UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

XIV Міжнародна конференція

Міністерство освіти і науки України

Національне агентство акредитації України

Національна металургійна академія України /НМетАУ/

Технічний університет –ТУ Варна /Болгарія/

Університет Алгарве Фаро /Португалія/

Технічний університет – Відень /Австрія/

Інститут Інтегрованих форм навчання НМетАУ

Національний авіаційний університет /Україна/

Дніпровський освітній центр

Харківський торгово-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету

 

XIV Міжнародна конференція  

«Стратегія якості в промисловості і освіті»

<span style="font-size: medium; color: # ...

XIV Міжнародна конференція

«Стратегія якості в промисловості і освіті»

04 червня - 07 червня 2018 р.*  

Технічний університет - Варна (м. Варна, Болгарія)

/* без урахування дат прибуття та вибуття учасників/

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь в ХIV-й Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості і освіті».

 Основні напрями роботи: 1. Якість в промисловості2. Якість в освіті3. Інформаційні технології в промисловості й освіті4. Теоретичні й прикладні аспекти розвитку економічної теорії та її інноваційно-інвестиційний потенціал в сферах техніки, технології, технічного регулювання і забезпечення якості

 Детальна інформація представлена на сторіниці нови ...

IX Міжнародна конференція молодих вчених

До уваги студентів, аспірантів, молодих вчених і наукових керівників!

Продовжується прийом заяв (до 01.02.2018) на участь у IX Міжнародній конференції «Молоді вчені 2018 – від теорії до практики». Детальна інформація (посилання для скачування/перегляду):

Інформація про конференцію      Заявка

IX Міжнародна конференція молодих вчених

 

Шановні магістранти, аспіранти, молоді вчені!

Запрошуємо вас прийняти участь у IX Міжнародній конференції «Молоді вчені 2018 – від теорії до практики». Конференція відбудеться 16 лютого 2018 р. в приміщенні Національної металургійної академії України в конференц-залі.

Посилання для скачування/перегляду:    Інформація про конференцію      Заявка

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ - УЧАСНИКІВ АТО З КЕРІВНИЦТВОМ І ПРОВІДНИМИ ВЧЕНИМИ НМетАУ

 

Додаткову інформацію про подію можна отримати з сайтів новин Дніпра:

 

 Сайт 11 ТВ-канала     Главный городской сайт GOROD.DP.UA    Новостной сайт "Днепр Час"

Газета "Наше місто"     Сайт "Новости Днепропетровска"    Сайт "Укринформ"

 

17 листопада 2017 р. в конференц-залі НМетАУ відбулася зустріч студентів - учасників АТО (Нікопольський факультет НМетАУ) з керівництвом і провідними вченими НМетАУ. Зустріч була організована з ініціативи нач. відділу НМетАУ С.М. Зінченко за сприяння керівництва НМетАУ (ректор О.Г. Величко), Інституту інтегрованих форм навчання (директор - Т.С. Хохлова) і підтримці Дніпропетровської облдержадміністрації, Нікопольської міської ради і корпорації "Інтерпайп". На зустрічі також були присутні представники преси і телебачення (11-й и 51-й телеканали Дніпра), яким ректор академії д.т.н. проф. О.Г. Величко дав змістовне интервью, підкресливши, що в НМетАУ захисникам України - учасникам АТО приділяється особлива увага і для них будуть створені всІ умови задля успішного навчання і отримання достойної освіти за обраними спеціальностями.

<img style="display: blo ...

До уваги викладачів ІнІФН

На сторінці ІнІФН в меню "Корисне" 22/10/2017 розміщено ще одне посилання на онлайн-довідник УДК, а також на сторінку, на якій можна зробити зворотню розшифровку формули УДК

УРОЧИСТА ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ НМетАУ. Подробиці

   

5 жовтня 2017 р. на Нікопольському факультеті (НФ) відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована нач. відділу НМетАУ С.М. Зінченко за підтримки керівництва академії та Інституту інтегророваних форм навчання (директор - проф. Т.С. Хохлова). У концертному залі КСК НЗФ, який ледь вмістив всіх гостей і учасників, були присутні представники міської влади, в т.ч. управління освіти і науки, керівники і топ-менеджери провідних гірничо-металургійних і трубних підприємств міста і регіону (Марганець, Покров та ін.), керівники й учні коледжів та ліцеїв, директори шкіл і старшокласники м. Нікополя, ветерани металургійного виробництва і викладачі - ветерани Нікопольського факультету, представники декількох громадських організацій, а також засобів масової інформації.

