UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук


На чергових виборах, які відбулися 16 травня 2018р., головою студентського самоврядування

обрано студентку електрометалургійного факультету Гамову Анастасію

16 травня 2018 на кафедрі ІТС проведено Всеукраїнську науково-технічну конференцію студентів і молодих учених «Молода академія – 2018» за секцією «Комп’ютерні науки»

На Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів і молодих учених «Молода академія – 2018» на секції «Комп’ютерні науки» за кращу доповідь дипломи першого ступеня отримали:

  • Смолянов Сергій Олександрович, студент групи КН01-14-2.
  • Чернорот Данило Едуардович, студент групи КН01-14-2.
  • Бочка Роман Сергійович, студент групи КН02-13-М.

Регіональний науковий семінар Приднепровського Наукового Центру НАН України News icon

Наукова секція (регіональний науковий семінар Придніпровського Наукового Центру НАН України «Сучасні проблеми управління та моделювання складних систем» відбудеться в НМетАУ, 23.05.2018 р., о 15-00.

Доповідач: Кучеренко Олександр Євгенович.

Тема доповіді: «Методи оптимізації топології стрижневих систем при дії детермінованих і випадкових навантажень».

СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА 2018

24 квітня 2018 року на сцені Національної металургійної академії України відбувся концерт молодіжного фестивалю «Студентська весна – 2018», на якому творчі колективи продемонстрували свої найкращі таланти.

Вже багато років поспіль НМетАУ приймає участь у міському конкурсі-фестивалі студентської самодіяльності. Учасники конкурсу доклали максимум зусиль, щоб зробити концерт незабутнім, яскравим, а саме головне, покладаючись тільки на свої сили та вміння.  

                               

Номери були представлені у різних сферах: співочі дуети, танцювальні колективи та художні постановки. Також студенти віддали почесну пам`ять та пошану ветеранам Великої Вітчизняної війни, яку зобразили в танцювальній постановці. Загалом, студенти гідно відстояли академію на міському фестивалі. Дякуємо за підтримку: партнером заходу стала компанія MOYO

Тепер ми чекаємо результатів фестивалю та сподіваємось журі гідно оцінили сумління наших студентів.

УВАГА!

15-16 травня 2018 року в академії відбудеться  

Всеукраїнська науково–технічна  конференція студентів і молодих учених

«МОЛОДА АКАДЕМІЯ – 2018»

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА БАТЬКИ АБІТУРІЄНТІВ !!!

НАЦІОНАЛЬНА  МЕТАЛУРГІЙНА  АКАДЕМІЯ  УКРАЇНИ   ЗАПРОШУЄ  НА  ЗУСТРІЧ-ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЮ

«СПЕЦІАЛЬНІСТЬ - МЕНЕДЖМЕНТ»

      В  СУБОТУ  12.05.2018    об  11.00   (КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ  НМетАУ) 

     Телефони:  097-365-00-03,  050-340-25-25,  063-796-44-55

Детальніше>>>

РЕКОРДНИЙ РЕЗУЛЬТАТ студентів кафедри економічної інформатики на ОЛІМПІАДІ З ПРОГРАММУВАННЯ ACM ICPC 2018

21 квітня 2018 р. у ДНУ ім. О. Гончара відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Центральному регіоні.

До участі в першому етапі були запрошені  180 команд, серед яких була команда випускників школи програмування «БеГ» кафедри економічної інформатики NmetAU_EK1 у складі: Шишкевич Роман (гр. ЕК01-13м), Миронова Катерина (гр. ЕК01-13м), Білецький Владислав (гр. ЕК01-14) та Лозовська Людмила Іванівна (тренер та керівник школи програмування «БеГ»).

Команда NmetAU_EK1 була єдиним представником спеціальності 051 «Економіка» (спеціалізація «Інформаційні технології та моделювання в економіці») та посіла:

9-е місце серед студентських команд комп’ютерних спеціальностей Дніпропетровської області;

17-е місце серед студентських команд Центрального регіону;

32-е місце серед 180 команд центрального регіону, включаючи ті, що виступали поза конкурсом.

Команда увійшла в ДЕСЯТКУ НАЙКРАЩИХ програмістів Дніпропетровської області, розв’язавши 7 задач, і встановила рекорд НМетАУ за всі роки участі у цій олімпіаді, виборовши місце на вихід в 1/4 фіналу Всесвітньої олімпіади ACM ICPC сезону 2018-2019 рр.

МОЛОДЦІ! МИ ВАМИ ПИШАЄМОСЯ ТА БАЖАЄМО ПЕРЕМОГИ В НАСТУПНИХ ЕТАПАХ ОЛІМІПІАДИ!

