Національна металургійна академія України

XVI міжнародна конференція у Болгарії успішно відбулася

02-05 червня відповідно до Переліку МОН наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки на 2021 рік (розділ І /Міжнародні конференції/, поз. 324) успішно відбулася XVI Міжнародна конференція «Стратегія якості в промисловості і освіті», титульним організатором якої є Національна металургійна академія України. Конференцію було проведено на базі Технічного університету м. Варна за участі представників НМетАУ, керівництва і професорсько-викладацького складу ТУ-Варна та представників декількох відомих українських університетів. За підсумками конференції буде підготовлений збірник матеріалів конференції (у вигляді друкованого видання та електронному, на СД). Електронна версія збірника буде доступною на сторінці конференції на сайті НМетАУ після надання видавцем міжнародного індексу ISBN.(на фото – учасники очної частини науково-педагогічного стажування, що проводилося в рамках заходів конференції)

ОРГКОМІТЕТ

День матері на Нікопольському факультеті

20 травня 2021 року для студентів та викладачів Нікопольського факультету було проведено урочистий захід, приурочений до Дня матері. В якості почесних гостей на нього були запрошені матері і члени сімей студентів-учасників бойових дій. З огляду на діючі карантинні обмеження, заходи проходили під відкритим небом, перед будівлею культурно-спортивного комплексу Нікопольського заводу феросплавів. Від імені керівництва академії учасників привітала проф. Т.С. Хохлова, а також декан Нікопольського факультету доц. Г.І. Толстіков і директор нікопольського центру С.М. Зінченко. По завершенні офіційної частини для присутніх виступили самодіяльні колективи та виконавці. До цієї події був підготовлений і випущений спеціальний випуск місцевої газети "Проспект трубників", на сторінках якого під девізом "Берегиня роду людського" розміщені матеріали про студентів-учасників бойових дій, які навчаються на Нікопольському факультеті, їх матерів і сім'ї. Газета доступна для перегляду / скачування за ПОСИЛАННЯМ.

XVI міжнародна конференція у Болгарії

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь (очно, заочно) в XVI Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості та освіті» (план МОН України на 2021 / поз. 324 /), проведення якої заплановано на 31 травня - 3 червня 2021 на базі Технічного університету м Варна (Болгарія). Заплановано видання збірника матеріалів конференції (з присвоєнням ISBN). Нагадуємо, що прийом доповідей (тез) закінчується /dead-line/ 16 травня 2021 / включно /.
Заходи конференції включають науково-педагогічне стажування (очна частина - в період з 28 травня по 6 червня 2021) з видачею сертифікату від ТУ-Варна за результатами всіх етапів стажування.

Детальна інформація і бланки заявок за посиланням.

XVI міжнародна конференція у Болгарії

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь (очно, заочно) в XVI Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості та освіті» (план МОН України на 2021 / поз. 324 /), проведення якої заплановано на 31 травня - 3 червня 2021 на базі Технічного університету м Варна (Болгарія). Заплановано видання збірника матеріалів конференції (з присвоєнням ISBN). Кінцевий термін подання доповідей (тез) /dead-line/ продовжений до 16 травня 2021 /включно/.
Заходи конференції включають науково-педагогічне стажування з видачею сертифікату від ТУ-Варна (за заявками, в період з 28 травня по 6 червня 2021). Можливо також (при наявності заявок учасників) проведення іспиту для отримання сертифікату за загальноєвропейською рекомендації з мовної освіти (англійська мова, рівень В2).
Детальна інформація та бланки заявок за посиланням.

