UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Перемога металургів-баскетболістів News icon

Баскетбольна чоловіча команда НМетАУ виграла Чемпіонат області серед студентських команд!
Змагання проходили в рамках Першого етапу Студентської баскетбольної ліги України і в них брало участь 15 команд вищих навчальних закладів області! У березні нашій команді під керівництвом старшого викладача кафедри фізвиховання Бездэнэжних Сергія Васильовича належить участь у другому етапі СБЛУ, в іграх Східного дивізіону України за право виходу в Фінальний етап, в якому баскетболісти НМетАУ успішно виступають два роки поспіль!

18 грудня 2017 відбулось засідання ради з забезпечення якості освітньої діяльності і підготовки фахівців

Згідно з порядком денним були  заслухані доповіді: проф. Чухліба В.Л., доц. Сорокіна Є.Л., проф. Селівьорстова В.Ю., доц. Цибулі Є.І.

 

Регіональний науковий семінар Приднепровського Наукового Центру НАН України 22.12.2017 News icon

Наукова секція (регіональний науковий семінар Придніпровського Наукового Центру НАН України «Сучасні проблеми управління та моделювання складних систем» відбудеться в НМетАУ, 22.12.2017 р., о 15-00.

Доповідач: Михальов О.І.

Тема доповіді: «Структурно-синергетичний аналіз дискретних систем з кінцевою безліччю елементів».

Оголошується набір на 3 місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Запрошуємо учнів 10 та 11 класів для підготовки з предметів: українська мова та література, математика, фізика, хімія, історія України, англійська мова.

Початок занять 20 січня 2018 року.       

Випускники курсів мають можливість одержання додаткових балів  при зарахуванні на технічні спеціальності академії.

      Більш детальну інформацію можна одержати за адресою:

м. Дніпро, пр.Гагаріна,4 (кімн.232), тел. (056) 744-70-51, (068) 544-25-85.

Соціальна адаптація військових через професійну перепідготовку за проектом «Україна - Норвегія»

8 грудня 2017 року, в Національній металургійній академії України, відбувся урочистий випуск та вручення дипломів і сертифікатів слухачам курсу «Енергетичний менеджмент»  (напрям «Електрична інженерія»).

Курс було проведено в рамках виконання міжнародного проекту «Україна - Норвегія», який спрямований на професійну перепідготовку, соціальну адаптацію та сприяння працевлаштуванню звільнених у запас військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур. Цей проект виконується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії та у партнерстві Національної металургійної академії України, Університету Норд (м. Бодо, Норвегія),  Міжнародного фонду соціальної адаптації та благодійного фонду «Спадщина України». Важливою рисою проекту є те, що члени родин військовослужбовців також брали участь у проекті і отримали професійні знання за тематикою курсів.

                                                       

 

4 грудня 2017 відбулось засідання вченої ради

Згідно з порядком денним були заслухані доповіді: ректора, чл.-кор. НАН України Величко О.Г., першого проректора, проф. Іващенко В.П., проректора з наукової роботи, проф. Пройдака Ю.С.

                                                       

22 листопада 2017 у конференц-залі НМетАУ відбулася зустріч студентів та співробітників з Анною Теряник, випускницею нашого ВУЗа. News icon


  А. Теряник - волонтер. Вона разом з друзями, практично з самого початку АТО, перевозить на своїх машинах поранених бійців у госпіталі. За цей час їх попутниками стали більше тисячі людей. За свою діяльність Анна нагороджена орденом «За оборонну країну», а також президентською нагородою «За гуманітарну участь у антитерористичній операції».
Анна Теряник розповіла про людей, якім допомогала. Вона записувала історії, які розповідалі поранені бійці по дорозі до лікарні. Поступово путеві нотатки перетворилися в книгу. За книгу «Попутники», видавну в травні 2016 року, Анна отримала премію на конкурсі «Дивись українське». На Запорізькому книжковому ярмарку ця книга стала кращою книгою року. Друга частина розповідей у ​​вигляді книги "Наші" з'явилася в 2017 році. Исторії, про які написано в книзі, зацікавлять  багатьох читачів.

  Онуфриенко М. Н., зав. культурно-просвітницьким відділом бібліотеки

     

 

IX Міжнародна конференція молодих вчених

 

Шановні магістранти, аспіранти, молоді вчені!

Запрошуємо вас прийняти участь у IX Міжнародній конференції «Молоді вчені 2018 – від теорії до практики». Конференція відбудеться 16 лютого 2018 р. в приміщенні Національної металургійної академії України в конференц-залі.

Посилання для скачування/перегляду:    Інформація про конференцію      Заявка

Оголошується набір на 6 місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Запрошуємо учнів 10 та 11 класів для підготовки з предметів:

українська мова та література, математика, фізика, хімія, історія України, англійська мова.

