UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

ХІV міжнародна конференція в Технічному університеті м. Варна (Болгарія) News icon

 

 ХІV міжнародна конференція "Стратегія якості в промисловості та освіті", організована за підтримки керівництва НМетАУ і проведена з ініціативи та за безпосередньої участі Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ успішно відбулася 4-7 червня 2018 р У Технічному університеті м Варна (Болгарія). За підсумками стажування і участі в конференції учасникам були вручені іменні сертифікати, що підтверджують міжнародний досвід кандидатів на здобуття звання доцента і професора відповідно до нового «Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань» № 656 від 19 серпня 2015 року і Законом України «Про вищу освіту», а також враховуються при ліцензуванні і акредитації освітніх послуг. 

Детальніше...

XIV Міжнародна конференція

«Стратегія якості в промисловості і освіті»

04 червня - 07 червня 2018 р.* , Технічний університет - Варна (м. Варна, Болгарія)

/* без урахування дат прибуття та вибуття учасників/

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в ХIV-й Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості і освіті». Заявки на очну участь і стажування в ТУ-Варна приймаються до 12 травня 2018 р. Заявки на заочну участь (тільки публікація в збірнику, сертифікат) приймаються до 30 квітня 2018 р. (!!)

Детальна інформація надана на сторіниці новин ІнІФН НМетАУ

 

Важлива подія на Нікопольському факультеті НМетАУ News icon

29 березня 2018 р. на Нікопольському факультеті НМетАУ відбувся Обласний семінар "Пошук шляхів поліпшення ефективності соціального партнерства НМетАУ з роботодавцями Нікопольського регіону та Дніпропетровської області, в т.ч. через формування і реалізацію регіональних та обласних програм професійної перепідготовки та соціальної адаптації учасників бойових дій", організований Нікопольським регіональним центром моніторингу освіти і соціального партнерства (директор - С.М. Зінченко) та Інститутом інтегрованих форм навчання (директор - Т.С. Хохлова) за підтримки керівництва академії та місцевих органів влади. На семінар були запрошені представники кадрових служб провідних підприємств м. Нікополя і регіону (ПАТ "НЗФ", "Інтерпайп-Нікотьюб", "Сентравіс", "Марганецький ГЗК", "Покровський ГЗК" та ін., всього - близько 20), а також представники міської та районної адміністрацій м. Нікополя. Цей захід - продовження послідовної роботи Нікопольського факультету (Інституту інтегрованих форм навчання) зі зміцнення позицій НМетАУ як лідера на ринку освітніх послуг регіону.

Стислий відеорепортаж про подію від ТРК МГОК TV - https://www.youtube.com/watch?v=OovdZxK6xOg             Новина на сайті Облдержадміністрації        На сайті "Лица"

 БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО >>>

XIV Міжнародна конференція

Міністерство освіти і науки України

Національне агентство акредитації України

Національна металургійна академія України /НМетАУ/

Технічний університет –ТУ Варна /Болгарія/

Університет Алгарве Фаро /Португалія/

Технічний університет – Відень /Австрія/

Інститут Інтегрованих форм навчання НМетАУ

Національний авіаційний університет /Україна/

Дніпровський освітній центр

Харківський торгово-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету

 

XIV Міжнародна конференція  

«Стратегія якості в промисловості і освіті»

4 червня - 7 червня 2018 р.*

Технічний університет - Варна

м. Варна, Болгарія

*без урахування термінів прибуття, вибуття і розміщення учасників

Детальна інформація (заявка на участь, вимоги до доповідей тощо) - у файлах 

Інформ. (укр.)   Інформ. (рос.)   ЗАЯВКА

Приклади оформлення статей <span style="text-decoration: und ...

XIV Міжнародна конференція

«Стратегія якості в промисловості і освіті»

04 червня - 07 червня 2018 р.*  

Технічний університет - Варна (м. Варна, Болгарія)

/* без урахування дат прибуття та вибуття учасників/

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь в ХIV-й Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості і освіті».

 Основні напрями роботи: 1. Якість в промисловості2. Якість в освіті3. Інформаційні технології в промисловості й освіті4. Теоретичні й прикладні аспекти розвитку економічної теорії та її інноваційно-інвестиційний потенціал в сферах техніки, технології, технічного регулювання і забезпечення якості

 Детальна інформація представлена на сторіниці новин ІнІФН НМетАУ.

