Институт промышленных и бизнес технологий
Украинского государственного университета науки и технологий

IPI предлагает учебные материалы OER английским и украинским языком News icon

У рамках проєкту OER4Ukraine, фінансованого DAAD, який виконується в Університеті Лейбніца в Ганновері під керівництвом Бібліотеки технічного університету (TIB), Інститут фотограметрії та геоінформатики (IPI) пропонує серію відео лекцій англійською та українською мовами про аналіз зображень_2022, як так звані Відкриті освітні ресурси (OER). Англійську версію створив професор Франц Роттенштайнер з ІРІ, яку професор Вікторія Гнатушенко переклала українською. Професор Гнатушенко очолює кафедру інформаційних технологій та систем в Українському державному університеті науки і технології в Дніпрі та працює в ІРІ як запрошений науковець з травня 2022 року.
Відео можна знайти на аудіовізуальному порталі TIB за адресами https://doi.org/10.5446/s_1346 (англійська версія) та https://doi.org/10.5446/s_1354 (українська). Автори бажають усім охочим задоволення та успіхів у вивченні відео.

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ В АСПІРАНТУРУ

Розпочався III етап вступу до аспірантури за кошти фізичних та/або юридичних осіб за денною та заочною формами навчання.

Документи приймаються згідно переліку Правил прийому у 2022 році (додаток 11) щоденно з 9-00 до 15-00 за адресою пр. Гагаріна, 4, к.327

Додаткова сесія прийому документів*

Початок прийому заяв і документів

Закінчення прийому заяв і документів

12 листопада о 1500

Термін проведення вступних іспитів

15 листопада – 19 листопада

Термін зарахування вступників

Не пізніше 30 листопада

*- тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Графік проведення вступних іспитів до аспірантури у 2022 році:

час

іспит

адреса

15.11.2022 р.

іноземна мова

пр. Гагаріна, 4, 3 поверх, конференц-зал

18.11.2022 р.

спеціальність

пр. Гагаріна, 4, 3 поверх, конференц-зал.

Конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA»

До участі у конкурсі запрошуються студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності, 3 – 6 курсів денної форми навчання (бакалаврат та магістратура), громадяни України, віком до 35 років включно.

Ключові вимоги до аплікантів:

-  оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в конкурсній роботі;
-  активна позиція та досвід у реалізації громадських, соціальних або волонтерських проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
-  мотивація до особистісного та професійного росту;
-  лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Детальна інформація та подача заявок на сайті програми  http://zavtra.in.ua/  з  20 жовтня до 30 листопада  2022 року.

Пішов з життя професор кафедри ТОМ Юрій Петрович Гуль News icon

Гуль Юрий Петрович

(27.08.1932 – 26.09.2022г.)

С прискорбием сообщаем, что 26 сентября на 91-ом году ушел из жизни Юрий Петрович Гуль, известный ученый, профессор кафедры термической обработки металлов, замечательный человек, талантливый педагог. Всю свою жизнь Юрий Петрович посвятил науке, является автором более 380 научных трудов, технических и учебно-методических разработок, в том числе более 60 изобретений, защищенных авторскими свидетельствами СССР и патентами Украины. Более 40 научных работ Ю.П. Гуля опубликованы за рубежом, в том числе в Великобритании и США, на международных конференциях и симпозиумах им представлено более 90 докладов и сообщений.

Ю.П. Гуль является лауреатом премии академика К.Ф. Стародубова в области материаловедения.

Четырнадцать аспирантов и соискателей под руководством Юрия Петровича выполнили и успешно защитили кандидатские диссертации.

Коллектив кафедры выражает глубокое соболезнование родным и близким.

Светлая память о Юрии Петровиче

навсегда останется в наших сердцах.

Прощание состоится 27 сентября в 13-00 по адресу пр. Яворницкого 46, подъед 9

Вступникам з тимчасово окупованих та особливо небезпечних територій

Міністерство освіти і науки України інформує, що вступна кампанія для вступників із тимчасово окупованих територій та особливо небезпечних територій України триває. Відповідний лист надіслано керівникам закладів фахової передвищої та вищої освіти 13 вересня 2022 року. Відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році завершальний етап надання рекомендацій до зарахування за квотою-2 для вступників для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра відбувається не пізніше 12:00 29 вересня 2022 року.

Джерело: офіційний сайт МОН України

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ В АСПІРАНТУРУ

Списки допущених до складання вступних іспитів для вступу до аспірантури УДУНТ у 2022 році форма навчання ДЕННА та ЗАОЧНА за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

02.09.2022 р.  - Іспит з англійської мовиДенна форма навчання.

02.09.2022 р.  - Іспит з німецької мовиДенна форма навчання.

02.09.2022 р.  - Іспит з англійської мови. Заочна форма навчання.

0   1   2   3   4   5   6   7   8   9