Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Пишаємось своїми випускниками

trios.jpg

Кафедра автоматизації виробничих процесів пишається своїми випускниками, а особливо, коли вони працюють за спеціальністю і досягають значних успіхів за фахом!

 

Випускники кафедри Півень Віктор (АВ01-14-М, 2020 рік випуску), Біневич Станіслав та Хандрюк Іван (АВ01-15-М, 2021 рік випуску) є висококваліфікованими  фахівцями в компанії ТОВ ТРИОС – лідера серед компаній, які займаються питаннями побудови автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії підприємств виробників та споживачів електричної енергії, а також електророзподільних компаній! Технічні та програмні засоби, які використовуються фахівцями ТОВ ТРИОС для побудови систем автоматизації, відповідають останнім досягненням науки та техніки! Увесь викладацький склад кафедри бажає своїм випускникам творчої енергії та натхнення, успіхів у професійній діяльності та нових досягнень!

Кафедра АВП й компанія ТОВ ТРИОС продовжуватимуть співпрацю. Ми й надалі прислухатимемось до порад наших партнерів-практиків щодо покращення якості наших освітніх програм. 

Плануємо залучити фахівців ТОВ ТРИОС  до безпосередньої участі у навчальному процесі.

Керівництво компанії надало принципову згоду на проведення низки лекцій з сучасних інформаційно-керуючих систем для студентів кафедри АВП.

 

Дякуємо ТОВ ТРИОС про співпрацю!

Інформаційні повідомлення


Кафедра автоматизації виробничих процесів (АВП)