Національна металургійна академія України

Наукові конференції - 2022

Інститутом модернізації змісту освіти оприлюднено "Перелік проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2022 рік". До цього переліку увійшли 10 міжнародних, 2 всеукраїнських та 2 інтернет-конференції від УДУНТ, серед яких відомі міжнародні конференції "Інформаційні технології в металургії та машинобудуванні (ІТММ)", "Металургія 2022", "Стратегія якості в промисловості і освіті", "Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід" та інші, які традиційно організовувалися і проводилися НМетАУ. Більш детальна інформація про конференції розміщена на відповідних сторінках сайту:

Наука/наукові заходи і видавнича діяльність 

Конференції

 

ІV Міжнародна конференція "Інноваційні технології..." (Фінляндія) успішно відбулася News icon

6-8 грудня 2021 р. на базі університету Аалто (Гельсінкі, Фінляндія) успішно відбулася IV Міжнародна конференція "Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід". У конференції взяли участь понад 140 представників ("очна" + "заочна" участь) із більш ніж 40 університетів, у т.ч. 22 представники з університетів Фінляндії, Болгарії та Португалії. За підсумками роботи конференції підготовлено збірку матеріалів, до якої увійшли понад 60 доповідей (тез) та кілька статей. Збірник буде випущений у вигляді книги та електронного видання на СD (орієнтовний термін виходу з друку – середина-кінець січня 2022 р.). Електронна версія збірника вже доступна для завантаження із сайту. Для перегляду/завантаження збірника слід перейти за посиланням. Оргкомітет конференції дякує всім, хто взяв участь у конференції та запрошує до участі у чергових конференціях у 2022 році. Докладніша інформація про конференцію, що відбулася, в т.ч. щодо запланованих на 2022 рік, розміщено на відповідній сторінці (https://nmetau.edu.ua/ua/mfac/i3002/p3746).                                                    ОРГКОМІТЕТ

Премії кращим News icon

Верховна Рада України Постановою №6254 присудила премії у розмірі 100 тис. грн 30 найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Грошову винагороду отримають ті, хто набрав більшу кількість балів з чотирьох та більше навчальних предметів; увійшли до переліку тридцяти осіб із найвищою загальною сумою чотирьох результатів та зараховані цього року до закладу вищої освіти в Україні і підписали контракт на навчання. Подробиці див. за посиланням на Twitter ВР. 

До уваги студентів. Розклад контрольних заходів у І семестрі

Шановні студенти! З 29 листопада 2021 року на факультеті заплановано проведення контрольних заходів (сесія). З розкладом заходів можна ознайомитись у розділі "Дистанційне навчання". ПЕРЕЙТИ...

Про зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2022 році News icon

 

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Детальніше...

З днем студента! News icon

Дорогі наші студенти! Вітаємо вас із Днем студента! Успіхів вам у навчанні, кар'єрі, особистому житті! Ми завжди раді вашим успіхам та готові до зустрічі з вами не лише у вайбері, але й в аудиторіях!

 

Ваші викладачі

ІV Міжнародна конференція "Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід"

Наприкінці листопада 2021 р. на базі університету Аалто (м Гельсінкі, Фінляндія) заплановано проведення чергової міжнародної конференції. Запрошуємо до участі (очно, заочно). Конференцію включено Інститутом модернізації змісту освіти МОН України до Переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки на 2021 рік (розділ І /Міжнародні конференції/, поз. 580 - переглянути). Файли з інформацією про конференцію (умови участі, бланки заявок та ін.) можна переглянути / завантажити за ПОСИЛАННЯМ.

ОРГКОМІТЕТ

 

Про карантинні обмеження та режим навчання на перше півріччя 2021-22 н.р.

Відповідно до наказу НМетАУ від 22.09.2021 №64аг "Про перехід на дистанційне навчання з 23.09.2021 р. по 29.01.2022 р.":

1. З 23.09.2021 р. студенти академії переходять на дистанційний режим навчання. 

2. Дистанційне навчання може достроково бути замінене очним навчанням в разі повернення України (або Дніпропетровської обл.) до "зеленого" рівня епідеміологічної небезпеки.

3. Заняття в дистанційному режимі можуть проводитися з використанням засобів Google Classroom, Skype, Zoom та ін. засобів дистанційної комунікації.

4. Інформацію щодо розкладу занять (графік навчального процесу) і форми їхнього проведення, способів зв'язку з викладачами, їхні телефони та електронні адреси студенти факультету можуть отримати в деканаті (в т.ч. у телефонному режимі), на головній сторінці факультету на сайті, а також на сторінках відповідних кафедр факультету.

