Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Microsoft Office 365

image

Microsoft Office 365

 

Microsoft Office надає безкоштовну ліцензію версії Microsoft Office 365 A1 закладам вищої освіти України, зокрема студентам, викладачам та працівникам УДУНТ

Office 365 – це хмарна служба, яка поєднує найзручніші сучасні інструменти для роботи. Найкращі у своєму класі програми, такі як Excel і Outlook, доповнені потужними хмарними засобами OneDrive і Microsoft Teams, відкривають унікальні можливості для творчої співпраці з будь-якого пристрою (ПК, комп'ютері Mac, планшеті, смартфоні).

 

Переваги для студентів:

 

Можливість спільно працювати з допомогою функції спільного редагування в реальному часі й автозбереження, а також легко діліться вмістом в улюблених веб-програмах, зокрема у Word, PowerPoint та Excel.

imageШвидке впорядковуння листів завдяки веб-версії Outlook і поштовій скриньці на 50 ГБ.

Microsoft Teams – цифровий центр, де можна спілкуватися, а також працювати з вмістом і програмами, які підвищать продуктивність роботи у вашому навчальному закладі.image

Вбудовані функції спеціальних можливостей і навчальні інструменти надають змогу покращити результати, зокрема з читання, письма, математики, а також комунікативні навички.

Контроль власного часу за допомогою цифрового блокнота OneNote.

Зв’язок завдяки Класу в Teams і блокнотам OneNote.

Проведення власноруч розроблених оцінювань з використанням Forms.

Необмежена кількість місця в хмарному сховищі, якого вистачить для всіх файлів.

 Вгору: Програмне забезпечення