UST logo IPBT logo Part logo
Дніпровський металургійний інститут
Українського державного університету науки і технологій

Міжнародний симпозіум Технологій та застосування дистанційного зондування

Sample Image

В рамках міжнародного симпозіума Технології та застосування дистанційного зондування -  ISPRS Technical Commission III Mid-term Symposium on Remote Sensing – в Белені, Бразилія, 4-8 листопада 2024 року  профессоркою Вікторією Гнатушенко були представлені результати наукових досліджень « Neural Network-Based Analysis of Forest Fire Aftermath in Class-Imbalanced Remote Sensing Earth Image Classification»
Симпозіум охоплюваи широкий спектр тем, пов’язаних із дистанційним зондуванням: від отримання та обробки супутникових зображень (космічні данні, датчики, алгоритми тощо) до широких спектрів застосувань у науках про Землю та планети, клімат, навколишньо середовище та суспільство, з особливим акцентом на Амазонці та тропічному середовищі.
Крім сесій, присвячених усним та стендовим доповідям, були проведені  лекції та круглі столи які стосувалися завдань, які необхідно вирішити, щоб дозволити космічним місіям і технологіям обробки даних зробити ефективний внесок у знання територій і представлення соціального та природного середовища.
Дякуємо організаторам сімпозіума та сподіваємося на подальшу співпрвцю.

 

 

10.11.2024.

Вітаємо нашу колегу

Sample Image

Вітаємо нашу колегу, доцента кафедри Інформаційних технологій і систем Катерину Юріївну Островську, з почесною відзнакою!

Катерина Юріївна отримала грамоту за ініціативність та високу ефективність у роботі протягом 2023-2024 навчального року. Вона також здобула 1 місце в рейтингу науково-педагогічних працівників серед доцентів ННІ «ІПБТ».

Пишаємось досягненнями Катерини Юріївни та бажаємо їй подальших успіхів, підкорення нових вершин і натхнення для майбутніх звершень!

 

 

07.11.2024.

День відкритих дверей

Sample Image

Запрошуємо на День відкритих дверей кафедри Інформаційних технологій та систем Українського державного університету науки і технологій!

Дата: 7 листопада 2024 року
Час: 19:00
Формат: Онлайн через платформу Zoom

Наші спеціальності:
121 Інженерія програмного забезпечення у промисловості і бізнесі.
122 Комп’ютерні науки і технології.

Отримайте інформацію про вступ та освітній процес в нашому університеті.

ZOOM доступ
Ідентифікатор конференції: 833 0728 0253
Код доступу: ITS

 

 

07.11.2024.

Запрошуємо на навчання «Комп’ютерні науки і технології» 122 М

Sample Image

Запрошуємо на навчання за магістерською освітньою програмою «Комп’ютерні науки і технології» (спеціальність 122 - Комп’ютерні науки)

Бажаєш поглибити свої знання у сфері комп’ютерних наук, розширити професійні горизонти та працювати над передовими технологічними проектами?

Наша магістерська програма саме для тебе!

 

 

04.11.2024.

Запрошуємо на навчання «Комп’ютерні науки і технології» 121 Б

Sample Image

Запрошуємо на навчання за бакалаврською освітньою програмою «Інженерія програмного забезпечення у промисловості і бізнесі» (спеціальність 121 - Інженерія програмного забезпечення)

Мрієш стати експертом у розробці програмного забезпечення, працювати у провідних IT-компаніях та створювати інноваційні продукти?

Нашу програму створено саме для тебе!

 

 

04.11.2024.

Запрошуємо на навчання «Комп’ютерні науки і технології» 122 Б

Sample Image

Запрошуємо на навчання за бакалаврською освітньою програмою «Комп’ютерні науки і технології» (спеціальність 122 - Комп’ютерні науки)

Хочеш бути на передовій технологічних інновацій, розробляти програмні рішення та створювати майбутнє в IT? Тоді ця програма саме для тебе!

 

 

04.11.2024.