XVI міжнародна конференція у Болгарії успішно відбулася

02-05 червня відповідно до Переліку МОН наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки на 2021 рік (розділ І /Міжнародні конференції/, поз. 324) успішно відбулася XVI Міжнародна конференція «Стратегія якості в промисловості і освіті», титульним організатором якої є Національна металургійна академія України. Конференцію було проведено на базі Технічного університету м. Варна за участі представників НМетАУ, керівництва і професорсько-викладацького складу ТУ-Варна та представників декількох відомих українських університетів. За підсумками конференції буде підготовлений збірник матеріалів конференції (у вигляді друкованого видання та електронному, на СД). Електронна версія збірника буде доступною на сторінці конференції на сайті НМетАУ після надання видавцем міжнародного індексу ISBN.(на фото – учасники очної частини науково-педагогічного стажування, що проводилося в рамках заходів конференції)

ОРГКОМІТЕТ

День матері на Нікопольському факультеті

20 травня 2021 року для студентів та викладачів Нікопольського факультету було проведено урочистий захід, приурочений до Дня матері. В якості почесних гостей на нього були запрошені матері і члени сімей студентів-учасників бойових дій. З огляду на діючі карантинні обмеження, заходи проходили під відкритим небом, перед будівлею культурно-спортивного комплексу Нікопольського заводу феросплавів. Від імені керівництва академії учасників привітала проф. Т.С. Хохлова, а також декан Нікопольського факультету доц. Г.І. Толстіков і директор нікопольського центру С.М. Зінченко. По завершенні офіційної частини для присутніх виступили самодіяльні колективи та виконавці. До цієї події був підготовлений і випущений спеціальний випуск місцевої газети "Проспект трубників", на сторінках якого під девізом "Берегиня роду людського" розміщені матеріали про студентів-учасників бойових дій, які навчаються на Нікопольському факультеті, їх матерів і сім'ї. Газета доступна для перегляду / скачування за ПОСИЛАННЯМ.

XVI міжнародна конференція у Болгарії

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь (очно, заочно) в XVI Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості та освіті» (план МОН України на 2021 / поз. 324 /), проведення якої заплановано на 31 травня - 3 червня 2021 на базі Технічного університету м Варна (Болгарія). Заплановано видання збірника матеріалів конференції (з присвоєнням ISBN). Нагадуємо, що прийом доповідей (тез) закінчується /dead-line/ 16 травня 2021 / включно /.
Заходи конференції включають науково-педагогічне стажування (очна частина - в період з 28 травня по 6 червня 2021) з видачею сертифікату від ТУ-Варна за результатами всіх етапів стажування.

Детальна інформація і бланки заявок за посиланням.

XVI міжнародна конференція у Болгарії

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь (очно, заочно) в XVI Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості та освіті» (план МОН України на 2021 / поз. 324 /), проведення якої заплановано на 31 травня - 3 червня 2021 на базі Технічного університету м Варна (Болгарія). Заплановано видання збірника матеріалів конференції (з присвоєнням ISBN). Кінцевий термін подання доповідей (тез) /dead-line/ продовжений до 16 травня 2021 /включно/.
Заходи конференції включають науково-педагогічне стажування з видачею сертифікату від ТУ-Варна (за заявками, в період з 28 травня по 6 червня 2021). Можливо також (при наявності заявок учасників) проведення іспиту для отримання сертифікату за загальноєвропейською рекомендації з мовної освіти (англійська мова, рівень В2).
Детальна інформація та бланки заявок за посиланням.

XVI міжнародна конференція у Болгарії

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь (очна, заочна) в ХVI Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості та освіті» (план МОН України на 2021 рік /поз. 324/), проведення якої заплановано на 31 травня - 03 червня 2021 р. на базі Технічного університету м Варна (Болгарія).
Заходи конференції включають науково-педагогічне стажування з видачею сертифікату від ТУ-Варна (за заявками, в період з 28 травня по 06 червня 2021 р.). Можливе також (при наявності заявок учасників) проведення іспиту для отримання сертифікату згідно із загальноєвропейською рекомендацією з мовної освіти (англійська мова, рівень В2).
Завантажити бланки заявок та отримати детальну інформацію можна за посиланням.
ОРГКОМІТЕТ

XIІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

25 березня 2021 року відбулася (в заочному форматі) XIІ Всеукраїнська конференція "Молоді вчені-2021 - від теорії до практики", в якій взяли участь понад 150 студентів, молодих вчених, викладачів і наукових співробітників з більш ніж двох десятків вищих навчальних закладів, інститутів і організацій. Оргкомітетом було розглянуто близько 70 публікацій (у вигляді статей, доповідей, тез доповідей), з яких прийняті до опублікування 64, що увійшли до збірки матеріалів конференції. Після присвоєння міжнародного індексу ISBN збірник буде виданий книжкою. Електронна версія збірника буде випущена на СД-диску і розміщена на сторінці конференції на сайті НМетАУ.

Висловлюємо вдячність усім, хто брав участь в конференції і сподіваємося, що в наступні роки конференцію ми зможемо провести не тільки в заочному форматі!

ОРГКОМІТЕТ

Захист магістерських робіт

В останні числа січня 2021 р. відбулися захисти магістерських робіт студентами. Не зважаючи на деякі незручності, пов'язані з дотриманням карантинних обмежень і вимог, захист робіт пройшов організовано, в заплановані терміни.

