UST logo IPBT logo Part logo
Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Новини

21 грудня 2020 року пройшло чергове засідання ради молодих вчених Дніпропетровської області на якому відбулись вибори голови Ради молодих вчених Дніпропетровської області.
 
На початку засідання Олександр Іжболдін - голова ради протягом 2017-2020 року, презентував зібравшимся учасникам виборів звіт своєї діяльності за період очолювання ради та представив Наталію Деревягіну - кандидата на посаду нового голови ради, яка в зазначений термін до кінця листопада, подала відповідну заявку на участь у виборах. Нині вона є головою ради молодих вчених Національного технічного університету "Дніпровська політехніка". Далі була проведена процедура таємного голосування. Комісією в урні було виявлено 21 бюлетень.
 
Всі одноголосно підтримали кандидатуру Наталії Деревягіної.
 
                                               
 
                                               

 

18 грудня 2020 року у НТУ "Дніпровська політехніка" відбулось нагородження переможців обласних конкурсів "Кращий молодий вчений", "Молоді вчені Дніпропетровщині-2020" та "Краща Рада молодих вчених".

Відзначили кращих науковців до 35 років. До урочистостей долучився директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олексій Полторацький. Кращими молодими вченими стали 12 науковців, яких обрали з-поміж 83 претендентів.

 

Одним із кращих молодих вчених області за технічним напрямом став представник із Національної металургійної академії.

 

                                  

                                 


 

19 жовтня 2020 у НТУ "Дніпровська політехніка " відбулась Регіональна зустріч рад молодих вчених Дніпропетровської області.
Було обговорено можливості та виклики діяльності молодих вчених регіону, досвід функціонування рад. Відбулась зустріч Голови ради молодих вчених при Міністерстві освіти та науки України Олесі Ващук та Голів рад молодих вчених регіону з Ректором та керівництвом НТУ "Дніпровська політехніка".
 
                                             
 
 
 

 

 

За підтримки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Бондаренка розроблено та запущено 01 липня 2020 року пілотний проєкт онлайн-платформи “SMART HUB: НАУКА. ВЛАДА. БІЗНЕС.”. Метою проєкту є створення ефективної платформи, де бізнес, громади та інші стейкхолдери зможуть заявляти про свої потреби, а наукові та науково-освітні установи області будуть пропонувати свої послуги, сервіси для вирішення проблем та викликів. Ця платформа є першим кроком до створення сучасного інноваційного хабу в Дніпропетровській області, який буде забезпечувати реалізацію пріоритетних напрямків досліджень, що мають практичний характер.
Запрошуємо до співпраці всіх охочих з онлайн-платформою SMART HUB https://smarthub.dp.gov.ua

 

 


 

Вітаємо переможців конкурсу "Кращий молодий учений року" Національної металургійної академії. 

За результатами наукової діяльності у 2019 році кращими молодими ученими стали:

1 місце - Ліна Кєуш, асистент кафедри металургійного палива та вогнетривів (металургійний факультет);

2 місце - Тетяна Шарабура, доцент кафедри промислової теплоенергетики (факультет комп'ютерних систем, енергетики та автоматизації);

3 місце - Марія Рибальченко, завідувач кафедри автоматизації виробничих процесів (факультет комп'ютерних систем, енергетики та автоматизації).

Повні результати конкурсу представлені за посиланням.

 


 

16 жовтня 2019 р. відбулось засідання Наукового товариства аспірантів, докторантів та молодих вчених НМетАУ на якому було представлено, головою Наукового товариства Євгеном Синегіним, річний звіт роботи молодих вчених, а також у зв’язку із закінченням строку повноважень було проведено голосування на посади голови Наукового Товариства, заступника голови Наукового Товариства та секретаря Наукового Товариства. У результаті було обрано:

  1. Голова Наукового товариства – Ліна Кєуш;
  2. Заступник голови Наукового товариства – Артем Сова;
  3. Секретар Наукового товариства – Євген Синегін.

Також було сформовано новий актив молодих вчених, до яких увійшли:

1. Лавр Молчанов (доцент кафедри металургії сталі);

2. Сергій Федоров (професор кафедри промислової теплоенергетики);

3. Світлана Журавльова (доцент кафедри металургії сталі);

4. Аліна Дзюбіна (аспірант кафедри матеріалознавства).

  


 

9-10 листопада 2017 року в м. Запоріжжя відбулась 44-а Міжнародна науково-технічна конференція молоді ПАТ «Запоріжсталь».                  

