UA    RU    EN   
National metallurgical academy of Ukraine

Young academy

Невід`ємною складовою підготовки науково-педагогічних кадрів є студентська наукова діяльність. Результативність цієї роботи закладає фундамент для подальшого росту науковця. Тому доцільно реалізувати на практиці ідею дослідницької складової в навчанні. Вона спрямована на рішення проблеми об'єднання наукових досліджень, методичної роботи кафедр та активізації пізнавальної діяльності студентів.

З метою підвищення рівня науково-дослідних магістерських та випускних робіт, розширення кругозору студентів і залучення обдарованої молоді до наукових досліджень, які проводяться на кафедрах, в академії працюють студентські наукові гуртки і семінари.

Так, на кафедрі обробки металів тиском працюють три гуртка  за наступними напрямами:

На кафедрі матеріалознавства працюють гуртки за наступними напрямами:

На кафедрі політичної економії є науковий гурток «Проблеми економічної безпеки».

На кафедрі електротехніки та електропривода працюють 2 студентських гуртка: «Електротермія» та «Електрохімія».

У гуртках студентського наукового товариства “Механік” кафедри теоретичної механіки студенти готують доповіді за різними темами, які не входять до програми дисципліни, однак, поширюють кругозір і готують студентів до виконання наукових досліджень.

Науково-дослідна робота зі студентами проводиться у вигляді конкурсів, олімпіад, конференцій та ін.

У 2014-2015 н.р. студенти і молоді учені академії братимуть участь у наступних заходах:

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук (проходить в два тура), І- тур-жовтень-грудень 2014р., ІІтур- січень-березень 2015р. Академія є базовим ВНЗ по проведенню другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за розділом «Металургія»;

Студенти академії також братимуть участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді, що проходить в два тура. І тур (в межах академії)-січень-лютий 2015р., ІІ тур (в базових ВНЗ) –березень-травень 2015 р. Академія є базовим ВНЗ по проведенню другого тура Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Металургія чорних металів» (15-17 квітня). На базі академії проводиться щорічна Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів і молодих учених «Молода академія-2015» (травень).

Студенти груп:  ЛХ-08м Савега Дмитро, МВ01-09 Савельєва Євгенія, ЕО01-10 Волокіта Олена удостоєні дипломів І ступеню у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Металургія». Студенти групи ТЕ02 09 Шкуренко Роман та Німець Віталій отримали почесні грамоти в конкурсі НАН України.


Images

image img_0848__lbr_2_rbr__savega_00.jpg

Савега Дмитро

image nemets_00.jpg

Німець Віталій

image shkurenko_00.jpg

Шкуренко Романfacebook banner   twitter banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Administration

Main scientific directions

Specialized councils

News

Scientific schools

Scientific developments

Exhibition activities

The Council of young scholars

Young academy

Graduate school

Doctoral

Confecences