UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

ІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні магістранти, аспіранти, молоді вчені!

Запрошуємо вас прийняти участь в ІІ Всеукраїнській конференції молодих вчених «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку» (17 грудня 2020 р.), яку проводить Національна металургійна академія України. Детальну інформацію про конференцію та бланк заявки на участь можна переглянути/завантажити тут

ОРГКОМІТЕТ

Продовження дистанційного навчання з 15.11.2020 по 31.01.2021

З огляду на погіршення епідеміологічної ситуації в Україні у зв'язку з поширенням коронавируса, ректором НМетАУ був виданий наказ №88аг від 12.11.2020 "Про перехід на дистанційне навчання з 15.11.2020 по 31.01.2021 р", відповідно до якого:

1. Навчальний процес в НМетАУ (в тому числі і на Нікопольському факультеті) в дистанційному режимі буде продовжено з 15 листопада 2020 по 31 січня 2021 р.

2. Навчальні заняття забезпечуються за допомогою дистанційних технологій.

3. Зимова сесія 2020-2021 н.р. буде проведена в дистанційному режимі. Порядок проведення сесії в дистанційному режимі буде повідомлено додатково.

З метою раціональної організації роботи викладачів та забезпечення навчальних занять (в т.ч. на Нікопольському факультеті НМетАУ) за допомогою дистанційних технологій, студенти можуть зв'язуватися з викладачами по електронній пошті (отримання завдань з дисциплін та консультацій, отримання вказівок до виконання завдань, відправка виконаних завдань на перевірку і т.ін.).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:
- кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;
- кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;
- кафедра Гуманітарних, фундаментальних і загально-інженерних дисциплін.

Керівництво ІнІФН НМетАУ

Національний тест на цифрову грамотність News icon

 


 

Міністерство цифровий трансформації України запустило на онлайн-платформі «Дія.Ціфрова освіта» національний тест на цифрову грамотність громадян «Ціфрограм». Тест є адаптованим аналогом європейської системи цифрових компетенцій для громадян DigComp 2.1., Адаптованої українськими "експертами". Не дивлячись на недоліки (результат здачі тесту носить скоріше мотиваційний, ніж кваліфікаційний характер), відповіді на питання тесту (90 питань) можуть допомогти виявити прогалини щодо окремих аспектів цифрової грамотності. За результатами тестування виставляється підсумковий (усереднений) бал і оформляється сертифікат про проходження тесту, який можна завантажити з порталу і зберегти на своєму комп'ютері. Для початку тестування необхідно пройти реєстрацію на порталі, наприклад, за допомогою облікового запису Google.

Крім того, на тій же платформі розміщені ряд освітніх серіалів (базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів і багато інших з актуальних напрямів), які можуть допомогти в підвищенні цифровий компетенції. Доступ до ресурсів - безкоштовний.

 


 

Дочасна втрата

 

Петро В'ячеславович Дрожжа

22 жовтня на 66 році життя раптово пішов з життя кандидат технічних наук, доцент Петро В'ячеславович Дрожжа, який багато років пропрацював в НМетАУ. Чудова, чуйна, обов'язкова і безвідмовна людина, талановитий педагог і наставник молоді - таким він назавжди залишиться з нами, в нашій пам'яті. Колектив ІнІФН та Нікопольського факультету НМетАУ (некролог) висловлюють щирі співчуття рідним і близьким нашого колеги, який передчасно пішов з життя. Колектив інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ Нікопольський факультет НМетАУ

 

 

 

Організація навчального процесу в період 15.10-15.11.2020

З урахуванням рекомендацій МОН України, ректором НМетАУ був виданий наказ №79аг від 13.10.2020 "Тимчасовий перехід на дистанційне навчання протягом 15.10-15.11.2020р.", відповідно до якого:

1. Навчальний процес в НМетАУ (в тому числі і на Нікопольському факультеті) призупинено з 15 жовтня до 15 листопада 2020.
2. Навчальні заняття забезпечуються за допомогою дистанційних технологій.

Дати проведення контрольних заходів (екзаменаційна сесія) будуть повідомлені додатково.

З метою раціональної організації роботи викладачів та забезпечення навчальних занять (в т.ч. на Нікопольському факультеті НМетАУ) за допомогою дистанційних технологій, студенти можуть зв'язуватися з викладачами електронною поштою (отримання завдань з дисциплін та консультацій, отримання вказівок до виконання завдань, надсилання виконаних завдань для перевірки тощо).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:
кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;
кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;
кафедра Гуманітарних, фундаментальних і загально-інженерних дисциплін.

Керівництво ІнІФН НМетАУ

ІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

«Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку»

17 грудня 2020 р.