Наш ВНЗ в аглодоменній секції представляли: Шуригін Роман Олегович, Двоєглазова Аліса Вікторівна, Сова Артем Валерійович, в сталеплавильній секції: Журавльова Світлана Валеріївна, Лантух Олександр Сергійович, Цибулько Володимир Сергійович, Мусунов Денис Олександрович, Синицин Ярослав Сергійович, Камкін Володимир Юрійович, в прокатній секції - Самокіш Дмитро Миколайович, в секції економіки і фінансів: Малюк Оксана Сергіївна (посіла 1 місце), Гіляк Віктор Олександрович, Ткаченко Ілля Дмитрович, в секції соціальної та молодіжної політики й управління персоналом: Ворощук Аліна Володимирівна, Лінник Анна Віталіївна.

Висловлюємо подяку нашим молодим вченим за участь у конференції.

 


 

ФІНАЛІСТИ КОНКУРСУ ІНЖЕНЕРНИХ СТАРТАПІВ VERNADSKY CHALLENGE

24 квітня 2015 року відбувся фінал конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge, де фіналістами стали молоді вчені та студенти Національної металургійної академії України (НМетАУ).

Загалом у конкурсі було представлено 140 робіт, та пройшовши строгий відбір, у фінал пройшли дванадцять кращих проектів.

Переможцям конкурсу були надані інвестиції у розмірі 200 тис грн. – за третє місце, 300 тис. грн. – за друге та 500 тис. грн. – за перше.

Серед команд фіналістів від НМетАУ стала команда, у складі якої є Трофименко Ганна Сергіївна керівник проекту, к.е.н. асистент каф. Економічної інформатики, Сорокіна Ірина Володимирівна, маркетолог проекту, провідний проджект менеджер відділу міжнародних відносин, Національної металургійної академії України, Бобух Олександр Сергійович інженер, дизайнер проекту, асистент каф. Обробки металів тиском, Національної металургійної академії України, Гуліда Назар дизайнер проекту, студент групи ЕК-12 Національної металургійної академії України, Жебрі Махмуд, програміст проекту, студент групи ЕК-10 Національної металургійної академії України. Команда презентувала інженерний проект SensorFoot, що є адаптивним компактним маніпулятором для ніг для користування комп’ютерною технікою для осіб з тимчасово обмеженими можливостями та інвалідів, для яких використання звичайної мишки ускладнено або взагалі неможливе.

Команда студентів презентувала IT-стартап "Hoody messenger – сучасний крос-платформний месенджер, який може будувати і використовувати децентралізованості мережі (без доступу до глобальної мережі)". Склад команди: Многосмислов Олександр, Градовський Олександр, Штефан Юлія, Шевцов Денис, Воюев Олександр.

Слід зазначити, що у всіх фіналістів є можливість отримати професійну експертизу, консультації із бізнес-тренерами, допомогу фахівців із інженерії та ІТ технологій, а також доступ до науково-технічної бази Noosphere Ventures.

Сподіваємося на подальші успіхи молодих вчених у реалізації своїх ідей.

                                                                     


 

Вітаємо!

          Аспірантку кафедри фінансів ХИМЕНКО Олену Олександрівну з перемогою у конкурсі проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині». Отриманий грант буде використаний для реалізації проекту на тему «Нова професія – грантрайтер для студентів та людей з інвалідністю». Бажаємо плідної роботи та наукових відкриттів!

                                                                                       

 


 

Вітаємо!

          Асистента кафедри металургії сталі Журавльову Світлану Валеріївну з нагородженням дипломом за I місце в сталеплавильній секції на 41 Міжнародній науково-технічній конференції молоді ВАТ «Запоріжсталь». Бажаємо подальших успіхів у наукових дослідженнях!

 


 

18 листопада 2014 року відбулося засідання ради молодих вчених

         За порядком денним були обговорені наступні питання: про попередні підсумки обласних конкурсів для молодих вчених («Кращий молодий вчений», «Краща рада молодих вчених», «Молоді вчені – Дніпропетровщині»); про цьогорічну Школу молодих вчених; про чергове засідання обласного молодіжного наукового клубу «ПІВДЕННЕ СУЗІР’Я»; про актуальні наукові конференції для молодих вчених; про підготовку інформації до збірки присвяченої 15-річчю ради молодих вчених Дніпропетровської області.


Зображення

image img_8791.1.jpg

Засідання ради молодих вчених 18.11.2014



Вгору: Рада молодих вчених