UST logo IPBT logo Part logo
Дніпровський металургійний інститут
Українського державного університету науки і технологій

Всеукраїнська конференція молодих вчених «Молоді вчені – від теорії до практики» (Україна, УДУНТ)

УВАГА! Посилання для завантаження інформації про конференцію та бланків заявок розміщені наприкінці (в нижній частині) сторінки

**************************************************************************************************

Шановні молоді вчені, аспіранти, студенти!

XV Всеукраїнську конференцію «Молоді вчені 2025 - від теорії до практики» заплановано провести 20 березня 2025 р. у заочному  та/або он-лайн форматі, зважаючи на режим воєнного стану та постійні обстріли території України. За підсумками роботи конференції заплановано підготувати та видати у форматі "електронне видання" збірник матеріалів, до якого увійдуть статті та доповіді (тези доповідей) учасників. Після надання збірнику міжнародного індексу ISBN його можна буде завантажити з цієї сторінки (див. нижче "ЗБІРНИКИ/Архів"). Посилання для завантаження сертифікатів про участь в конференції будуть розіслані учасникам на електронні адреси, з яких надходили заявки на участь.

**************************************************************************************************

 ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ

Вперше конференція була проведена у 2010 р. зі студентами Державного інституту підготовки та перепідготовки кадрів промисловості / ДІПОпром / і Національної металургійної академії України / НМетАУ /. У той час ДІПОпром працював у складі навчально-наукового комплексу з НМетАУ. У 2013 р. після реорганізації ДІПОпрому в структурний підрозділ НМетАУ - Інститут інтегрованих форм навчання / ІнІФН / організатором конференції є НМетАУ. З 2022 року (після реорганізації НМетАУ) організатором конференції є Український державний університет науки і технологій.

Періодичність проведення: щороку (лютий-березень).

Формати участі: очно, заочно.

Легітимність і особливості: Інститутом модернізації змісту освіти МОН України конференція щорічно включається до переліку міжнародних і всеукраїнських конференцій здобувачів вищої освіти і молодих вчених. З 2019 р., враховуючи фактичний склад більшості учасників, міжнародний статус конференції був замінений на всеукраїнський.

Основні напрямки (секції):

1. Металургія, металообробка, машинобудування. Нові матеріали та технології

2. Економіка і управління. Менеджмент. Право. Муніципальне господарство і транспорт

3. Інформатика, ІТ-технології, ШІ та робототехніка. Прикладна математика

4. Харчова і переробна промисловість, сільське господарство. Екологія та безпека життєдіяльності.

5. Природничі, гуманітарні, соціально-політичні науки, в т.ч. педагогіка і психологія

Мови конференції: українська, англійська, болгарська.

Після закінчення конференції всі учасники, які надіслали доповіді (тези), отримують збірник матеріалів, а також сертифікат, що підтверджує опублікування матеріалів у збірнику. З 2022 року через ускладнення ситуації на ринку поліграфічних послуг та суттєве їх здорожчання збірник матеріалів виготовляється у форматі "електронне видання", з присвоєнням міжнародного книжкового індексу ISBN та розміщенням у відкритому доступі на сайті організаторів.

ЗАГАЛЬНЕ ЗНАЙОМСТВО:    Стаття в газеті НМетАУ "Кадри металургії" (№1 2020 р., с. 7)       СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА /зразок/ 

ЗБІРНИКИ (Архів)*:     2019      2020      2021      2023     2024

* - у 2022 р. через настання надзвичайних подій конференцію було перенесено на 2023 рік. Інформація щодо публікацій у збірниках, які видані до 2019 р. надається вченим секретарем конференції після запиту.

ЗНАЙТИ ЗБІРНИК(И) В ЕЛЕКТРОННОМУ АРХІВІ (РЕПОЗИТАРІЇ) УНІВЕРСИТЕТУ

**************************************************************************************************

Посилання для завантаження / перегляду:    

Інформація про конференцію і вимоги до оформлення       Заявка (бланк)      Шаблон-зразок файла

*******************************************************************************************************************************



Вгору: Конференції