня 2017 року. Слухачі курсів мають можливість одержання додаткових балів при зарахуванні до академії на технічні спеціальності, екологію та професійну освіту.

Більш детальна інформація за адресою: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 4, кімн. 232 або за тел.: +38(056)744-70-51, 068-544-25-85, e-mail:pk@nmetau.edu.ua

Зустріч з директором департаменту вищої освіти МОНУ

21 грудня о 14:00 відбулася зустріч директора департаменту вищої освіти МОНУ Шарова Олега Ігоровича з співробітниками академії.

На зустрічі обговорювалися актуальні напрямки розвитку вищої освіти України.

                            

Нагорода!

Рада молодих вчених НМетАУ за результатами своєї діяльності зайняла 3 місце у конкурсі «Краща рада молодих вчених року». Конкурс проводиться серед усіх рад молодих вчених ВНЗ та НДІ Дніпропетровської області. Бажаємо новій команді молодих вчених досягти не менших успіхів.

                 

Нагорода!

Вітаємо асистента кафедри технології машинобудування ВОЛОДЬКО Євгенія Григоровича з перемогою в конкурсі проектів «Молоді вчені - Дніпропетровщині». Отриманий грант буде використаний для реалізації проекту на тему «Застосування сучасних технологій для відновлення повноцінного життя людей, потребуючих ендопротезування, в тому числі поранених бійців АТО». Бажаємо успіхів у нелегкій місії повернення людей до активного життя!

 

Регіональний науковий семінар Приднепровського Наукового Центру НАН України News icon

Наукова секція (регіональний науковий семінар Придніпровського Наукового Центру НАН України «Сучасні проблеми управління та моделювання складних систем» відбудеться в НМетАУ, 23.12.2016 р., о 15-00.

Доповідачі: Белозьоров В.Є, Зайцев В.Г.
Тема докладу: «Вплив порога рекурентності і параметра запізнювання тимчасового ряду на інформативність його рекуррентной діаграми (на прикладах хаотичних атракторів)»

Нагорода News icon

Вітаємо Матухно Олену Вікторівну за одержання сертифікатів за участь у International scientific and practical conference «ECONOMICS, SCIENCE, EDUCATION: INTEGRATION AND SYNERGY», ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку» та ХІV міжнародній науково-практичній конференції «Методологічні питання кількісної оцінки екологічного ризику».

.

Нагорода News icon

Співробітники кафедри екології, теплотехніки та охорони праці одержали сертифікати за участь у науково-технічній конференції «Екологічні проблеми міста Дніпра та заходи щодо їх вирішення». Вітаємо!

Регіональний науковий семінар Приднепровського Наукового Центру НАН України News icon

Наукова секція (регіональний науковий семінар Придніпровського Наукового Центру НАН України «Сучасні проблеми управління та моделювання складних систем» відбудеться в НМетАУ, 16.12.2016 р., о 15-00, конференц зал.

Доповідач: Пахомова Вікторія Миколаївна.
Тема докладу: «Організація раціональної експлуатаційної роботи залізничного транспорту на основі автоматизованих систем управління»

12 грудня відбулось засідання Ради з забезпечення якості освітньої діяльності і підготовки фахівців.

На раді з інформацією виступив ректор академії Величко О.Г. Відповідно з порядком денним були заслухані доповіді доц. Федорова С.С. "Про підготовку фахівців інженерних спеціальностей на основі стандартів CDIO"., Чухліба В.Л. "Про удосконалення системи рейтингових оцінок діяльності співробітників та підрозділів академії" та проф. Потапа О.Ю. "Про засади рейтингової системи оцінювання навчальних досягнень студентів НМетАУ."

                                               

Успіхи наших видань News icon

Регіональна міжвузівська збірка наукових праць «Системні технології» та науковий вісник «Сучасні проблеми металургії» успішно пройшли індексацію 2015 року та підвищили свої рейтинги в наукометричній базі Index Copernicus.

Бажаємо подальшого успіху та запрошуємо охочих до публікації статей!

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на виробництво та постачання теплової енергії для населення, бюджетних та інших споживачів та затвердження тарифів на послуги з постачання гарячої води

для потреб населення Національної  металургійної  академії  України

На  виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012  №390  Національна металургійна академія України доводить до відома своїх споживачів інформацію щодо зміни тарифів на теплову енергію та централізоване опалення і встановлення тарифів на послуги з постачання гарячої води для потреб населення

Діючі на сьогодні тарифи  для споживачів НМетАУ встановлені рішенням виконкому міської ради від 07.09.2015р. №518 «Про встановлення тарифів на теплову енергію,  послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води Національній металургійній академії України».

Необхідність перегляду тарифів на теплову енергію обумовлюється підвищенням цін на природній газ, електричну енергію, оплату праці та інших витрат, які забезпечують належну роботу котельні. Порівняно з цінами, які було закладено у діючих тарифах для населення, витрати на природній  газ зросли на 123%, на електричну енергію – 108,29%, на воду -  30,13%, на заробітну  плату  з  відрахуваннями – 68,47%,  на  інші  витрати -  224,5%.

 Таблиця 1 – Зміна  структури  тарифів,  що діють  і  пропонованих  для  населення  бюджетних  та  інших  споживачів на  1 Гкал

 Тариф на комунальні послуги з опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії за 1м2 за місяць протягом опалювального періоду змінилися  відповідно:

Шановний студенте!

Згідно закону "Про вищу освіту" від 01.07.2014р. №1556-VII Рада студентів НМетАУ внесла зміни до

"Положення про студентське самоврядування НМетАУ".

Просимо Вас ознайомитися зі змінами  протягом місяця (до 14.12.2016р.), запитання та пропозиції вносити

секретарю РС НМетАУ у каб. 252 чи за тел.: 0930332707

VІІІ Міждародна конференція молодых вчених

Шановні магістри, аспіранти, молоді вчені!

Запрошуємо Вас прийняти участь у VIII Міжнародній конференції «Молоді вчені 2017 – від теорії до практики». Конференція відбудеться 17 лютого 2017 р. в Национальній металургійній академії України в конференц-залі.

Посилання для завантаження/перегляду:  Інформація про конференцію      Заявка

28 листопада відбулось засідання Вченої ради

Згідно з порядком денним були заслухані доповіді ректора, чл.-кор. НАН України Величко О.Г., проректора з наукової роботи, проф. Пройдака Ю.С., зав. каф. екології, теплотехніки та охорони праці, проф. Єрьоміна О.О., вченого секретара Вченої ради, проф., Потапа О.Ю.

       

0   1   2   3   4   5   6   7   8   9  


facebook banner   twitter banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua