Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Обрання на посаду завідувача кафедри

1. Звіт.
2. Програма.
3. Рішення зборів трудового колективу кафедри.
22 листопада 2023 року відбулися збори трудового колективу кафедри. У межах порядку денного обговорювалося питання «Розгляд та надання рекомендації для обрання претендента – д.е.н., проф. Віктора Миколайовича Тарасевича на заміщення вакантної посади завідувача кафедри міжнародної економіки і соціально-гуманітарних дисциплін факультету економіки і менеджменту ННІ ІПБТ УДУНТ». За результатами таємного голосування було ухвалено рішення рекомендувати Вченій раді УДУНТ кандидатуру В.М. Тарасевича для обрання на посаду завідувача кафедри МЕСГД.
4. Рішення конференції трудового колективу факультету.
22 листопада 2023 року конференцією трудового колективу факультету економіки і менеджменту претендента - д.е.н., проф. Віктора Миколайовича Тарасевича було рекомендовано для обрання на посаду завідувача кафедри міжнародної економіки і соціально-гуманітарних дисциплін факультету економіки і менеджменту ННІ ІПБТ УДУНТ.
5. Рішення Вченої Ради Українського державного університету науки і технологій.
27 грудня 2023 р. Вчена Рада УДУНТ одноголосно обрала Тарасевича В.М. завідувачем кафедри міжнародної економіки і соціально-гуманітарних дисциплін.
6. Наказ ректора Українського державного університету науки і технологій.
Наказом ректора № 201-ог від 28.12.2023 р. Тарасевич Віктор Миколайович призначений завідувачем кафедри міжнародної економіки і соціально-гуманітарних дисциплін.