Шановні аспіранти, магістри, молоді вчені! Запрошуємо Вас прийняти участь в конференції «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку» (17 грудня 2020 р.), яку проводитиме Національна металургійна академія України /в заочному форматі/*ПРИМ. Конференцію включено до Переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2020 рік, поз. 275 (https://imzo.gov.ua/2020/01/14/lyst-imzo-vid-14-01-2020-22-1-10-69-pro-perelik-naukovykh-konferentsiy-z-problem-vyshchoi-osvity/).

Матеріали конференції будуть видані у вигляді друкованого збірника та електронного видання (CD-диск)**, згідно з діючими стандартами. Приймаються роботи (тези доповідей, статі) обсягом від двох сторінок (див. вимоги).

*ПРИМ у зв’язку з пандемією і тимчасовими карантинними обмеженнями. «Заочний» формат передбачає тільки публікацію статей/доповідей у збірнику та на сайті, але з видачею (згідно заявці) сертифікатів про участь.

** – Терміни виходу з друку збірника: електронна версія (PDF, на СД) – до 20 січня 2021 р.; друкована версія (у вигляді «книжки») – до 15 лютого 2021 р.

Основні напрямки роботи (секції) конференції:

  1. Металургія, металообробка, машинобудування. Енергетика.
  2. Економіка, управління, менеджмент.
  3. Інформатика та IT технології. Прикладна математика.
  4. Харчова і переробна промисловість. Муніципальне господарство. Екологія та охорона навколишнього середовища.
  5. Природничі, гуманітарні, соціально-політичні науки, в т.ч. педагогіка і психологія.

 


 ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ/ОЗНАЙОМЛЕННЯ:  

БЛАНК ЗАЯВКИ&nb ...

ІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні магістранти, аспіранти, молоді вчені!

Запрошуємо вас прийняти участь в ІІ Всеукраїнській конференції молодих вчених «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку» (17 грудня 2020 р.), яку проводить Національна металургійна академія України. Детальну інформацію про конференцію та бланк заявки на участь можна переглянути/завантажити тут

ОРГКОМІТЕТ

С.Т. ПЛІСКАНОВСЬКИЙ

С.Т. Пліскановський народився 9 травня 1929 р.

У 1952 р закінчив Донецький політехнічний інститут (ДПІ) за фахом "Металургія чорних металів". Трудову діяльність почав в 1952 р в доменному цеху Макіївського металургійного комбінату. З 1957 р, після закінчення аспірантури, працював у ДПІ науковим і старшим науковим співробітником.

У 1959 р переведений на роботу на металургійний комбінат "Азовсталь" на посаду начальника лабораторії, потім був призначений начальником Центральної заводської лабораторії.

У 1963 році захистив кандидатську дисертацію і, продовжуючи працювати на заводі, займався викладацькою діяльністю в Жаданівському металургійному інституті.

З 1965 по 1973 р - головний інженер металургійного комбінату "Азовсталь".

З 1973 по 1980 р С.Т. Пліскановський працював директором металургійного комбінату ім. Ілліча.

З 1980 по 1991 р С.Т. Пліскановський був призначений Першим заступником Міністра чорної металургії України, начальником виробничого об'єднання "Южметалургпром" і Першим заступником Міністра чорної металургії СРСР.

1984 г. - Лауреат Державної премії СРСР.

1987, 1993, 2002 рр. - Лауреат Державних премій України.

У 1980-1990 рр. обирався депутатом Верховної Ради України.

2001 г. - нагороджений Державною нагородою України - орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

У 1989 році захистив докторську дисертацію.

Автор понад 200 наукових праць, в т.ч. 8 монографій і понад 120 авторських свідоцтв.

З 1991 р продовжив трудову діяльність в НМетАУ на посаді професора кафедри металургії чавуну.

1996 - 2013 рр. ректор Державного інституту підготовки та перепідготовки кадрів промисловості (ДІПОпром).

У липні 2015 року, відзначаючи величезний внесок С.Т. Пліскановського в розвиток національної металургії та Національної металургійної академії, на урочистому засіданні Вченої ради НМетАУ присвоєно звання "Почесний професор НМетАУ".

З 2014 р. С.Т. Пліскановський перебував на заслуженому відпочинку, але займаючись майже до останніх днів активною громадською та науково-технічною діяльністю.

Серце С.Т. Пліскановського зупинилося 27 вересня 2020 р., на 92-му році його життя.