Випускники курсів мають можливість одержання додаткових балів  при

зарахуванні на технічні спеціальності академії. 

    Більш детальну інформацію можна одержати за адресою: м. Дніпро, пр.Гагаріна,4 (кімн.232), тел. (056) 744-70-51, (068) 544-25-85.

Регіональний науковий семінар Приднепровського Наукового Центру НАН України News icon

Наукова секція (регіональний науковий семінар Придніпровського Наукового Центру НАН України «Сучасні проблеми управління та моделювання складних систем» відбудеться в НМетАУ, 24.11.2017 р., о 15-00.

Доповідач: Шумиляк Лілія Михайлівна

Тема доповіді: «Моделювання процесів кристалізації сплавів методом неперервних клітинних автоматів».

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ - УЧАСНИКІВ АТО З КЕРІВНИЦТВОМ І ПРОВІДНИМИ ВЧЕНИМИ НМетАУ

17 листопада 2017 р. в конференц-залі НМетАУ відбулася зустріч студентів - учасників АТО (Нікопольський факультет НМетАУ) з керівництвом і провідними вченими НМетАУ. В інтерв'ю засобам массової інформації ректор академії д.т.н. проф. О.Г. Величко підкреслив, що в НМетАУ захисникам України - учасникам АТО приділяється особлива увага і для них будуть створені всі умови для успішного навчання і отримання достойної освіти за обраними спеціальностями.

Додаткову інформацію про подію можна отримати на сторінці ІнІФН НМетАУа також з сайтів новин Дніпра:  Сайт 11 ТВ-канала, Главный городской сайт GOROD.DP.UA, Новостной сайт "Днепр Час", Сайт "Новости Днепропетровска", Газета "Наше місто", Сайт "Укринформ"

Бажаємо нашим студентам - славетним захисникам Вітчизни успішного навчання в НМетАУ і подальшої плідної праці під мирним небом на благо розвитку і процвітання України!

14 листопада в актовій залі стартує міжфакультетський фестиваль-конкурс «Як загартовуються зірки»

Початок концертів о 13:00
 
Графік проведення концертів:

14 листопада – факультет комп'ютерних систем, енергетики та автоматизації
15 листопада – металургійний факультет
16 листопада – механіко-машинобудівний факультет
20 листопада – факультет матеріалознавства і обробки металів
21 листопада – електрометалургійний факультет
22 листопада – факультет економіки та менеджменту
23 листопада – гуманітарний факультет

продовжується набір на 6 місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Запрошуємо учнів 10 та 11 класів для підготовки з предметів:

українська мова та література, математика, фізика, хімія, історія України, англійська мова.

 Початок занять 18 листопада 2017 року. 

         Випускники курсів мають можливість одержання додаткових балів  при зарахуванні на технічні спеціальності академії. 

    Більш детальну інформацію можна одержати за адресою: м. Дніпро, пр.Гагаріна,4 (кімн.232), тел. (056) 744-70-51, (068) 544-25-85.

Всеукраїнська олімпіада Національної металургійної академії України «Українська мова – Європейський світогляд»

Національна  металургійна академія України (НМетАУ) запрошує учнів 11-х класів для участі у Всеукраїнській олімпіаді Національної металургійної академії України «Українська мова – Європейський світогляд».

Для участі у першому турі (дистанційному) абітурієнтам необхідно вирішити завдання олімпіади (можна скачати за цим посиланням) та надіслати заповнений бланк відповідей до 25 листопада 2017 року на електронну адресу Приймальної комісії НМетАУ: priem.kom@i.ua, з поміткою «Олімпіада» або у паперовому вигляді за адресою: 49005, м. Дніпро, пр. Гагаріна, 4.

Увага! Обов’язково необхідно вказати контактні дані (адреса та телефон) учасника олімпіади.

ШАНОВНІ УЧНІ 10-х, 11-х КЛАСІВ ТА БАТЬКИ СТАРШОКЛАСНИКІВ !

Адміністрація  Національної  металургійної академії України  (НМетАУ) запрошує  старшокласників  та  їх батьків  відвідати

     Д Е Н Ь      С Т А Р Ш О К Л А С Н И К І В

в  суботу  18  листопада   2017р.  об 11.00   (пр.Гагаріна, 4  -  вхід  через   центральний  корпус НМетАУ,  конференц-зал)

Для участі в пробному тестуванні кожному старшокласникунеобхіднозареєструватися: до 17 листопада 2017р. надіслати на е-mail 2016@klass.dp.ua контактні дані (прізвище, ім’я; місце проживання, школа і клас; телефон та е-mail). Додаткове підтвердження реєстрації старшокласника не потрібне. Телефони: 097-365-00-03, 050-361-61-41, 063-796-35-55  

0   1   2   3   4   5   6   7   8   9  


facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua