Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Абітурієнтам

Шановний абітурієнте!

 Перед Вами стоїть досить складна та відповідальна задача - Ви маєте обрати майбутню професію, яка супроводжуватиме Вас протягом усього життя, приноситиме Вам не тільки задоволення від роботи, але й гроші Вашій сім`ї. Оволодівши нею, Ви одержите широке поле діяльності, простір для творчості й можливість для подальшого самовдосконалення. Вона дасть Вам змогу приносити практичну користь суспільству та забезпечувати Вашу родину.

 ОПП «Міжнародна економіка» в УДУНТ – сучасна програма підготовки бакалаврів та магістрів, яка відповідає міжнародним та європейським стандартам та дозволяє готувати висококваліфікованих економістів-міжнародників, які потрібні та затребувані на ринку праці. Це одна з найцікавіших і складних професій, яка поєднує у собі дві – економіст та міжнародник, що надає можливість знайти робоче місце на ринку праці.

 Кафедра «Міжнародної економіки, політичної економії та управління» УДУНТ дає можливість студентам вже з першого курсу розвивати актуальні навички: комп'ютерну грамотність, комунікаційні та аналітичні здібності, лідерські якості та критичне мислення, креативність, ставити цілі та досягати їх, вирішувати найскладніші життєві та економічні проблеми.

 Ми використовуємо сучасні технології навчання, проводимо багато тренінгів, майстер-класів, ділових ігор для студентів, на яких ці навички формуються, використовуємо оn-line навчання, вчимо працювати в команді та вирішувати актуальні економічні проблеми. 

 Наша кафедра з радістю і гостинністю відкриває для Вас двері, стане Вашою другою домівкою, де Ви отримаєте необхідну допомогу і підтримку, цікаво і корисно проведете вільний час, здобудете ґрунтовні економічні знання та навички вирішення економічних проблем.

 Ми чекаємо на Вас та сподіваємося на плідне співробітництво та Вашу активну позицію під час цікавого студентського життя в УДУНТ!

 

Зі змістом бакалаврської освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» ви можете ознайомитися за посиланням: https://nmetau.edu.ua/file/opp_051_economics_ie_bakalavr_2022_udunt_11_amp_apos-02_amp_apos-22.pdf

Зі змістом магістерської освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» ви можете ознайомитися за посиланням: https://nmetau.edu.ua/file/opp_051.2international_economics_masters_degree_2022_udunt_11_amp_apos-02_amp_apos-22.pdf

З правилами прийому до УДУНТ у 2022 році ви можете ознайомитися за посиланням: http://pk.diit.edu.ua/?view=static&id=70

Наші викладачі: https://nmetau.edu.ua/ua/mdiv/i2020/p-2

Наш випускник (стейкхолдер) – Савчук Станіслав Валерійович: https://nmetau.edu.ua/file/kpoliteco_16145.jpg

Е-mail: greatstas001@gmail.com

Презентація-2022: ОПП "Міжнародна економіка": https://nmetau.edu.ua/file/present_ie-2022.pdf

Презентація: https://www.youtube.com/watch?v=PljD2zlAcOU&feature=youtu.be

Вартість навчання: https://nmetau.edu.ua/ua/mabitur/i7/p2246

 


Додатки

Анкета абітурієнта (questionnaire.docx 25 kb)

Пільги особам, визнаним учасниками бойових дій (international_economics_privileged_terms_of_entry_.docx 67 kb)

Лист абітурієнтам (list_abiturientam_mek.pdf 555 kb)

Заява на курси підготовки (zajava_kurs_pidgotovki_mek.doc 37 kb)