 

* Наведена біографічна довідка – лише сухі дати та факти, які не відображають багатогранної особистості Станіслава Тихоновича. Є такий вислів: - Не посада прикрашає людину, але навпаки. Це – про нього. На якій би посаді він не працював – чи то головного Інженера, чи то Директора, Міністра, Професора, Ректора… всі ці слова потрібно було б всупереч правилам писати з великої літери. І не тільки на знак глибокої поваги, але щоб підкреслити унікальність цієї Людини. Світла пам'ять про Станіслава Тихоновича Пліскановського назавжди залишиться в серцях тих, для кого він був і залишається беззаперечним авторитетом і Великою людиною, що гідно пройшла свій непростий земний шлях…

Непоправна втрата

 27.09.2020 пішов з життя 

 Станіслав Тихонович

ПЛІСКАНОВСЬКИЙ

почесний професор НМетАУ

академік АН вищої школи України

ректор ДІПОпрому

доктор технічних наук, професор

Стисла біографічна довідка  

До уваги студентів 4 курсу денної форми навчання!

Згідно графіку навчального процесу переддипломна практика студентів 4 курсу денної форми навчання всіх спеціальностей проходить з 13 по 24 квітня 2020 року. Період переддипломної практики співпав з карантином. Консультування і керівництво переддипломною практикою  студентів проводиться керівниками в дистанційному режимі, зокрема, по електронній пошті.

У разі продовження карантину після 24.04.2020 р., консультування і керівництво підготовкою студентами випускних кваліфікаційних робіт буде проводиться керівниками в дистанційному режимі, оскільки випуск бакалаврів повинен бути проведений до 30 червня 2020 року (Лист МОНУ «Щодо завершення 2019/20 навчального року» № 1/9-178 від 27.03.2020 р.).

Тематика випускних кваліфікаційних робіт наведена у відповідних наказах (див. в Учбових матеріалах).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:

кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;

кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;

кафедра Гуманітарних, фундаментальних та загальноінженерних дисциплін.

До уваги студентів 5 курсу заочної форми навчання!

Згідно графіку навчального процесу дипломування студентів 5 курсу заочної форми навчання всіх спеціальностей проходить з 16 березня по 14 червня 2020 року. Період дипломування співпав з карантином. Консультування і керівництво підготовкою студентами випускних кваліфікаційних робіт проводиться керівниками в дистанційному режимі, зокрема, по електронній пошті, оскільки випуск бакалаврів повинен бути проведений до 30 червня 2020 року (Лист МОНУ «Щодо завершення 2019/20 навчального року» № 1/9-178 від 27.03.2020 р.).

Тематика випускних кваліфікаційних робіт наведена у відповідних наказах (див. в Учбових матеріалах).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:

кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;

кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;

кафедра Гуманітарних, фундаментальних та загальноінженерних дисциплін.

Про особливості навчального процесу на Нікопольському факультеті НМетАУ в період карантину

На виконання рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти, враховуючи рекомендації надані у листі Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1\9-154 та з метою недопущення подальшого розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій серед учасників освітнього процесу керівництвом НМетАУ був виданий наказ від 12.03.2020 №27аг «Про призупинення навчального процесу».

Згідно з цим наказом:

  1. Навчальний процес в НМетАУ (в т.ч. і на Нікопольському факультеті) призупинено з 12 березня по 03 квітня 2020 р.
  2. Навчальні заняття забезпечуються за допомогою дистанційних технологій.
  3. Для проведення контрольних заходів вказаний період: з 06.04.2020 по 24.04.2020 р.
  4. Заборонене проведення та участь у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території академії (Нікопольського факультету НМетАУ), проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів, виставок, концертів, пробного зовнішнього незалежного оцінювання тощо.

З метою раціональної організації роботи викладачів та забезпечення навчальних занять на Нікопольськиму факультеті НМетАУ з використанням дистанційних технологій, всі студенти факультету мають можливість зв’язку з викладачами за допомогою електронної пошти (отримання завдань з дисциплін та консультацій, отримання вказівок до виконання завдань, направлення на перевірку виконаних завдань тощо).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:

- кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;

кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;

кафедра Гуманітарних, фундаментальних та загальноінженерних дисциплін.

Керівництво ІнІФН НМетАУ

Керівництво НФ НМетАУ

ХІ Вcеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні студенти, аспіранти, молоді вчені!

Закінчується термін подання заявок (до 06 березня включно) на участь у XІ Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2020 - від теорії до практики». Конференція відбудеться 12 березня 2020 р. в Національній металургійній академії України.

Посилання для завантаження / перегляду:    Інформація про конференцію       Заявка       Зразок оформлення статті (шаблон)

XІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні студенти, аспіранти, молоді вчені!

Запрошуємо вас взяти участь у XІ Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2020 - від теорії до практики». Конференція відбудеться 12 березня 2020 р. в Національній металургійній академії України.

Конференция включена до "Переліку міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих вчених" (лист від 20.01.2020 №22.1/10-143 Інституту модернізації змісту освіти МОН України), номер в переліку - 233.

Посилання для завантаження / перегляду:    Інформація про конференцію       Заявка       Зразок оформлення статті (шаблон)

XІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні студенти, аспіранти, молоді вчені!

