Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Триденний тренінг «Бережливе виробництво та Індустрія 4.0 – два взаємодоповнюючи підходи» в рамках проекту HEIn4

Триденний тренінг «Бережливе виробництво та Індустрія 4.0 – два взаємодоповнюючи підходи» в рамках проекту HEIn4

logo_erasmus.jpglogo_hein4.jpg

Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні – HEIn4 609939‐EPP‐1‐2019‐1‐BE‐EPPKA2‐CBHE‐JP

В рамках реалізації проекту "Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні (HEIn4)" 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP співробітники провідних кафедр УДУНТ таких як електрометалургії, технології машинобудування, автоматизації виробничих процесів і економіки та менеджменту взяли участь в триденному семінарі «Бережливе виробництво та Індустрія 4.0 – два взаємодоповнюючи підходи» який проходив з 04.07.23 по 06.07.23 в м. Київ на базі індустріального партнера проекту «Festo Україна».

Інформаційні повідомлення


Незважаючи на важкі виклики сьогодення, Україна впевнено крокує поряд з провідними країнами ЄС та світу. Прямо зараз на наших очах відбувається четверта промислова революція, значення якої широкі маси ще не усвідомили остаточно. Українські виші беруть активну участь в міжнародних проектах спрямованих на посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0.

Український державний університет науки і технологій дедалі активніше інтегрується до нової реалії – четвертої промислової революції, яка є визначальним фактором на нинішньому етапі розвитку цивілізації. Нещодавно, УДУНТ набув статусу партнера платформи Industry4 Ukraine, що об’єднує промислові та хайтек сектори задля розвитку сучасної промисловості, як основи української економіки.

В рамках реалізації проекту "Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні (HEIn4)" 609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP співробітники провідних кафедр УДУНТ таких як електрометалургії, технології машинобудування, автоматизації виробничих процесів і економіки та менеджменту взяли участь в триденному семінарі «Бережливе виробництво та Індустрія 4.0 – два взаємодоповнюючи підходи» який проходив з 04.07.23 по 06.07.23 в м. Київ на базі індустріального партнера проекту «Festo Україна». Очолив візит координатор міжнародного проекту від УДУНТ доцент кафедри електрометалургії Жаданос О.В., представляв кафедру електрометалургії також доцент Дерев’янко І.В. Семінар-тренінг проводили представники компанії «Festo Україна», яка є провідним світовим постачальником технологій автоматизації та лідером в області виробничого навчання і програм підвищення кваліфікації. Мета компанії - максимальна продуктивність і конкурентоспроможність її клієнтів.

Проведений тренінг стане основою значного підвищення рівня освітньої та наукової діяльності в УДУНТ у галузі сучасних технологій Industry 4.0, забезпечуючи й надалі наші лідерські позиції у співпраці з підприємствами регіону щодо відповідності інноваційним технологічним трендам. Отримані знання дозволять нашим науково-педагогічним працівникам підвищити свій педагогічний рівень при викладанні дисципліни «Індустрія 4.0 в металургії» на кафедрі електрометалургії.

Кафедра електрометалургії ім. акад. М.І.Гасика