XVI міжнародна конференція у Болгарії

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь (очна, заочна) в ХVI Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості та освіті» (план МОН України на 2021 рік /поз. 324/), проведення якої заплановано на 31 травня - 03 червня 2021 р. на базі Технічного університету м Варна (Болгарія).
Заходи конференції включають науково-педагогічне стажування з видачею сертифікату від ТУ-Варна (за заявками, в період з 28 травня по 06 червня 2021 р.). Можливе також (при наявності заявок учасників) проведення іспиту для отримання сертифікату згідно із загальноєвропейською рекомендацією з мовної освіти (англійська мова, рівень В2).
Завантажити бланки заявок та отримати детальну інформацію можна за посиланням.
ОРГКОМІТЕТ

XIІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

25 березня 2021 року відбулася (в заочному форматі) XIІ Всеукраїнська конференція "Молоді вчені-2021 - від теорії до практики", в якій взяли участь понад 150 студентів, молодих вчених, викладачів і наукових співробітників з більш ніж двох десятків вищих навчальних закладів, інститутів і організацій. Оргкомітетом було розглянуто близько 70 публікацій (у вигляді статей, доповідей, тез доповідей), з яких прийняті до опублікування 64, що увійшли до збірки матеріалів конференції. Після присвоєння міжнародного індексу ISBN збірник буде виданий книжкою. Електронна версія збірника буде випущена на СД-диску і розміщена на сторінці конференції на сайті НМетАУ.

Висловлюємо вдячність усім, хто брав участь в конференції і сподіваємося, що в наступні роки конференцію ми зможемо провести не тільки в заочному форматі!

ОРГКОМІТЕТ

Захист магістерських робіт

В останні числа січня 2021 р. відбулися захисти магістерських робіт студентами. Не зважаючи на деякі незручності, пов'язані з дотриманням карантинних обмежень і вимог, захист робіт пройшов організовано, в заплановані терміни.

Всім студентам, допущеним до захисту, по його закінченні були вручені сертифікати про участь у ІІ-й Всеукраїнській конференції "Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку", що відбулася в "заочному" (дистанційному) режимі 17 грудня 2020 р. Зазначена конференція з 2019 р. є "офіційним майданчиком" для апробації (обговорення) наукових результатів, отриманих майбутніми магістрами в ході виконання кваліфікаційних робіт. Разом з сертифікатами студенти отримали СД-диски зі збіркою матеріалів конференції в електронному вигляді (електронна версія збірника конференції доступна для перегляду/завантаження на офіційній сторінці конференції на сайті НМетАУ).

Керівництво иа професорсько-викладацький склад Навчально-наукового Інституту інтегрованих форм навчання вітають випускників з успішним захистом і бажають усім подальшого професійного вдосконалення та кар'єрного зростання за обраними напрямками! У добру путь, дорогі наші випускники!

Більш детальна інформація про подію розміщена тут. Перейти...

Про режим занять в період з 01.02.2021 по 19.06.2021

Відповідно до наказу НМетАУ від 27.01.2021 №05аг "Про організацію навчального процесу у 2-му семестрі 2020-2021 навчального року в умовах карантинних обмежень":

1. У другому семестрі 2020-2021 уч. року (з 01.02.2021 по 19.06.2021 - згідно з графіком навчального процесу) для студентів НМетАУ денної форми навчання заняття проводяться за змішаною формою навчання, яка передбачає частково дистанційний режим навчання і частково - аудиторний ("очний").

2. Допускається проведення в очному форматі всіх видів занять при одночасному присутності в аудиторіях не більше 20 осіб, з дотриманням встановлених карантинних обмежень (маски, дистанція, регулярне провітрювання приміщення та ін.).

3. Якщо кількість студентів перевищує 20 осіб або існує необхідність застосування профілактичних заходів для недопущення поширення інфекції, допускається проведення занять в дистанційному режимі з використанням засобів дистанційної комунікації - Google Classroom, Skype, Zoom та ін.

4. Інформацію щодо розкладу занять (графік навчального процесу) і форми їхнього проведення, способів зв'язку з викладачами та їх електронні адреси студенти факультету можуть отримати в деканаті (в т.ч. у телефонному режимі), а також на сторінках відповідних кафедр ІнІФН:

кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;
кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;
кафедра Гуманітарних, фундаментальних і загальноінженерних дисциплін.

АДМІНІСТРАЦІЯ

До уваги абітурієнтів - 2021

На сторінці новин Нікопольського факультету розміщено загальну інформацію щодо особливостей вступної кампанії - 2021 (дати складання іспитів ЗНО, умови та ін.).

XІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

«Молоді вчені 2021 - від теорії до практики»

25 березня 2021 р.

Шановні магістранти, аспіранти, молоді вчені! Запрошуємо Вас прийняти участь в конференції «Молоді вчені 2021 - від теорії до практики» (25 березня 2021 р.), яку проводитиме Національна металургійна академія України*ПРИМ. Конференцію, як і в минулі роки, включено до Переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2021 рік (поз. 637, лист від 13.01.2021 №221/10-37).

Матеріали конференції будуть видані у вигляді друкованого збірника та електронного видання (CD-диск)**, згідно з діючими стандартами. Приймаються роботи (тези доповідей, статі) обсягом від двох сторінок (див. вимоги).

*ПРИМ формат проведення конференції ("очний" або "заочний"залежатиме від поточної епідеміологічної ситуації.

** – терміни виходу з друку збірника: електронна версія (PDF, на СД) – до 12 квітня 2021 р.; друкована версія (у вигляді «книжки») – до 01 травня 2021 р.

Основні напрямки роботи (секції) конференції:  

                                                                 1. Металургія, металообробка, машинобудування. Нові матеріали

                                                                 2. Економіка, управління, менеджмент. Муніципальне господарство

                                                                 3. Інформатика, ІТ-технології, робототехніка. Прикладна математика

                                                                 4. Харчова і переробна промисловість, сільське господарство та інші галузі економіки. Екологія

                                                                 5. Природничі, гуманітарні, соціально-політичні науки, в т.ч. педагогіка і психологія


<span style ...

XІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні молоді вчені, аспіранти, студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у XІІ Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2021 - від теорії до практики». Конференція відбудеться 25 березня 2021 р. в Національній металургійній академії України. Детальну інформацію про конференцію розміщено на відповідній сторінці ІнІФН НМетАУ (перейти).

Посилання для завантаження / перегляду: Інформація про конференцію        Заявка        Зразок оформлення статті (шаблон)

ІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні магістранти, аспіранти, молоді вчені!

Запрошуємо вас прийняти участь в ІІ Всеукраїнській конференції молодих вчених «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку» (17 грудня 2020 р.), яку проводить Національна металургійна академія України. Детальну інформацію про конференцію та бланк заявки на участь можна переглянути/завантажити тут

ОРГКОМІТЕТ

Продовження дистанційного навчання з 15.11.2020 по 31.01.2021

З огляду на погіршення епідеміологічної ситуації в Україні у зв'язку з поширенням коронавируса, ректором НМетАУ був виданий наказ №88аг від 12.11.2020 "Про перехід на дистанційне навчання з 15.11.2020 по 31.01.2021 р", відповідно до якого:

1. Навчальний процес в НМетАУ (в тому числі і на Нікопольському факультеті) в дистанційному режимі буде продовжено з 15 листопада 2020 по 31 січня 2021 р.

2. Навчальні заняття забезпечуються за допомогою дистанційних технологій.

3. Зимова сесія 2020-2021 н.р. буде проведена в дистанційному режимі. Порядок проведення сесії в дистанційному режимі буде повідомлено додатково.

З метою раціональної організації роботи викладачів та забезпечення навчальних занять (в т.ч. на Нікопольському факультеті НМетАУ) за допомогою дистанційних технологій, студенти можуть зв'язуватися з викладачами по електронній пошті (отримання завдань з дисциплін та консультацій, отримання вказівок до виконання завдань, відправка виконаних завдань на перевірку і т.ін.).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:
- кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;
- кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;
- кафедра Гуманітарних, фундаментальних і загально-інженерних дисциплін.

Керівництво ІнІФН НМетАУ

Національний тест на цифрову грамотність News icon

 


 

Міністерство цифровий трансформації України запустило на онлайн-платформі «Дія.Ціфрова освіта» національний тест на цифрову грамотність громадян «Ціфрограм». Тест є адаптованим аналогом європейської системи цифрових компетенцій для громадян DigComp 2.1., Адаптованої українськими "експертами". Не дивлячись на недоліки (результат здачі тесту носить скоріше мотиваційний, ніж кваліфікаційний характер), відповіді на питання тесту (90 питань) можуть допомогти виявити прогалини щодо окремих аспектів цифрової грамотності. За результатами тестування виставляється підсумковий (усереднений) бал і оформляється сертифікат про проходження тесту, який можна завантажити з порталу і зберегти на своєму комп'ютері. Для початку тестування необхідно пройти реєстрацію на порталі, наприклад, за допомогою облікового запису Google.

Крім того, на тій же платформі розміщені ряд освітніх серіалів (базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів і багато інших з актуальних напрямів), які можуть допомогти в підвищенні цифровий компетенції. Доступ до ресурсів - безкоштовний.

 


 

Дочасна втрата

 

Петро В'ячеславович Дрожжа

22 жовтня на 66 році життя раптово пішов з життя кандидат технічних наук, доцент Петро В'ячеславович Дрожжа, який багато років пропрацював в НМетАУ. Чудова, чуйна, обов'язкова і безвідмовна людина, талановитий педагог і наставник молоді - таким він назавжди залишиться з нами, в нашій пам'яті. Колектив ІнІФН та Нікопольського факультету НМетАУ (некролог) висловлюють щирі співчуття рідним і близьким нашого колеги, який передчасно пішов з життя. Колектив інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ Нікопольський факультет НМетАУ

 

 

 

Організація навчального процесу в період 15.10-15.11.2020

З урахуванням рекомендацій МОН України, ректором НМетАУ був виданий наказ №79аг від 13.10.2020 "Тимчасовий перехід на дистанційне навчання протягом 15.10-15.11.2020р.", відповідно до якого:

1. Навчальний процес в НМетАУ (в тому числі і на Нікопольському факультеті) призупинено з 15 жовтня до 15 листопада 2020.
2. Навчальні заняття забезпечуються за допомогою дистанційних технологій.

Дати проведення контрольних заходів (екзаменаційна сесія) будуть повідомлені додатково.

З метою раціональної організації роботи викладачів та забезпечення навчальних занять (в т.ч. на Нікопольському факультеті НМетАУ) за допомогою дистанційних технологій, студенти можуть зв'язуватися з викладачами електронною поштою (отримання завдань з дисциплін та консультацій, отримання вказівок до виконання завдань, надсилання виконаних завдань для перевірки тощо).

Електронні адреси викладачів для консультацій розміщені на відповідних сторінках кафедр:
кафедра Теорії, технології та автоматизації металургійних процесів;
кафедра Адміністрування, управління та підприємництва;
кафедра Гуманітарних, фундаментальних і загально-інженерних дисциплін.

Керівництво ІнІФН НМетАУ

ІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

«Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку»

17 грудня 2020 р.

Шановні магістранти, аспіранти, молоді вчені! Запрошуємо Вас прийняти участь в конференції «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку» (17 грудня 2020 р.), яку проводитиме Національна металургійна академія України /в заочному форматі/*ПРИМ. Конференцію включено до Переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2020 рік, поз. 275 (https://imzo.gov.ua/2020/01/14/lyst-imzo-vid-14-01-2020-22-1-10-69-pro-perelik-naukovykh-konferentsiy-z-problem-vyshchoi-osvity/).

Матеріали конференції будуть видані у вигляді друкованого збірника та електронного видання (CD-диск)**, згідно з діючими стандартами. Приймаються роботи (тези доповідей, статі) обсягом від двох сторінок (див. вимоги).

*ПРИМ у зв’язку з пандемією і тимчасовими карантинними обмеженнями. «Заочний» формат передбачає тільки публікацію статей/доповідей у збірнику та на сайті, але з видачею (згідно заявці) сертифікатів про участь.

** – Терміни виходу з друку збірника: електронна версія (PDF, на СД) – до 20 січня 2021 р.; друкована версія (у вигляді «книжки») – до 15 лютого 2021 р.