Всім студентам, допущеним до захисту, по його закінченні були вручені сертифікати про участь у ІІ-й Всеукраїнській конференції "Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку", що відбулася в "заочному" (дистанційному) режимі 17 грудня 2020 р. Зазначена конференція з 2019 р. є "офіційним майданчиком" для апробації (обговорення) наукових результатів, отриманих майбутніми магістрами в ході виконання кваліфікаційних робіт. Разом з сертифікатами студенти отримали СД-диски зі збіркою матеріалів конференції в електронному вигляді (електронна версія збірника конференції доступна для перегляду/завантаження на офіційній сторінці конференції на сайті НМетАУ).

Керівництво иа професорсько-викладацький склад Навчально-наукового Інституту інтегрованих форм навчання вітають випускників з успішним захистом і бажають усім подальшого професійного вдосконалення та кар'єрного зростання за обраними напрямками! У добру путь, дорогі наші випускники!

Більш детальна інформація про подію розміщена тут. Перейти...

Про режим занять в період з 01.02.2021 по 19.06.2021

Відповідно до наказу НМетАУ від 27.01.2021 №05аг "Про організацію навчального процесу у 2-му семестрі 2020-2021 навчального року в умовах карантинних обмежень":

1. У другому семестрі 2020-2021 уч. року (з 01.02.2021 по 19.06.2021 - згідно з графіком навчального процесу) для студентів НМетАУ денної форми навчання заняття проводяться за змішаною формою навчання, яка передбачає частково дистанційний режим навчання і частково - аудиторний ("очний").

2. Допускається проведення в очному форматі всіх видів занять при одночасному присутності в аудиторіях не більше 20 осіб, з дотриманням встановлених карантинних обмежень (маски, дистанція, регулярне провітрювання приміщення та ін.).

3. Якщо кількість студентів перевищує 20 осіб або існує необхідність застосування профілактичних заходів для недопущення поширення інфекції, допускається проведення занять в дистанційному режимі з використанням засобів дистанційної комунікації - Google Classroom, Skype, Zoom та ін.

4. Інформацію щодо розкладу занять (графік навчального процесу) і форми їхнього проведення, способів зв'язку з викладачами та їх електронні адреси студенти факультету можуть отримати в деканаті (в т.ч. у телефонному режимі), а також на сторінках відповідних кафедр ІнІФН:

кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;
кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;
кафедра Гуманітарних, фундаментальних і загальноінженерних дисциплін.

АДМІНІСТРАЦІЯ

До уваги абітурієнтів - 2021

На сторінці новин Нікопольського факультету розміщено загальну інформацію щодо особливостей вступної кампанії - 2021 (дати складання іспитів ЗНО, умови та ін.).

XІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

«Молоді вчені 2021 - від теорії до практики»

25 березня 2021 р.

Шановні магістранти, аспіранти, молоді вчені! Запрошуємо Вас прийняти участь в конференції «Молоді вчені 2021 - від теорії до практики» (25 березня 2021 р.), яку проводитиме Національна металургійна академія України*ПРИМ. Конференцію, як і в минулі роки, включено до Переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2021 рік (поз. 637, лист від 13.01.2021 №221/10-37).

Матеріали конференції будуть видані у вигляді друкованого збірника та електронного видання (CD-диск)**, згідно з діючими стандартами. Приймаються роботи (тези доповідей, статі) обсягом від двох сторінок (див. вимоги).

*ПРИМ формат проведення конференції ("очний" або "заочний"залежатиме від поточної епідеміологічної ситуації.

** – терміни виходу з друку збірника: електронна версія (PDF, на СД) – до 12 квітня 2021 р.; друкована версія (у вигляді «книжки») – до 01 травня 2021 р.

Основні напрямки роботи (секції) конференції:  

                                                                 1. Металургія, металообробка, машинобудування. Нові матеріали

                                                                 2. Економіка, управління, менеджмент. Муніципальне господарство

                                                                 3. Інформатика, ІТ-технології, робототехніка. Прикладна математика

                                                                 4. Харчова і переробна промисловість, сільське господарство та інші галузі економіки. Екологія

                                                                 5. Природничі, гуманітарні, соціально-політичні науки, в т.ч. педагогіка і психологія


<span style ...

XІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні молоді вчені, аспіранти, студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у XІІ Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2021 - від теорії до практики». Конференція відбудеться 25 березня 2021 р. в Національній металургійній академії України. Детальну інформацію про конференцію розміщено на відповідній сторінці ІнІФН НМетАУ (перейти).

Посилання для завантаження / перегляду: Інформація про конференцію        Заявка        Зразок оформлення статті (шаблон)

ІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні магістранти, аспіранти, молоді вчені!

Запрошуємо вас прийняти участь в ІІ Всеукраїнській конференції молодих вчених «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку» (17 грудня 2020 р.), яку проводить Національна металургійна академія України. Детальну інформацію про конференцію та бланк заявки на участь можна переглянути/завантажити тут

ОРГКОМІТЕТ