Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Співробітництво з ІЧМ НАН України

v_komp_klasi.png

 

Аспіранти Інституту чорної металургії НАН України Олена Сафронова, Едуард Олійник та Наталя Арендач в рамках Договору про співробітництво між ІЧМ та ІПБТ УДУНТ пройшли з 13.11.2023р. по 27.11.2023р науково-педагогічну практику на кафедрі автоматизації виробничих процесів.

Під керівництвом зав. кафедри М.О. Рибальченко, професора О.Ю. Потапа та доцента М.Д. Зінченка молоді науковці дізнались про особливості організації освітнього процесу в УДУНТ, ознайомились особливості використання комп’ютерних технологій у навчальному процесі, представили матеріали власних наукових досліджень у вигляді, що дозволяє їх використання для проведення навчальних занять в онлайн-режимі.

13 грудня 2023 року аспіранти звітували на кафедрі АВП про результати практики. Керівники практики з боку кафедри АВП позитивно оцінили роботу практикантів і щиро побажали їм успіхів на шляху до отримання ступеня PhD.

Вчений секретар ІЧМ НАНУ доктор наук Ганна Андріївна Кононенко висловила задоволення тим, як продуктивно розвивається співпраця між партнерами. Вона впевнена, що партнерство ІЧМ та кафедри АВП має гарні перспективи як в науковій, так і в освітній сферах.

 

v_142.jpg

v_142_2.jpg    

 

Інформаційні повідомлення


Кафедра автоматизації виробничих процесів (АВП)