Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Семінар від компанії Festo

kapp_13646.gifkapp_14834.png

1_seminar_2023.jpg2_seminar_2023.jpg

Доцент кафедри автоматизації виробничих процесів Маначин І.О. взяв участь у семінарі-тренінгу та отримав сертифікат компанії Festo!

Розширений семінар-тренінг «Ощадливе управління та Industry 4.0 – два взаємодоповнюючі підходи» проходив з 4 липня 2023 року по 6 липня 2023 року  на базі ДЧ «Festo» (Україна) в рамках виконання міжнародного проекту Erasmus+ «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні» (HEIn4), 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP.

Тренінг складався з сучасного інтерактивного теоретичного курсу щодо принципів дбайливої та економної промисловості та практичних занять зі створення та організації ощадливого  виробництва зокрема з використанням принципів  «Канбан».

Проведений захід стане основою значного підвищення рівня освітньої та наукової діяльності в УДУНТ у галузі сучасних технологій Industry 4.0, забезпечуючи й надалі лідерські позиції у співпраці з підприємствами регіону щодо відповідності інноваційним технологічним трендам.

Інформаційні повідомлення


Кафедра автоматизації виробничих процесів (АВП)