UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Підсумки роботи експертної комісії з акредитації напряму 6.040106 і спеціальностей 7.04010601, 8.04010601.

10 червня 2016 р. в НМетАУ закінчила роботу експертна комісія, утворена Наказом Міністерства освіти і науки України від 6 червня 2016 р. № 1249 л, яка проводила акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів напряму 6.040106 «Екологія та охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», спеціалістів та магістрів зі спеціальностей 7.04010601, 8.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Склад експертної комісії:

Петрук Василь Григорович- завідувач кафедри екології та екологічної безпеки Вінницького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор, голова комісії;

Шмандій Володимир Михайлович- завідувач кафедри екологічної безпеки та організації природокористування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор технічних наук, професор;

Кожемякін Геннадій Борисович - завідувач кафедри прикладної екології та охорони праці Запорізької державної інженерної академії, кандидат технічних наук, доцент.

 

З висновками акредитаційної експертизи можна ознайомитися за посиланням: 
ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ   ЧАСТИНА 1,    ЧАСТИНА 2,    ЧАСТИНА 3.

Зустріч партнерів проекту «Praxispartnerschaft Metallurgie» зі студентами Національної металургійної академії України News icon

30 травня у малій конференц-залі в бібліотеці НМетАУ відбулася зустріч партнерів проекту «Praxispartnerschaft Metallurgie» зі студентами Національної металургійної академії України. Наступного дня відбулася співбесіда з претендентами на проходження практики у 2017 році. 

ВІТАЄМО СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ У ВНЗ З УСПІШНИМ ЗАКІНЧЕННЯМ КУРСІВ!

ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ ВІДБУДЕТЬСЯ

15 червня 2016 р. , о 13-00,  в ауд. 312

Регіональний науковий семінар Приднепровського Наукового Центру НАН України News icon

Наукова секція (регіональний науковий семінар Придніпровського Наукового Центру НАН України «Сучасні проблеми управління та моделювання складних систем» відбудеться в НМетАУ, 10.062016 р., о 15-00, конференц зал.

Доповідач:  Красніков К.С.
Тема докладу: «Математичне моделювання обробки металевого розплаву порошковим дротом та гранулою у сталерозливному ковші під час продування інертним газом»

Доповідач:  Забула Г.В.
Тема докладу: «Адаптація структур даних в оперативній пам'яті на основі конструктивного моделювання»

Черговий номер газети «Кадри металургії»

Читайте п’ятий номер тут

Редколегія

30 травня 2016р. відбулося засідання вченої ради НМетАУ

Були заслухані доповіді проректора з науково-педагогічної роботи, проф. Шатохи В.І. зав. каф. перекладу та іноземних мов, доц. Прутчикової В.В. керівника навчально-наукового центру, проф. Ясева О.Г. проректора з наукової роботи, проф. Пройдака Ю.С. начальника відділу кадрів Шифріна В.С. та першого проректора, проф. Іващенко В.П.

                     

Нагорода News icon

 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА нагородила МИХАЛЬОВА Олександра Ілліча за вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та наукових кадрів, плідну науково-педагогічну діяльність, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм.

Нагорода News icon

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА нагородила ЄРЬОМІНА Олександра Олеговича за вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі регіону, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм.

Нагорода News icon

Департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації нагородив Єрьоміна Олександра Олеговича за особисті трудові досягнення у професійній, наукову діяльність, бездоганну працю, особисті заслуги під час виконання службових обов'язків, пов'язаних з формуванням і забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти і науки, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі.

Вітаємо студентів, викладачів та співробітників академії!

У незалежному рейтингу університетів під егідою UNESKO
«Топ 200 Україна»
у 2015 – 2016 навчальному році
НМетАУ посіла почесне
12 місце

"День кар’єри 2016"

У Національній металургійній академії України склалася добра традиція: щорічно в кінці навчального року проводити освітньо-інформативний захід - День кар’єри. І цей рік також не став виключенням - 17 травня відбувся "День кар’єри 2016".

Регіональний науковий семінар Приднепровського Наукового Центру НАН України News icon

Наукова секція (регіональний науковий семінар Придніпровського Наукового Центру НАН України «Сучасні проблеми управління та моделювання складних систем» відбудеться в НМетАУ, 25.05.2016 р., о 15-00, конференц зал.

Доповідач:  Соковикова Наталія Сергіївна.
Тема докладу: «Обчислювальні методи обробки цифрових зображень для виявлення і оцінки параметрів об'єктів, які змащені власним рухом»

День кар'єри 2016 News icon

"День кар'єри 2016" відбудеться 17 травня 2016 р., 11:00.

Місце проведення: секція 1 - третій поверх бібліотеки; секція 2 - малий конференц-зал.

Черговий номер газети «Кадри металургії» News icon

Читайте четвертий номер тут

Редколегія

0   1   2   3   4   5   6   7   8   9  


facebook banner   twitter banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua