UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Навчальний посібник "Державне регулювання економіки" - об'єкт інтелектуальної власності! News icon

 Управління державних реєстрацій Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України розглянуло заяви викладачів кафедри МЕПЕУ професорів Завгородньої О.О., Лебедєвої В.К., доцента Летучої О.В. про внесення відомостей до Державного реєстру свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір.

Журнал "Проблеми економіки та політичної економії" анотовано в базі даних Index Copernicus. News icon

 Журнал «Проблеми економіки та політичної економії» позитивно пройшов процес оцінювання та проіндексований у базі даних ICI Journals Master List за 2018 рік.

Магістранти кафедри МЕПЕУ запрошуються до участі у форумі «Технологічний прорив: роль малих і середніх інноваційних, високотехнологічних компаній в українській економіці». News icon

 22 жовтня 2019 р. з 9.30 до 18.00 при підтримці  Дніпропетровської торгово-промислової палати буде проводитись форум «Технологічний прорив: роль малих і середніх інноваційних, високотехнологічних компаній в українській економіці». Запрошуються магістранти кафедри МЕПЕУ та усі бажаючі. Ознайомитись з програмою форуму та зареєструватись можна за посиланням: http://dniprobisc.tilda.ws/dnipro-technological-breakthrough

Перші кроки на науковому шляху. News icon

 8 жовтня 2019 р. за участю студентів першого курсу факультету економіки і менеджменту відбулося об’єднане  засідання студентських наукових гуртків кафедри.

Нагороджено грамотою доцента кафедри МЕПЕУ Золотарьову О.В. News icon

 Нагороджено грамотою доцента кафедри МЕПЕУ Золотарьову Ольгу Володимирівну за високі показники діяльності у 2018-2019 навчальному році.

Ректорат НМетАУ відмітив досягнення кафедри МЕПЕУ за 2018-2019 навчальний рік. News icon

 Результати діяльності кафедри "мiжнародної економiки, полiтекономiї та управлiння" отримали високу рейтингову оцінку на рівні ректорату НМетАУ. 

Вручено Подяку керівнику практики магістрантів кафедри МЕПЕУ. News icon

 Національна металургійна академія України відзначила Подякою Лагутенко Світлану Борисівну, начальника Управління з питань інвестиційної діяльності та дерегуляції бізнесу Департаменту економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації за професійне керівництво переддипломною практикою, уважне ставлення до магістрантів економістів-міжнародників групи ЕК-902-14м та активне співробітництво з академією і кафедрою міжнародної економіки, політичної економії та управління.

Розвивається співробітництво кафедри МЕПЕУ з потенційними роботодавцями. News icon

 За ініціативи кафедри міжнародної економіки, політичної економії та управління у вересні 2019 р. підписано угоду про співробітництво між Національною металургійною академією України та науково-виробничою фірмою «Кош».

Вітання професору кафедри МЕПЕУ В.К. Лебедєвій. News icon

Вiтаємо професора кафедри мiжнародної економiки, полiтекономiї та управлiння  Валентину Костянтинiвну Лебедеву з врученням аттестата профессора! Бажаемо подальших успiхiв!

Магістрант кафедри МЕПЕУ успішно проходить практику в Дніпропетровській обласній державній адміністрації. News icon

 Отримано схвальний відгук про роботу магістранта групи ЕК902-14м Савчука С.В. під час проходження переддипломної практики в Управлінні з питань інвестиційної діяльності та дерегуляції бізнесу Департаменту економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір – отримано! News icon

Професори кафедри МЕПЕУ Білоцерківець В.В., Завгородня О.О., Лебедєва В.К., Тарасевич В.М. отримали підтвердження від Державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі України О.Ю. Перевезенцева про внесення відомостей до Державного реєстру свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір від 09.08.2019 р.

Вручено Подяку стейкхолдеру. News icon

Національна металургійна академія України відзначила Подякою Куриленка Павла Вікторовича, начальника комерційного відділу ТОВ «Дніпровський завод спеціальних труб». 

Новий етап співпраці зі стейкхолдерами. News icon

17 вересня 2019 р. на кафедрі міжнародної економіки, політичної економії та управління Національної металургійної академії України проведено майстер-клас начальником комерційного відділу ТОВ «Дніпровський завод спеціальних труб» Куриленком П.В. для студентів економістів-міжнародників групи ЕК-902-14м.

День відкритих дверей кафедри "міжнародної економіки, політичної економії та управління". News icon

Проводяться дні відкритих дверей по спеціалізації "Міжнародна економіка" 27.09.2019, 11.10.2019, 25.10.2019.

Поповнення навчально-методичного фонду кафедри міжнародної економіки, політичної економії та управління. News icon

Нові видання з проблем міжнародної економіки стануть у нагоді при професійній підготовці студентів кафедри МЕПЕУ.

Вітаємо Лебедєву Валентину Костянтинівну з присвоєнням наукового звання! News icon

За наказом Міністерства освіти і науки України професору Лебедєвій Валентині Костянтинівні кандидату економічних наук присвоєно вчене звання професора кафедри міжнародної економіки, політичної економії та управління.

Поздоровлення та теплі слова учасникам II туру Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії. News icon

Нам приємно повідомити, що в ці весняні дні, в потоці Всеукраїнського олімпіадного руху, студенти факультету економіки та менеджменту Юрій Чернишов (ст. гр. ЕП01-16) і Максим Бурковський (ст. гр. ФК01-17) гідно представили Національну металургійну академію України в II турі Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії, яка проходила 22-24 квітня 2019 року на базі економіко-правового факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Вийшов восьмий номер наукового економічного електронного журналу. News icon

Журнал "Проблеми економіки та політичної економії " входить до індексованої бази даних бібліотеки ім. Вернадського та Index Copernicus (2017). Журнал включено до переліку наукових фахових видань України (галузі науки - економічні) відповідно до наказу МОН України № 374 від 17.03.2017.

Вийшов з друку підручник "Сучасна міжнародна економіка". News icon

Вийшов з друку підручник "Сучасна міжнародна економіка : підруч. [Білоцерківець В. В., Завгородня О.О., Золотарьова О. В. та ін.] ; за ред. В.М. Тарасевича. – Дніпро : ПБП «Економіка», 2019. – 386 с. ISBN 978-966-2637-62-5".

Вийшов з друку підручник "Соціальна відповідальність". News icon

Вийшов з друку підручник "Соціальна відповідальність: Підручник / [В.М. Тарасевич, О.В. Золотарьова та ін.]; за наук. ред. д-ра екон. Наук В.М. Тарасевича, канд. екон.наук О.В. Золотарьової. – Дніпро: ПБП «Економіка», 2019. – 204 с.  ISBN 978-966-2637-59-5"


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2019 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Освітнi програми

Наукова діяльність

Інформація для абітурієнтів

Всеукраїнська науково-практична конференція

Акредитація

Історія кафедри

Науковий журнал

Навчально-методична діяльність