Інформація про надання гранту для сплати навчання студентам НМетАУ очної та заочної форми навчання

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в нашій академії. Участь у конкурсі безкоштовна.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізації навчання. Ознайомитися з завданням можна за наступними посиланнями:

http://www.cybershark.com.ua/scholarship-ua/

http://deltabank-online.com.ua/scholarship-ua/


Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua або grant@deltabank-online.com.ua

Вітаємо студентів з перемогою в II етапі Олімпіади і Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ News icon

Уже багато років поспіль студенти кафедри інтелектуальної власності є активними учасниками Всеукраїнської Олімпіади з інтелектуальної власності.

Цього року 6 студентів брали участь у ІІ турі Олімпіади з інтелектуальної власності, яка проводилась на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків): Пінюшко Данило, Безугла Анастасія, Мещерякова Віта, Дяченко Владислав, Долгова Тетяна, Дереза Владислав. Змагання пройшли на базі кафедри організації виробництва і управління НТУ «ХПІ» 27–30 березня 2018 року. У них взяли участь 109 студентів з 17 міст (Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Краматорськ, Кременчук, Луцьк, Львів, Маріуполь, Одеса, Слов’янськ, Суми, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці) та 39 ВНЗ України.

Перше місце у ІІ турі Всеукраїнської Олімпіади з інтелектуальної власності у 2018 році посіла студентка групи ІВ-901-11М Безугла Анастасія. Колектив кафедри вітає переможницю, бажає їй нових досягнень у навчанні та успішної кар’єри.

Також кафедра інтелектуальної власності та управління проектами має привід привітати студентів групи ІВ01-13М та ІВ-901-12М Заозерну Наталію та Восканян Дар’ю, які під керівництвом професора Петренко В.О. та доцента Драч І.Є. посіли друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт (Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького).

Колектив кафедри інтелектуальної власності та управління проектами пишається здобутками своїх студентів!

Протягом 19-22 квітня проректор з науково-педагогічної роботи проф. В.Шатоха прийняв участь у міжнародній виставці “ExpoPos-EuroPos2018 ” в Ріо-де Жанейро та Сан-Паулу.

 

Окрім НМетАУ нашу країну представляли Дніпропетровська медична академія, Дніпропетровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини, Дніпровський, Національний університет ім. Олеся Гончара, Університет митної справи і фінансів, Університет ім. Альфреда Нобеля та Державне підприємство “Український державний центр міжнародної освіти”.

Офіційну частину української делегації представляли Заступник Міністра освіти і науки України Р.Греба, народний депутат України та Співголова групи міжпарламентских зв’язків “Україна-Бразилія” В.Романюк, народний депутат України та Голова підкомітету з питань дошкільної, загальної середньої інклюзивної освіти Т.Кремінь, Голова Дніпропетровської обласної ради Г.Пригунов.

Візит української делегації було організовано завдяки зусиллям Почесного консула Бразилії в м.Дніпро О.Василенко та за підтримки агентства з рекрутингу іноземних студентів ТОВ «Світ освіти». Активну підтримку візиту було надано Посольством України в Бразилії - Посол України в Бразилії Р.Троненко прийняв особисту участь у більшості заходів.

Окрім участі у виставкових заходах учасники делегації відвідали декілька вищих навчальних закладів та зустрілися з представниками української діаспори.

Сподіваємося, що цей безпрецедентний візит відкриє нові можливості співпраці між нашими країнами.

     

24 квітня 2018 р. відбулася зустріч Ладислава Лазича, провідного вченого Хорватії в області теплотехніки і теплоенергетики зі студентами та викладачами академії.

В ході зустрічі проф. Лазич Л. розповів про особливості організації навчального процесу та методики викладання теплотехнічних дисциплін, зокрема, дисципліни "Металургійні печі"; міжнародних зв'язках металургійного факультету Загребського університету з НМетАУ та іншими вузами Європи; про історію виникнення металургії в Хорватії і сучасний стан металургійних підприємств Хорватії.

Професор Лазич Л. із задоволенням відповів на запитання аудиторії: про особливості проведення навчального процесу, про можливості навчання українських студентів і викладання співробітниками НМетАУ в Загребському Університеті.

Повідомлення проф. Лазича Л. доповнив студент академії Кульчицький Дмитро (гр. ТЕ01-15), який протягом одного семестру 2017-2018 н.р. навчався на металургійному факультеті Загребського Університету в рамках європейської програми "ERASMUS +".

                               

23 квітня відбулось засідання Вченої ради академії.