Основні напрямки роботи (секції) конференції:

  1. Металургія, металообробка, машинобудування. Енергетика.
  2. Економіка, управління, менеджмент.
  3. Інформатика та IT технології. Прикладна математика.
  4. Харчова і переробна промисловість. Муніципальне господарство. Екологія та охорона навколишнього середовища.
  5. Природничі, гуманітарні, соціально-політичні науки, в т.ч. педагогіка і психологія.

 


 ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ/ОЗНАЙОМЛЕННЯ:  

<span style="color: #993300; text-decorat ...

ІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених

Шановні магістранти, аспіранти, молоді вчені!

Запрошуємо вас прийняти участь в ІІ Всеукраїнській конференції молодих вчених «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку» (17 грудня 2020 р.), яку проводить Національна металургійна академія України. Детальну інформацію про конференцію та бланк заявки на участь можна переглянути/завантажити тут

ОРГКОМІТЕТ

С.Т. ПЛІСКАНОВСЬКИЙ

С.Т. Пліскановський народився 9 травня 1929 р.

У 1952 р закінчив Донецький політехнічний інститут (ДПІ) за фахом "Металургія чорних металів". Трудову діяльність почав в 1952 р в доменному цеху Макіївського металургійного комбінату. З 1957 р, після закінчення аспірантури, працював у ДПІ науковим і старшим науковим співробітником.

У 1959 р переведений на роботу на металургійний комбінат "Азовсталь" на посаду начальника лабораторії, потім був призначений начальником Центральної заводської лабораторії.

У 1963 році захистив кандидатську дисертацію і, продовжуючи працювати на заводі, займався викладацькою діяльністю в Жаданівському металургійному інституті.

З 1965 по 1973 р - головний інженер металургійного комбінату "Азовсталь".

З 1973 по 1980 р С.Т. Пліскановський працював директором металургійного комбінату ім. Ілліча.

З 1980 по 1991 р С.Т. Пліскановський був призначений Першим заступником Міністра чорної металургії України, начальником виробничого об'єднання "Южметалургпром" і Першим заступником Міністра чорної металургії СРСР.

1984 г. - Лауреат Державної премії СРСР.

1987, 1993, 2002 рр. - Лауреат Державних премій України.

У 1980-1990 рр. обирався депутатом Верховної Ради України.

2001 г. - нагороджений Державною нагородою України - орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

У 1989 році захистив докторську дисертацію.

Автор понад 200 наукових праць, в т.ч. 8 монографій і понад 120 авторських свідоцтв.

З 1991 р продовжив трудову діяльність в НМетАУ на посаді професора кафедри металургії чавуну.

1996 - 2013 рр. ректор Державного інституту підготовки та перепідготовки кадрів промисловості (ДІПОпром).

У липні 2015 року, відзначаючи величезний внесок С.Т. Пліскановського в розвиток національної металургії та Національної металургійної академії, на урочистому засіданні Вченої ради НМетАУ присвоєно звання "Почесний професор НМетАУ".

З 2014 р. С.Т. Пліскановський перебував на заслуженому відпочинку, але займаючись майже до останніх днів активною громадською та науково-технічною діяльністю.

Серце С.Т. Пліскановського зупинилося 27 вересня 2020 р., на 92-му році його життя.

 

* Наведена біографічна довідка – лише сухі дати та факти, які не відображають багатогранної особистості Станіслава Тихоновича. Є такий вислів: - Не посада прикрашає людину, але навпаки. Це – про нього. На якій би посаді він не працював – чи то головного Інженера, чи то Директора, Міністра, Професора, Ректора… всі ці слова потрібно було б всупереч правилам писати з великої літери. І не тільки на знак глибокої поваги, але щоб підкреслити унікальність цієї Людини. Світла пам'ять про Станіслава Тихоновича Пліскановського назавжди залишиться в серцях тих, для кого він був і залишається беззаперечним авторитетом і Великою людиною, що гідно пройшла свій непростий земний шлях…

Непоправна втрата

 27.09.2020 пішов з життя 

 Станіслав Тихонович

ПЛІСКАНОВСЬКИЙ

почесний професор НМетАУ

академік АН вищої школи України

ректор ДІПОпрому

доктор технічних наук, професор

Стисла біографічна довідка