Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Відгуки випускників кафедри

Кошель Дмитро, випускник 2008 року, група ІТС-03

Щиро вдячний за навчання і знання, які я здобув на кафедрі ІТС.

Тут завжди тепла і дружня атмосфера і можна спілкуватись з викладачами як з друзями. Вони завжди зрозуміють твої проблеми і допоможуть, якщо ти дійсно прагнеш вчитись. Знання в адмініструванні і програмуванні допомогли мені реалізуватись відразу у двох напрямках.

З початку я зробив кар'єру як системний адміністратор комп'ютерних мереж і дійшов від адміністратора до керівника сектору комп'ютерних мереж Дніпропетровського регіону з мережею понад 200 локації і 5000 хостів. Потім я вирішив почати з початку і пішов у програмування, подорожував, міняв компанії і розвивався. Зараз працюю Embedded Software Enginner в США, розробляємо і створюємо медичні девайси, якими користуються у всьому світі.

Найбільший вплив на мої знання і визначення кар'єрного шляху вплинули комп'ютерні мережі, бази даних, системне програмування, цифрова обробка сигналів і відповідні викладачі Гуда А.І., Демченко Д.А., Дерев'янко О.І., Михальов О.І. Але так само я вдячний всьому колективу кафедри, бо кожний предмет - це цеглинка у побудові солідної бази знань. Хочу побажати кафедрі більш тісно працювати з великими компаніями, такими як SoftServe, EPAM, LuxSoft, GlobalLogic та іншими, щоб наближати навчальну програму до реалій сучасного життя і реальної роботи. Також критично необхідно збільшити вивчення англійської мови на ІТ-напрямку у вищих навчальних закладах. Ніколи не здавайтесь і йдіть до своїх мрій і вони здійсняться...


 

Куриленко Дмитрий Александрович, выпускник 2019 года, группа КН01-13-1 

Front-end (Angular) developer

 

Добрый день!

С 2013 по 2017 год был студентом кафедры ИТС, а с 2017 по 2019 год получал здесь же диплом магистра по специальности «Компьютерные науки». 

Хотелось бы отметить полезность дисциплины "Математические методы исследования операций". На них мы с Селиверстовой Т.В. программировали алгоритмы и решали задачи линейного программирования. Больше об алгоритмах я узнал на дисциплине "Теория алгоритмов" и этими знаниями я воспользовался на своей работе.

Также, важным, на мой взгляд, был "Системный анализ", интересный и заставлял думать.

В работе мне пригодились знания по "Системному программированию" и ООП, где Гуда А.И. давал не только теоретические знания, а и проводил занятия, где мы обрели хорошие практические навыки.

В целом, надо понимать, что университет учит думать, а не выполнять конкретные задачи. Вам дают знания и учат размышлять, но немало зависит от вашего желания расти и саморазвиваться.

Хочу выразить благодарность кафедры за обучение.