IX Міжнародна конференція молодих вчених

До уваги студентів, аспірантів, молодих вчених і наукових керівників!

Продовжується прийом заяв (до 01.02.2018) на участь у IX Міжнародній конференції «Молоді вчені 2018 – від теорії до практики». Детальна інформація (посилання для скачування/перегляду):

Інформація про конференцію      Заявка

IX Міжнародна конференція молодих вчених

 

Шановні магістранти, аспіранти, молоді вчені!

Запрошуємо вас прийняти участь у IX Міжнародній конференції «Молоді вчені 2018 – від теорії до практики». Конференція відбудеться 16 лютого 2018 р. в приміщенні Національної металургійної академії України в конференц-залі.

Посилання для скачування/перегляду:    Інформація про конференцію      Заявка

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ - УЧАСНИКІВ АТО З КЕРІВНИЦТВОМ І ПРОВІДНИМИ ВЧЕНИМИ НМетАУ

 

Додаткову інформацію про подію можна отримати з сайтів новин Дніпра:

 

 Сайт 11 ТВ-канала     Главный городской сайт GOROD.DP.UA    Новостной сайт "Днепр Час"

Газета "Наше місто"     Сайт "Новости Днепропетровска"    Сайт "Укринформ"

 

17 листопада 2017 р. в конференц-залі НМетАУ відбулася зустріч студентів - учасників АТО (Нікопольський факультет НМетАУ) з керівництвом і провідними вченими НМетАУ. Зустріч була організована з ініціативи нач. відділу НМетАУ С.М. Зінченко за сприяння керівництва НМетАУ (ректор О.Г. Величко), Інституту інтегрованих форм навчання (директор - Т.С. Хохлова) і підтримці Дніпропетровської облдержадміністрації, Нікопольської міської ради і корпорації "Інтерпайп". На зустрічі також були присутні представники преси і телебачення (11-й и 51-й телеканали Дніпра), яким ректор академії д.т.н. проф. О.Г. Величко дав змістовне интервью, підкресливши, що в НМетАУ захисникам України - учасникам АТО приділяється особлива увага і для них будуть створені всІ умови задля успішного навчання і отримання достойної освіти за обраними спеціальностями.

Перед присутніми виступила директор Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ проф. Т.С. Хохлова, запевнивши, що на Нікопольському факультеті, роботу якого забезпечує інститут, студенти - учасники АТО мають всі можливості для успішного навчання і оволодіння спеціальностями, що затребувані роботодавцями нікопольського регіону - а це 14 крупних підприємств гірничо-металургійного комплексу і трубної промисловості. Т.С.Хохлова також зазначила, що спеціально до цієї події Інститут приготував для кожного студента подарунок на згадку - книжки провідних вчених НМетАУ, присвячені актуальним питанням металургійної науки та виробництва.

     

Зав. кафедрою комп'ютерного проектування д.т.н. проф. В.Ф.Балакін у своєму виступі зазначив, що провідні фахівці кафедри докладуть максимум зусиль, щоб дати своїм студентам навички роботи із сучасним програмним забезпеченням, завдяки яким випускники НМетАУ завжди будуть бажаними працівниками для будь-якого підприємства і зможуть отримати цікаву роботу з достойною заробітною платою.

Зі словами подяки захисникам України та побажаннями успішного навчання виступили також зав. кафедрою Прикладної математики д.ф.-м.н., проф. Г.Г.Швачич, зав. каф. автоматизації виробництва к.т.н., доц. О.П. Єгоров та багато інших керівників кафедр академії.

    <img src="/file/005.jpg" ...

До уваги викладачів ІнІФН

На сторінці ІнІФН в меню "Корисне" 22/10/2017 розміщено ще одне посилання на онлайн-довідник УДК, а також на сторінку, на якій можна зробити зворотню розшифровку формули УДК

УРОЧИСТА ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ НМетАУ. Подробиці

   

5 жовтня 2017 р. на Нікопольському факультеті (НФ) відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована нач. відділу НМетАУ С.М. Зінченко за підтримки керівництва академії та Інституту інтегророваних форм навчання (директор - проф. Т.С. Хохлова). У концертному залі КСК НЗФ, який ледь вмістив всіх гостей і учасників, були присутні представники міської влади, в т.ч. управління освіти і науки, керівники і топ-менеджери провідних гірничо-металургійних і трубних підприємств міста і регіону (Марганець, Покров та ін.), керівники й учні коледжів та ліцеїв, директори шкіл і старшокласники м. Нікополя, ветерани металургійного виробництва і викладачі - ветерани Нікопольського факультету, представники декількох громадських організацій, а також засобів масової інформації.

    

Завдяки постійній і активній агітаційній роботі, що проводиться співробітниками і викладачами факультету, в 2017 р. лави студентів НМетАУ поповнилися декількома сотнями нових студентів (в мм. Дніпро і Нікополь), в т.ч. 44 воїнами - учасниками АТО.

 

З початком нового навчального року і нового етапу в житті студентів факультету поздоровили представники міської влади, крупних промислових підприємств м. Нікополя і регіону:

    

   

а також талановиті виконавці і самодіяльні колективи, що виступили перед присутніми (фото далі).

  

  

 

Особливу і неповторну атмосферу надала присутність Ієромонаха Меркурія Скорохода, основателя і настоятеля нікопольського храму Святого праведного Петра Калнишевського на честь воїнів АТО, що загинули, який виступив з напутттям до присутніх і освятив воїнів - ветеранів АТО, побажавши успішності в мирному житті й навчанні.

   

 

По закінченні заходу отець Меркурій не тільки сфотографувався з учасниками урочистостей, але й виклав матеріали про подію на своїй сторінці в Фейсбуці.

Не обійшли увагою наш захід і нікопольські засоби масової інформації, - як Інтернет-видання (сайт м. Нікополя), так і друковані (матеріали готують до друку).

 

Співробітники Нікопольського факультету НМетАУ і весь професорсько-викладацький склад бажають всім своїм студентам успішного навчання і подальшої трудової діяльності у мирній і процвітаючій Україні!</str ...

УРОЧИСТА ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ НМетАУ. Нікопольський факультет

5 жовтня 2017 р. на Нікопольському факультеті (НФ) відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована нач. відділу НМетАУ С.М. Зінченко за підтримки керівництва академії та Інституту інтегророваних форм навчання. У концертному залі КСК НЗФ, який ледь вмістив всіх гостей і учасників, були присутні представники міської влади, в т.ч. управління освіти і науки, керівники і топ-менеджери провідних гірничо-металургійних і трубних підприємств міста і регіону (Марганець, Покров та ін.), керівники й учні коледжів та ліцеїв, директори шкіл та старшокласники м. Нікополя, ветерани металургійного виробництва і викладачі - ветерани Нікопольського факультету, представники декількох громадських організацій, а також засобів масової інформації. Завдяки постійній і активній агітаційній роботі, що проводиться співробітниками і викладачами факультету, в 2017 р. лави студентів НМетАУ поповнилися декількома сотнями нових студентів (в мм. Дніпро і Нікополь), в т.ч. 44 воїнами - учасниками АТО. Детальніше...

ЗУСТРІЧ З РОБОТОДАВЦЯМИ І ЗНАЙОМСТВО З ВИРОБНИЦТВОМ

 

  

28.09.2017 на ПАО «НЗТО» (Нікопольський завод технологічної оснастки) відбулася ознайомча екскурсія для викладачів, організована начальником відділу ІнІФН НМетАУ С.М.Зінченко за підтримки керівництва підприємства.

В ході екскурсії викладачі кафедри Теорії та автоматизації металургійного виробництва ІнІФН (зав. каф. І.Й.Водін, доц. П.В.Дрожжа, к.т.н. Ю.О.Ступак) ознайомилися з основними цехами і ділянками виробництва, особливостями технології виплавки і розливки сталі, процесами виготовлення технологічного інструменту для трубних станів холодної і гарячої прокатки. Особливу увагу було приділено питанням якості підготовки фахівців для підприємства, вимогам роботодавців до випускників і перспективам подальшої співпраці з реалізації договору НМетАУ щодо соціального партнерства з підприємством.

Хотілося б відзначити увагу, приділену нашим викладачам начальниками основних ділянок НЗТО і подякувати їм за змістовне висвітлення технологічних аспектів виробництва, а також вичерпні відповіді на різні питання.

Окрема подяка - нач. відділу кадрів і підготовки персоналу Н.В.Есауловій за привітний прийом і допомогу в проведенні корисної екскурсії!

  

 

 

Міжнародна конференція

«Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід»

21 листопада - 24 листопада 2017 р.*

м. Відень, Австрія

 * - без урахування термінів прибуття, вибуття та розміщення учасників

Детальніше...

Міжнародна конференція

«Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід»

21 листопада - 24 листопада 2017 р.*

м. Відень, Австрія

 * - без урахування термінів прибуття, вибуття та розміщення учасників

Детальніше...

-

Міністерство освіти і науки України

Національна металургійна академія України / НМетАУ /

Технічний Університет -ТУ Варна

Університет Алгарве Фаро

Технічний Університет Відень

Інститут інтегрованих форм навчання НМетАУ

Національний Авіаційний Університет

Дніпровський освітній центр

Харківський торговельно-економічний інститут

Київського національного торговельно-економічного університету

 

Міжнародна конференція

«Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід»

21 листопада - 24 листопада 2017 р.*

м. Відень, Австрія

 * - без урахування термінів прибуття, вибуття та розміщення учасників

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній конференції «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід».

У ній візьмуть участь керівники вищих органів виконавчої влади, представники підприємств і компаній, відомі вчені, викладачі вищих навчальних закладів з України, країн СНД і Балтії та інших країн Східної Європи.

 

У період роботи конференції буде проводитися стажування з отриманням сертифікату, що підтверджує знання англійської мови на рівень В2.

 

Основні напрямки роботи конференції

1Інноваційні технології в освіті:

- основні тенденції розвитку вищої освіти в країнах Європейського Союзу - національна специфіка, проблеми, пріоритети;

- інформаційні та комунікаційні технології і їх використання в освіті;

- сучасні аспекти розвитку системи освіти;

...

До уваги керівників дипломних проектів (робіт)

Звертаємо увагу на зміну в назві розділу "Охорона праці" в дипломних проектах (роботах) , а також рекомендованих обсягів цього розділу для бакалаврів і спеціалістів. Більш детально див. таблиці 1.1 і 1.2 в посібнику "Організація виконання випускних кваліфікаційних робіт у Національній металургійній академії України (видання четверте, доповнене, перероблене): Навч. посібник /В.П. Іващенко, А.М. Должанський, А.К. Тараканов та ін. –Дніпропетровськ: НМетАУ, 2016. – 91 с.", а також відповідні пояснення (примітки).

До уваги викладачів ІнІФН

На сторіниці ІнИФН в меню "Корисне" 04/05/2017 розміщено посилання на Інтернет-сторінку Всесвітнього банку, де вы можете ознайомитися з різними документами, в т.ч. отримати доступ до банку знань (тисячі публікацій у відкритому доступі для вчених і спеціалістів).

Докладніше

До уваги викладачів ІнІФН!

На сторінці ІнІФН в меню "Корисне" 25/03/2017 розміщені рекомендації провідних світових видавництв наукової періодики Elsevier та Thomson Reuters з підготовки статті до публікації, тематичного пошуку наукової інформації, пошуку пов'язаних статей та ін.

Детальніше

До уваги викладачів ІнІФН!

На сторінці ІнІФН в меню "Корисне" додана інформація про корисні ресурси для тих, хто планує друк наукових статей в спеціалізованих журналах, в т.ч. рекомендованих ВАК України.

Детальніше

До уваги викладачів ІнІФН News icon

В листі Міністерства освіти і науки України №1/9-542 від 07.10.2016 звертається увага на дотримання мовного законодавства в учбовій діяльності закладів освіти. Пропонуємо ознайомитися з текстом листа (для відкриття/завантаження щелкнути мишою ТУТ) і використовувати рекомендації МОН України в практичній діяльності.

 


facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Учбові матеріали

Історія

Корисне