Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Відзнаки співробітників, молодих вчених та студентів


2016

Кабінет Міністрів України присудив Кавац Олені Олександрівні, доценту кафедри ІТС, стипендію молодих учених.

Грамота

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА нагородила МИХАЛЬОВА Олександра Ілліча за вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та наукових кадрів, плідну науково-педагогічну діяльність, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм.

У НМетАУ на VIII Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів і молодих учених «Молода академія – 2016» на секції «Комп’ютерні науки» за кращу доповідь дипломи отримали:

  • Єгорцев Кирило Сергіосович, студент групи КН01-12-1, диплом I ступеню (кер. доц. Кузнецов В.І.)
  • Карась Наталія Максимівна, студентка групи КН01-11-м, диплом II ступеню (кер. доц. Дмитрієва І.С.)
  • В’юненко Володимир Сергійович, студент групи КН02-11-м, диплом II ступеню (кер. к.т.н., доц. Кузнецов В.І., к.т.н., ас. Євтушенко Г.Л.)
  • Палтко Олександра Олександрівна, студентка групи КН01-11-м, диплом III ступеню (д.т.н., проф. Гнатушенко В.В.)
  • Ткаченко Андрій Анатолійович, студент групи КН01-11-м, диплом III ступеню (кер. к.т.н., доц. Кузнецов В.І., к.т.н., ас. Євтушенко Г.Л.)

18.05.2016

диплом

Зимогляд Андрій Юрійович, диплом про присудження премії Національної академії наук України за роботу «Програмно-апаратна система вимірювання енергоспоживання», 2 березня 2016.

2015

диплом

Студенти 5-го курсу (гр. КН-01-10, КН-02-10) стали фіналістами конкурсу інженерних стартапів "Vernadsky Challenge". Всього було відібрано 12 проектів-фіналістів з 130 представлених.

Команда презентувала IT-стартап "Hoody messenger - сучасний крос-платформний месенджер, який може будувати і використовувати децентрализованности мережі (без доступу до глобальної мережі)".

Склад команди: Многосмислов Олександр, Градовський Олександр, Штефан Юлія, Шевцов Денис,  Воюєв Олександр.

Tsarik Vladislav

Царик Владислав Юрійович, стипендія Верховної Ради України, 2015 р.

2014

диплом

Кібукевич Юлія Олегівна, диплом за 2-е місце в секції «Нанотехнології та інформаційні технології» у номінації «Кращий аспірант і молодий вчений» на міжнародному форумі-конкурсі молодих вчених «Проблеми надрокористування», 2014 р.

Єрмакова Віра Олегівна, диплом за 1-е місце в секції «Нанотехнології та інформаційні технології» у номінації «Кращий студент» на міжнародному форумі-конкурсі молодих вчених «Проблеми надрокористування», 2014 р.

Свєтлічний Андрій Дмитрович, диплом за VI місце в другому турі Всеукраїнської олімпіади з напряму «Комп'ютерні науки» 19.03.2014г. - 21.03.2014г.

2013

сертификат

Євтушенко Галина Львівна, сертифікат на отримання матеріального заохочення за проект «Розробка системи підтримки прийняття рішень NooTron для багатокритеріального аналізу та оптимізації технологічних та організаційних систем», представлений на конкурсі проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині», 2013 р.

Vera Ermakova

Єрмакова Віра Олегівна, стипендія Верховної Ради України, 2013 р.

Свєтлічний Андрій Дмитрович, диплом за III місце II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 року з напряму «Комп'ютерні науки», 2013р.

диплом

Швець Наталія Олександрівна, диплом за 1-е місце у Всеросійському конкурсі випускних кваліфікаційних робіт у галузі матеріалознавства «Матеріалознавство - 2013»

диплом

Шпак Юлія Олегівна, диплом за 1-е місце у Всеросійському конкурсі випускних кваліфікаційних робіт у галузі матеріалознавства «Матеріалознавство - 2013»

диплом

Теплякова Галина Львівна, диплом за 2-е місце в секції «Нанотехнології та інформаційні технології» у номінації «Кращий аспірант і молодий вчений» на міжнародному форумі-конкурсі молодих вчених «Проблеми надрокористування», 2013 р.

2012

Михальов Олександр Ілліч, почесна грамота Всеукраїнського конкурсу дипломних проектів, дипломних проектів та магістерських дисертацій в галузі металознавства, за творче керівництвом дипломуванням, 2012 р.

грамота

Кавац Олена Олександрівна, почесна грамота Дніпропетровської міської ради за багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів і наукових кадрів та з нагоди професійного свята - Дня науки

диплом

Теплякова Галина Львівна, диплом за 1-е місце у Всеросійському конкурсі дипломних проектів, дипломних робіт та магістерських дисертацій в галузі матеріалознавства «Матеріалознавство - 2012»

Кострова Марія Михайлівна, диплом Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова за доповідь на XIV Міжнародній молодіжній науково-практичній конференції «Людина і космос», 2012 р.

2011

Кострова Марія Михайлівна, диплом Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова за найкращу доповідь на XIII Міжнародній молодіжній науково-практичній конференції «Людина і космос» за науково-дослідну роботу «Однорідний та армований нитями еластичні циліндри під дією цінтробіжних сил», 2011 р.

2010

Шуміхін Антон Вікторович, сертифікат міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Комп’ютерні науки для інформаційного суспільства», 2010 р.

Балєв Олександр Євгенович, диплом Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація», Вінницький національний технічний університет, 2010 р.

Балєв Олександр Євгенович, диплом Дніпропетровської міської організації роботодавців, 3 місце у міському конкурсі на кращу науково-практичну розробку «Інтелект – Творчість – Успіх» у номінації «Інновації у промисловості», 2010 р.

Балєв Олександр Євгенович, грамота Президії Національної академії наук України за науково-дослідну роботу «Оптимальне керування виконавчими органами в конвеєрних гірничопромислових системах», 2010 р.

Балєв Олександр Євгенович, почесна грамота Всеукраїнського конкурсу дипломних проектів, дипломних проектів та магістерських дисертацій в галузі металознавства, за творче виконання дипломної роботи, 2010 р.

Михальов Олександр Ілліч, почесна грамота Всеукраїнського конкурсу дипломних проектів, дипломних проектів та магістерських дисертацій в галузі металознавства, за творче керівництвом дипломуванням, 2010 р.

2009

Білугін Сергій Вікторович, почесна грамота Всеукраїнського конкурсу дипломних проектів, дипломних проектів та магістерських дисертацій в галузі металознавства, за творче виконання дипломної роботи, 2009 р.

Михальов Олександр Ілліч, почесна грамота Всеукраїнського конкурсу дипломних проектів, дипломних проектів та магістерських дисертацій в галузі металознавства, за творче керівництвом дипломуванням, 2009 р.

Гуда Антон Ігоревич, почесна грамота Всеукраїнського конкурсу дипломних проектів, дипломних проектів та магістерських дисертацій в галузі металознавства, за творче керівництвом дипломуванням, 2009 р.

2007

Михальов Олександр Ілліч, почесна грамота Всеукраїнського конкурсу дипломних проектів, дипломних проектів та магістерських дисертацій в галузі металознавства, за творче керівництвом дипломуванням, 2007 р.Вгору: Наукова діяльність