Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

В пам'ять про Неллі Пилипівну

nellafillipovna.png04 січня 2024 року не стало Неллі Пилипівни Усвицької

Пішла з життя чудова добра людина. Усі, хто мав радість та удачу працювати поруч з нею, відчувають великий сум і спустошення. Майже три десятиліття Неллі Пилипівна працювала старшим лаборантом кафедри автоматизації виробничих процесів. Та її місце у житті кафедри було невимірно вищим за цю не дуже значну посаду. Сповнена природного оптимізму, енергійна, відверта, завжди готова надати допомогу кожному, хто її потребує, поділитися останнім, Неллі Пилипівна завжди була невід’ємним і незамінним членом кафедрального колективу. Вона легко знаходила спільну мову з доцентами і професорами, академіками і студентами, міністрами і лаборантами. І всі вони, від студента до міністра, ставились до Неллі Пилипівни з повагою і симпатією, відчуваючи навзаєм її чуйність та доброту.
Ми всі були свідками того, як у жорстокій боротьбі з тяжкою і тривалою хворобою ця усміхнена, іронічна й завжди елегантна жінка виявила стійкий характер та велику силу духу, надавши приклад багатьом з нас. 

Неможливо уявити життя кафедри без Неллі Пилипівни...

Висловлюємо щире співчуття та розділяємо скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Неллі Пилипівною.

Колектив кафедри.

 

Інформаційні повідомлення


Кафедра автоматизації виробничих процесів (АВП)