Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Міжнародна конференція «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід» (ЄС)

УВАГА! Інформація про конференцію-2022, бланки та інше розміщена наприкінці (в нижній частині) сторінки

Вперше конференцію було проведено у 2017 р. в Австрії, на базі університету м. Відень.

2018 р. - конференція відбулася на базі університету Аалто (м. Гельсінкі, Фінляндія); 2019 - університет UvA (м. Амстердам, Нідерланди); 2020 - конференцію не проводили через обмеження, що були введені в Україні та країнах ЄС через складну епідеміологічну ситуацію; 2021 р. - університет Аалто (м. Гельсінкі, Фінляндія).

Час проведення: друга половина листопада (конкретні дати оголошуються за 1-1,5 міс. до початку).

Формати участі: очно, заочно.

Легітимність і особливості: Співорганізатор конференції - Інститут модернізації змісту освіти МОН України щороку включає конференцію до переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки. Зазвичай в рамках заходів конференції оргкомітетом надається можливість (тільки очним учасникам!) скласти іспит з англійської мови з подальшим отриманням (за результатами здачі іспиту) сертифікату відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (рівень В2).

Основні напрямки (секції):

- інноваційні технології в освіті;

- сучасні проблеми розвитку окремих галузей науки.

Мови конференції: українська, англійська.

Після закінчення конференції всі учасники, які надіслали доповіді (тези), зазвичай отримують збірник матеріалів у вигляді книги або електронному (CD), а також сертифікат, що підтверджує опублікування матеріалів у збірнику. 

ЗАГАЛЬНЕ ЗНАЙОМСТВО:    Переглянути фрагменти звіту (2018)       СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА /приклад/ 

ЗБІРНИКИ (Архів):     2017 (Т2)      2018      2019      2020*    2021

* - через складну епідеміологічну обстановку в Україні та країнах ЄС у 2020 р. конференцію не проводили. 

ЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ. V міжнародна конференція "Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід", яку включено Інститутом модернізації змісту освіти МОН України до Переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти та науки на 2022 рік (розділ І /Міжнародні конференції/, поз. 642) відбудеться 29 листопада 2022 року. Через широкомасштабне вторгнення в Україну, оголошення воєнного стану, введені обмеження щодо перетину державного кордону та нестабільність енергопостачання на значній частині території України, оргкомітет конференції вимушений був прийняти рішення про проведення конференції у заочному форматі (тільки публікація тез доповідей та статей). Заплановано видання збірника матеріалів конференції у форматі "електронне видання" з друком на CD-носіях відповідно до чинних вимог та присвоєнням міжнародного індексу ISBN. Збірник матеріалів в електронному вигляді буде розміщений на цій сторінці для завантаження авторами, які оплатять за публікацію(ї). Збірник конференції-2021 та збірки конференцій попередніх років можна переглянути/завантажити з архіву на цій сторінці (див. вище). Детальна інформація про конференцію міститься в інформаційному повідомленні (див. нижче).

 ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ, ЗАЯВКА (БЛАНК) ТА ІНШІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

 / для завантаження документа клацніть мишею по його назві /

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ    ЗАЯВКА (бланк) ОЧНО    Заявка (бланк) ЗАОЧНО    ЕКЗАМЕН (В2)   Зразок оформлення статей

Детальна інформація щодо вартості окремих послуг надається після подання заявки на очну участь.

 Вгору: Конференції