Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Оновлено перелік територій у зоні бойових дій та в окупації

У грудні 2022 р. був затверджений новий Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. Так, наказом від 9 лютого 2023 року № 41 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф. Таким чином, до оновленого переліку територій можливих та активних бойових дій увійшли населені пункти в Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській, Запорізькій областях. 

Згідно зазначеного "Переліку" Нікопольську міську територіальну громаду та деякі інші (Марганецька МТГ, Мирівська СТГ, Червоногригорівська СТГ та ін.) віднесено до "територій активних бойових дій".

Вказаний наказ є підставою для здійснення виплат внутрішньо переміщеним особамПраво на виплати мають особи, які виїхали з населених пунктів, що включені до переліку. Деталі щодо виплат рекомендовано уточнювати шляхом звернення до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію).

ДЖЕРЕЛО: Офіційний сайт Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Інформаційні повідомлення


Нікопольський факультет (м. Нікополь)