UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

Міжнародна конференція «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід» (ЄС)

Вперше конференцію було проведено у 2017 р. в Австрії, на базі університету м. Відень. У 2018 р. конференція відбулася на базі університету Аалто (м. Гельсінкі, Фінляндія), а в 2019 - на базі університету UvA (м. Амстердам, Нідерланди).

Час проведення: друга половина листопада.

Формати участі: очно, заочно.

Легітимність і особливості: Інститутом модернізації змісту освіти МОН України конференція щорічно включається до переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки. В рамках заходів конференції оргкомітетом надається можливість (тільки очним учасникам!) скласти іспит з англійської мови з подальшим отриманням (за результатами здачі іспиту) сертіфікату відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (рівень В2).

Основні напрямки (секції):

- інноваційні технології в освіті;

- сучасні проблеми розвитку окремих галузей науки.

Мови конференції: українська, англійська, російська.

Після закінчення конференції всі учасники, які надіслали доповіді (тези), отримують збірник матеріалів у вигляді книги або електронному (СД), а також сертифікат, що підтверджує опублікування матеріалів у збірнику.

ЗАГАЛЬНЕ ЗНАЙОМСТВО:    Переглянути фрагменти звіту (2018)       СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА /зразок/ 

ЗБІРНИКИ (Архів):     2017 (Т2)      2018      2019      2020*

ЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ (Інформація і документи): IV конференція "Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід" запланована в одній з країн Європейського союзу (в "очному" режимі) на осінь 2021 року**Конференцію включено Інститутом модернізації змісту освіти МОН України до Переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки на 2021 рік (розділ І /Міжнародні конференції/, поз. 580 - переглянути).

* - через складну епідеміологічну обстановку в Україні та країнах ЄС у 2020 р. конференцію не проводили. Інформація щодо публікацій у збірниках, виданих до 2017 року надається вченим секретарем конференції за запитом.

** - за умови благополучної епідеміологічної ситуації в країні проведенняВгору: Конференції


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Учбові матеріали

Історія

Кафедри

Нікопольський ф-т

Конференції

Корисне