На засіданні були заслухані наступні доповіді: "Про підсумки фінансової діяльності академії в першому кварталі 2018 року", "Затвердження річного звіту про виконання академією критеріїв щодо  підтвердження статусу Національного ВНЗ" (інф. Величко О.Г.) та "Про стан і перспективи підготовки іноземних студентів у НМетАУ" (інф. Бояркін В.В.).

                      

XIV Міжнародна конференція

«Стратегія якості в промисловості і освіті»

04 червня - 07 червня 2018 р.* , Технічний університет - Варна (м. Варна, Болгарія)

/* без урахування дат прибуття та вибуття учасників/

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в ХIV-й Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості і освіті». Заявки на очну участь і стажування в ТУ-Варна приймаються до 12 травня 2018 р. Заявки на заочну участь (тільки публікація в збірнику, сертифікат) приймаються до 30 квітня 2018 р. (!!)

Детальна інформація надана на сторіниці новин ІнІФН НМетАУ

 

24 квітня 2018 року об 11-30 в конференц-залі НМетАУ

відбудеться лекція-зустріч професора металургійного факультету Загребського Університету (Хорватія)

Ладіслава Лазіча

на тему: "Особливості викладання теплотехнічних дисциплін в Загребському Університеті"

 

 

Професор Л.Лазіч є провідним фахівцем з теплотехніки та теплоенергетики Хорватії.

На зустрічі професор Л.Лазіч розповість про особливості навчання в Хорватії, спеціальностях та міжнародних проектах НМетАУ та Загребського Університету.

 

Запрошуємо на зустріч працівників та студентів академії!

 

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА БАТЬКИ АБІТУРІЄНТІВ !

Національна  металургійна академія України пропонує випускникам середніх  шкіл  комплексну  спеціалізовану програму довузівської  підготовки  для вступників на технічні  спеціальності НМетАУ за кошти  державного  замовлення (на бюджетну форму навчання)

 організаційні збори в суботу 28 квітня 2018р.  об 11.00  (конференц-зал НМетАУ)

   В    П Р О Г Р А М І :

проходження  спеціалізованих короткострокових підготовчих курсів (предмет - за  вибором абітурієнта), з отриманням додаткових балів до результатів ЗНО;

участь в олімпіадах НМетАУ -  з отриманням додаткових балів до результатів ЗНО;

ознайомлення   з  технічними  спеціальностями  НМетАУ  (в  т.ч.  з   галузевими  коефіцієнтами  додаткових  балів  до   результатів ЗНО);

ознайомлення  з  особливостями  вступу  до  НМетАУ в  2018 році (в  т.ч.  з  регіональними  і  іншими  коефіцієнтами  додаткових балів  до  результатів ЗНО);

перспективи   стажування та  подальшого  гарантованого  працевлаштування випускників НМетАУ;

ознайомлення з  програмами  стажування  і  паралельного  навчання  студентів  НМетАУ в європейських  навчальних  закладах  вищої освіти. Програма «Подвійний диплом  магістра».

16 квітня відбулось засідання Ради з забезпечення якості освітньої діяльності і підготовки фахівців

На засіданні були заслухани наступні доповіді: "Про план заходів щодо реалізації вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України в академії" (доповідала Лучанінова О.П.) та "Про удосконалення взаємодії НМетАУ з роботодавцями для підвищення якості підготовки фахівців з вищою освітою" (доповідала Міронова Т.М.)

                           

Вітаємо!

Кафедра ІТС щиро вітає Гуду Антона Ігоровича, доцента кафедри, з успішним захистом докторської дисертації,

яка відбулась 12.04.2018!

Бажаємо успіхів, професійного зростання та реалізації своїх ідей!

12 квітня 2018 проведено засідання спеціалізованої вченої ради Д 08.084.01

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.084.01 відбулися захисти двох дисертаційних робіт:

  • захист докторської дисертації, яку підготував доцент кафедри Інформаційних технологій і систем НМетАУ ГУДА АНТОН ІГОРОВИЧ на тему «Ансамблеві пошукові моделі і методи параметричної ідентифікації систем з хаотичною поведінкою» за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи (технічні науки). Науковий консультант – Михальов Олександр Ілліч, д.т.н., проф., завідувач кафедри ІТС (НМетАУ).
  • захист кандидатської дисертації, яку підготувала асистент кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» СИРОТКІНА ОЛЕНА ІГОРІВНА на тему «Методи діагностики SCADA систем на основі m-арних кортежів та k-значної логіки» за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи (технічні науки). Науковий керівник – Алексєєв Михайло Олександрович, д.т.н., проф., декан факультету інформаційних технологій Державного вищого навчального закладу «НГУ».

0   1   2   3   4   5   6   7   8   9  


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2019 nmetau.edu.ua