    

Завдяки постійній і активній агітаційній роботі, що проводиться співробітниками і викладачами факультету, в 2017 р. лави студентів НМетАУ поповнилися декількома сотнями нових студентів (в мм. Дніпро і Нікополь), в т.ч. 44 воїнами - учасниками АТО.

 

З початком нового навчального року і нового етапу в житті студентів факультету поздоровили представники міської влади, крупних промислових підприємств м. Нікополя і регіону:

    

   

а так ...

УРОЧИСТА ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ НМетАУ. Нікопольський факультет

5 жовтня 2017 р. на Нікопольському факультеті (НФ) відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована нач. відділу НМетАУ С.М. Зінченко за підтримки керівництва академії та Інституту інтегророваних форм навчання. У концертному залі КСК НЗФ, який ледь вмістив всіх гостей і учасників, були присутні представники міської влади, в т.ч. управління освіти і науки, керівники і топ-менеджери провідних гірничо-металургійних і трубних підприємств міста і регіону (Марганець, Покров та ін.), керівники й учні коледжів та ліцеїв, директори шкіл та старшокласники м. Нікополя, ветерани металургійного виробництва і викладачі - ветерани Нікопольського факультету, представники декількох громадських організацій, а також засобів масової інформації. Завдяки постійній і активній агітаційній роботі, що проводиться співробітниками і викладачами факультету, в 2017 р. лави студентів НМетАУ поповнилися декількома сотнями нових студентів (в мм. Дніпро і Нікополь), в т.ч. 44 воїнами - учасниками АТО. Детальніше...

ЗУСТРІЧ З РОБОТОДАВЦЯМИ І ЗНАЙОМСТВО З ВИРОБНИЦТВОМ

 

  

28.09.2017 на ПАО «НЗТО» (Нікопольський завод технологічної оснастки) відбулася ознайомча екскурсія для викладачів, організована начальником відділу ІнІФН НМетАУ С.М.Зінченко за підтримки керівництва підприємства.

В ході екскурсії викладачі кафедри Теорії та автоматизації металургійного виробництва ІнІФН (зав. каф. І.Й.Водін, доц. П.В.Дрожжа, к.т.н. Ю.О.Ступак) ознайомилися з основними цехами і ділянками виробництва, особливостями технології виплавки і розливки сталі, процесами виготовлення технологічного інструменту для трубних станів холодної і гарячої прокатки. Особливу увагу було приділено питанням якості підготовки фахівців для підприємства, вимогам роботодавців до випускників і перспективам подальшої співпраці з реалізації договору НМетАУ щодо соціального партнерства з підприємством.

Хотілося б відзначити увагу, приділену нашим викладачам начальниками основних ділянок НЗТО і подякувати їм за змістовне висвітлення технологічних аспектів виробництва, а також вичерпні відповіді на різні питання.

Окрема подяка - нач. відділу кадрів і підготовки персоналу Н.В.Есауловій за привітний прийом і допомогу в проведенні корисної екскурсії!

  

 

 

Міжнародна конференція

«Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід»

21 листопада - 24 листопада 2017 р.*

м. Відень, Австрія

 * - без урахування термінів прибуття, вибуття та розміщення учасників

Детальніше...

Міжнародна конференція

«Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід»

21 листопада - 24 листопада 2017 р.*

м. Відень, Австрія

 * - без урахування термінів прибуття, вибуття та розміщення учасників

Детальніше...

-

Міністерство освіти і науки України

Національна металургійна академія України / НМетАУ /

Технічний Університет -ТУ Варна

Університет Алгарве Фаро

Технічний Університет Відень

Інститут інтегрованих форм навчання НМетАУ

Національний Авіаційний Університет

Дніпровський освітній центр

Харківський торговельно-економічний інститут

Київського національного торговельно-економічного університету

 

Міжнародна конференція

«Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід»

21 листопада - 24 листопада 2017 р.*

<span style="font ...

ХІІІ міжнародна конференція в Технічному університеті м. Варна (Болгарія) News icon

Конференція "Стратегія якості в промисловості і освіті", традиційно організована і проведена з ініціативи та при безпосередній участі Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ успішно відбулася 5-8 червня 2017 р.

 В роботі конференції прийняли участь понад 50 представників вищих навчальних закладів і наукових установ з України, Болгарії та інших країн.

З урахуванням заочної участі загальна чисельність учасників склала понад 500 осіб з приблизно 150 вишів та наукових установ п’яти країн.