Запрошуємо вас взяти участь у XІ Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2020 - від теорії до практики». Конференція відбудеться 12 березня 2020 р. в Національній металургійній академії України.

Конференция включена до "Переліку міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих вчених" (лист від 20.01.2020 №22.1/10-143 Інституту модернізації змісту освіти МОН України), номер в переліку - 233.

Посилання для завантаження / перегляду:    Інформація про конференцію       Заявка       Зразок оформлення статті (шаблон)

Всеукраїнська конференція молодих вчених "Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку" News icon

18 грудня 2019 року відбулася Всеукраїнська конференція молодих вчених "Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку", організована Інститутом інтегрованих форм навчання НМетАУ. У конференції взяли участь (очно, заочно) 242 учасники з 25 навчальних закладів і наукових організацій України. Більше половини учасників (160 осіб) - це студенти, молоді вчені та викладачі НМетАУ. Підготовлено до видання збірник матеріалів конференції обсягом 506 стор., до якого були включені 148 публікацій (тези доповідей, статті), значна частина яких є результатами досліджень молодих учених (магістрів і аспірантів). Докладніше (на сторінці новин ІнІФН НМетАУ)

ІІІ Міжнародна конференція

Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід

м. Амстердам, Нідерланди (12 - 14 листопада 2019 р.)

Закінчується прийом заявок на участь (очна, заочна) в Міжнародній конференції «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід». В рамках заходів конференції її учасники матимуть можливість здачі іспиту на знання іноземної мови (рівень В2, англійська). Запрошуємо до участі!

Більш детальна інформація за посиланням

III міжнародна конференція

Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід

12 - 14 листопада 2019 р.

м. Амстердам, Нідерланди

 Шановні колеги!

Національною металургійною академією України (Інститут інтегрованих форм навчання) в період з 12 по 14 листопада 2019 р. на базі Університету UvA (University of Amsterdam) у м. Амстердам (Нідерланди) заплановано проведення ІІІ-ї Міжнародної конференції «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід». В рамках заходів конференції її учасникам буде надано можливість здачі екзамену на знання іноземної мови (рівень В2, англійська). Запрошуємо до участі!

Більш детальна інформація за посиланям

Урочиста посвята в студенти - 2019 News icon

25 вересня 2019 року на Нікопольському факультеті Національної металургійної академії України /НФ НМетАУ/ за підтримки керівництва академії та Інституту інтегрованих форм навчання /ІнІФН/ (директор - проф. Т.С. Хохлова) відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована колективом факультету (директор Центру НМетАУ С.М. Зінченко, декан Г.І. Толстіков, заст. декана Л.О. Бобкова, методисти О.Г. Єфименко, Т.М. Мірошниченко, М.В. Бокій). ДЕТАЛЬНІШЕ...

Всеукраїнська конференція молодих вчених

Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку

18 грудня 2019 р.

Шановні аспіранти, магістри, молоді вчені! Запрошуємо Вас прийняти участь в конференції «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку». Конференція відбудеться 18 грудня 2019 р. в приміщенні Національної металургійної академії України в конференц-залі.

Матеріали конференції будуть видані*ПРИМ у вигляді друкованого збірника та електронного видання (CD-диск), згідно з діючими стандартами. Приймаються роботи (тези доповідей, статі) обсягом від двох сторінок (див. вимоги). Форми участі в конференції - очна та заочна. 

*ПРИМ – терміни виходу з друку збірника: електронна версія (на СД) – до 20 січня 2020 р.; друкована версія («книжка») – до 15 лютого 2020 р.

 Основні напрямки роботи (секції) конференції:

1. Металургія, машинобудування, металообробка.
2. Економіка, управління, менеджмент.
3. Інформатика, обчислювальна техніка, IT технології. Математика.
4. Освіта, педагогіка, психологія.
5. Метрологія, стандартизація, сертифікація. Екологія та охорона навколишнього середовища.
6. Природничі, гуманітарні, соціально-політичні науки.

КОНТАКТИ. Заявку на участь в конференції слід направляти представникам Оргкомітету в м. Дніпро електронною поштою ncon@ukr.net (форма заявки додається). Контактний телефон +38 067 2506026 (секретар конференції – Ступак Юрій Олександрович).

Заявки приймаються тільки разом з доповідями (статтями), а доповіді (статті) - тільки разом із заявками!

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН подання заявки на участь та доповіді (статті) - 10 грудня 2019 р. (включно).

Посилання для скачування/перегляду: 

Інформація про конференцію      Заявка    Зразок оформлення статті (шаблон)


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Учбові матеріали

Історія

Кафедри

Нікопольський ф-т

Конференції

Корисне