Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

ТОВ ТРИОС

logo_trios.png

КОМЕРЦІЙНИЙ ОБЛІК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

 

Продукція компанії ТОВ ТРИОС – це автоматизовані системи (АС) комерційного обліку електричної енергії (АСКОЕ) підприємств споживачів електричної енергії, виробників електричної енергії та електророзподільних компаній, що забезпечують роботу у роздрібному та оптовому ринках електричної енергії України, АС постачальників послуг комерційного обліку електричної енергії (АС ППКО), системи автоматичного збирання результатів вимірювання лічильників.

Технічні засоби та програмні засоби, виробництва компанії ТРИОС забезпечують безліч варіантів побудови АС і відповідають вимогам чинних нормативних документів щодо комерційного обліку електричної енергії та використовують останні досягнення в галузі автоматизації в частині побудови інтерфейсу  користувача, (протоколів міжсистемної взаємодії, технологій збирання даних, відмовостійкості.

Система керування даними обліку для компаній, що генерують електричну енергію (СЕС, ГЕС, ГАЕС, ТЕЦ, КОГЕС) побудована за технологію "smart metering" та її логічним продовженням - "smart grid" – це також продукція ТОВ ТРИОС. Використання системи керування даними обліку надає більші можливості у збільшенні ефективності роботи виробника електричної енергії.

Оператор даних комерційного обліку - послуга, що забезпечує безперервне інформаційне функціонування суб'єкту електроенергетики в умовах нової моделі ринку електричної енергії. Сучасне обладнання та кваліфіковані фахівці забезпечують своєчасне дублювання функцій АС суб'єкту ринку та необхідну технологічну підтримку.

Оператор засобів комерційного обліку – послуга, що забезпечує функціонування засобів обліку, включаючи технічні та програмні засоби. Проектування, інсталяція АС, розробка технічної документації, методик виконується  висококваліфікованими  фахівцями компанії, що мають багаторічний досвід розробки інформаційних та технологічних автоматизованих систем. Програмні засоби, технічні рішення, послуги відповідають вимогам «Кодексу комерційного обліку електричної енергії».

 

Офіційний сайт

Угода про співпрацюВгору: Партнери