UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Вийшов восьмий номер наукового економічного електронного журналу. News icon

Журнал "Проблеми економіки та політичної економії " входить до індексованої бази даних бібліотеки ім. Вернадського та Index Copernicus (2017). Журнал включено до переліку наукових фахових видань України (галузі науки - економічні) відповідно до наказу МОН України № 374 від 17.03.2017.

Вийшов з друку підручник "Сучасна міжнародна економіка". News icon

Вийшов з друку підручник "Сучасна міжнародна економіка : підруч. [Білоцерківець В. В., Завгородня О.О., Золотарьова О. В. та ін.] ; за ред. В.М. Тарасевича. – Дніпро : ПБП «Економіка», 2019. – 386 с. ISBN 978-966-2637-62-5".

Вийшов з друку підручник "Соціальна відповідальність" News icon

Вийшов з друку підручник "Соціальна відповідальність: Підручник / [В.М. Тарасевич, О.В. Золотарьова та ін.]; за наук. ред. д-ра екон. Наук В.М. Тарасевича, канд. екон.наук О.В. Золотарьової. – Дніпро: ПБП «Економіка», 2019. – 204 с.  ISBN 978-966-2637-59-5"

І тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Економічна теорія" проведено 4 січня 2019 року о 13:00 в ауд. 302. News icon

Перевірка та розгляд конкурсною комісією написаних олімпіадних робіт в період з 04.01.2019 р. до 28.02.2019 р. дозволили обрати переможців серед 178 учасників І туру.

Вийшов з друку підручник "Філософія ти методологія економічної науки". News icon

Вийшов з друку підручник "Філософія ти методологія економічної науки: Підручник / за ред.В.М. Тарасевича.- Дніпро: ПБП "Економіка", 2019.- 160 с. ISBN 978-966-2637-59-5"

Вітаємо Тарасевича Віктора Миколайовича з відзначенням ПОДЯКОЮ від Президії НАН України! News icon

Вітаємо Тарасевича Віктора Миколайовича, завідувача кафедри міжнародної економіки, політичної економії та управління, доктора економічних наук, професора з відзначенням ПОДЯКОЮ від Президії Національної академії наук України - Президента Національної академії наук України, академіка НАН України Бориса Євгеновича Патона.

Журнал "Проблеми економіки та політичної економії" анотовано в базі даних Index Copernicus. News icon

Результатом оцінки експертами Index Copernicus журналу "Проблеми економіки та політичної економії" стало його індексування в списку ICI Journals Master List 2017.

Вітаємо Завгородню Олену Олександрівну з отриманням грамоти від Дніпропетровської обласної ради! News icon

Вітаємо Завгородню Олену Олександрівну, професора кафедри міжнародної економіки, політичної економії та управління, доктора економічних наук з отриманням грамоти від Дніпропетровської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти!

Вийшов сьомий номер наукового економічного електронного журналу News icon

Журнал "Проблеми економіки та політичної економії " входить до індексованої бази даних бібліотеки ім. Вернадського та Index Copernicus (2017). Журнал включено до переліку наукових фахових видань України (галузі науки - економічні) відповідно до наказу МОН України № 374 від 17.03.2017.

Вітаємо Летучу Олександру Володимирівну з отриманням почесної грамоти Дніпропетровської міської ради! News icon

Вітаємо Летучу Олександру Володимирівну, доцента кафедри міжнародної економіки, політичної економії та управління, з отриманням почесної грамоти Дніпропетровської міської ради за багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність, активну життєву позицію, відданість справі та вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів!

II МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ News icon

II міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектору» відбудеться 8-9 листопада 2018 р.

Наукове звання професора кафедри міжнародної економії, політичної економії та управління - присуджено! News icon

Науковий звання професора кафедри міжнародної економії, політичної економії та управління присуджено доктору економічних наук Завгородній Олені Олександрівні.

Наукова діяльність на кафедрі міжнародної економіки, політичної економії та управління News icon

На кафедрі  міжнародної економіки, політичної економії та управління проводиться засідання секції "Молодої академії - 2018".

II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії не залишився без уваги студентів НМетАУ і кафедри політичної економії News icon

Щирі поздоровлення студенткам 3 курсу факультету економіки та менеджменту ДУШИНІЙ АНАСТАСІЇ та ШКІЛЬ ІННІ (гр. ЕП01-15), які із завзятістю  та натхненням прийняли участь у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади з ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ на базі економіко-правового факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (http://onu.edu.ua/ru/) 28-30 березня 2018 року.

І тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Економічна теорія" проведено 22 грудня 2017 року о 13:00 в ауд. 302. News icon

Перевірка та розгляд конкурсною комісією написаних олімпіадних робіт в період з 22.01.2017 р. до 10.01.2018 р. дозволили обрати переможців серед 106 учасників І туру.

Вийшов п'ятий номер наукового економічного електронного журналу News icon

Журнал "Проблеми економіки та політичної економії " входить до
індексованої бази даних бібліотеки ім. Вернадського. Журнал включено
до переліку наукових фахових видань України (галузі науки -
економічні) відповідно до наказу МОН України № 374 від 17.03.2017.

19-20 жовтня 2017 р. проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Національна економіка України в умовах європейської інтеграції». News icon

На конференцію надійшло 270 доповідей від учасників: з інших областей України - 178; з інших міст України – 178; з інших країн - 2. Від НМетАУ  участь у конференції прийняло 60 доповідачів, з них студентів -  45 та молодих вчених -  11.

Наукові публікації кафедри політичної економії. News icon

У липні-серпні 2017 р. опублікована стаття: Чверть століття незалежності України: актуальні контексти та імперативи соціально-економічних реформ / В.М.Тарасевич // Економіка України. - 2017. -№ 7,8.


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2019 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Освітнi програми

Наукова діяльність

Інформація для абітурієнтів

Всеукраїнська науково-практична конференція

Акредитація

Науковий журнал

Навчально-методична діяльність