Оргкомітетом надруковані матеріали конференції в 2-х томах, в які увійшли понад 200 доповідей (загальний обсяг близько 900 сторінок).

Ректором Технічного університету м. Варна Р.Василевим був підписаний новий договір про співробітництво університету з Національною металургійною академією України, що предбачає взаємовигідне співробітництво з багатьох напрямків, в т.ч. спільні зусилля з інтеграції ТУ-Варна і НМетАУ до європейського університетського простору.

        

Оргкомітет

До уваги керівників дипломних проектів (робіт)

Звертаємо увагу на зміну в назві розділу "Охорона праці" в дипломних проектах (роботах) , а також рекомендованих обсягів цього розділу для бакалаврів і спеціалістів. Більш детально див. таблиці 1.1 і 1.2 в посібнику "Організація виконання випускних кваліфікаційних робіт у Національній металургійній академії України (видання четверте, доповнене, перероблене): Навч. посібник /В.П. Іващенко, А.М. Должанський, А.К. Тараканов та ін. –Дніпропетровськ: НМетАУ, 2016. – 91 с.", а також відповідні пояснення (примітки).

До уваги викладачів ІнІФН

На сторіниці ІнИФН в меню "Корисне" 04/05/2017 розміщено посилання на Інтернет-сторінку Всесвітнього банку, де вы можете ознайомитися з різними документами, в т.ч. отримати доступ до банку знань (тисячі публікацій у відкритому доступі для вчених і спеціалістів).

Докладніше

XIII Міжнародна конференція

«Стратегія якості в промисловості і освіті»

05 червня - 08 червня 2017 р.*

Технічний університет - Варна (м. Варна, Болгарія)

/* - без урахування дат прибуття і розміщення учасників/

Шановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь в ХIII-й Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості і освіті».

Основні напрямки роботи: 1. Якість в промисловості; 2. Якість в освіті; 3. Інформаційні технології в промисловості і освіті; 4. Теоретичні й прикладні аспекти розвитку  економічної теорії та її інноваційно-інвестиційний потенціал у сферах техніки, технології, технічного регулювання і забезпечення якості

Детальна інформація представлена на сторінці новин ІнІФН НМетАУ.

XIII Міжнародна конференція

Министерство образования и науки Украины

Национальное агентство аккредитации Украины

Национальная металлургическая академия Украины /НМетАУ/

Технический университет –ТУ Варна

Институт интегрированных форм обучения НМетАУ

Днепровский образовательный центр

Харьковский торгово-экономический институт

Киевского национального торгово-экономического Университета

 

 XIІI Международная конференция  «Стратегия качества в промышленности и образовании»

5 июня-8 июня 2017 г.*

Технический университет - Варна

г. Варна, Болгария

* - без учета дат прибытия и размещения участников

 

Уважаемые коллеги!

Приглашаем Вас принять участие в ХIII-й Международной конференции «Стратегия качества в промышленности и образовании». Как и в предыдущие годы, в ней примут участие руководители высших органов исполните ...

XIII Міжнародна конференція

«Стратегія якості в промисловості і освіті»

05 червня - 08 червня 2017 р.*

Технічний університет - Варна (м. Варна, Болгарія)

/* - без урахування дат прибуття і розміщення учасників/

Шановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь в ХIII-й Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості і освіті».

Основні напрямки роботи конференції: 1. Якість в промисловості; 2. Якість в освіті; 3. Інформаційні технології в промисловості і освіті; 4. Теоретичні й прикладні аспекти розвитку  економічної теорії та її інноваційно-інвестиційний потенціал у сферах техніки, технології, технічного регулювання і забезпечення якості

Детальна інформація представлена на сторінці новин ІнІФН НМетАУ.

До уваги викладачів ІнІФН!

На сторінці ІнІФН в меню "Корисне" 25/03/2017 розміщені рекомендації провідних світових видавництв наукової періодики Elsevier та Thomson Reuters з підготовки статті до публікації, тематичного пошуку наукової інформації, пошуку пов'язаних статей та ін.

Детальніше

VІІІ Міждародна конференція молодых вчених

Шановні магістри, аспіранти, молоді вчені!

Запрошуємо Вас прийняти участь у VIII Міжнародній конференції «Молоді вчені 2017 – від теорії до практики». Конференція відбудеться 17 лютого 2017 р. в Национальній металургійній академії України в конференц-залі.

Посилання для завантаження/перегляду:  Інформація про конференцію      Заявка


facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Учбові матеріали

Історія

Корисне