Українські дні у Німеччині

Sample Image

Український державний університет 26-27 вересня 2024 був представлений на Українських днях у Німеччині. В рамках яких пройшла конференція наукового українсько-німецького наукового товариства Deutsch-Ukrainische Akademische Gesellschaft.
Дякуємо організаторам Prof.Dr. Andriy Luzhetskyy та сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

 

04.11.2024.

Засідання спеціалізованої вченої ради

Sample Image

28 серпня відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 08.084.01, де була розглянута докторська дисертація Коряшкої Лариси Сергіївни на тему «Математичні моделі та методи зонування і розміщення об’єктів в системах екстреної логістики». Рада одностайно ухвалила рішення присудити Ларисі Сергіївні науковий ступінь доктора наук!

Щиро бажаємо подальшого розвитку наукового напрямку серед її учнів та плідної наукової праці!

 

 

04.11.2024.

Вітаємо з початком нового навчального року!

Sample Image

Дорогі студенти!

Кафедра інформаційних технологій і систем щиро вітає вас з початком нового навчального року! Попереду чекає багато нових знань, цікавих проєктів та незабутніх моментів. Нехай цей рік буде плідним, творчим та надихаючим! Бажаємо вам успіхів у навчанні, натхнення в роботі та нових звершень! Разом ми зможемо досягти великих висот!

 

 

04.11.2024.

Захисти дипломних робіт бакалаврів

Sample Image

Минулого тижня на кафедрі інформаційних технологій і систем відбулися захисти дипломних робіт бакалаврів. Ми пишаємося нашими випускниками, які зробили та захистили гідні роботи, незважаючи на всі труднощі та виклики війни в Україні. Ваша рішучість і наполегливість є прикладом для всіх нас. Бажаємо всім студентам успішно вступити до магістратури та продовжити своє навчання! Слава Україні!

04.11.2024.

Завітали до офісу EPAM Україна (ТОВ «ЕПАМ ДІДЖИТАЛ»)

Sample Image

Завітали до офісу прогресивної ІТ компанії EPAM Україна (ТОВ «ЕПАМ ДІДЖИТАЛ»)

Під час візиту студенти дізналися про:

  • Курси, які пропонує компанія для розвитку професійних навичок.
  • Як отримати свою першу роботу в ІТ сфері.
  • Вимоги для вступу на курси, які допоможуть стати успішним ІТ спеціалістом.
  • Секрети успішного проходження співбесіди.

Такі зустрічі надихають та мотивують до нових досягнень у навчанні та кар’єрі!

Дякуємо компанії за гостинність та цінну інформацію!

 

04.11.2024.

Раді поділитися чудовою новиною!

Sample Image

Раді поділитися чудовою новиною!

Міністерство освіти і науки України висловило подяку нашій шановній Селівьорстовій Тетяні Віталіївні за її ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

Ми пишаємося тим, що Тетяна Віталіївна є частиною нашої команди і робить значний внесок у майбутнє нашої країни. Нехай цей рік буде ще успішнішим!

 

 

04.11.2024.

Літня Виробнича практика

Sample Image

А хто це в нас як завжди Молодець? - Звісно ж кафедра ІТС! Одинадцятого червня ми провели захист Літньої Виробничої практики студентів третього курсу. Цей захід був як завжди цікавим для всих:

- Дружня нам ІТ компанія, що вже кілька років люб’язно надає базу для студентського саморозвитку;
- Інститут Чорної металургії, що є нашим давнім та надійним другом у питанні можливості набуття нашими студентами практичних навичок;
- Відповідальні і досвітчені керівники-ментори з числа викладачів нашої істинно сімейної кафедральної спільноти;
- Міцний та самовідданий колектив студентів з груп КН та ПЗ, що з жадібністю малюка, наче смачний пиріг, поглинали нові знання і вміння, та дійсно, не побоїмося цього слова, але змушували ними пишатися;

Всім вищевказаним учасникам цього заходу від імені кафедри хочемо подякувати за сумлінність і самовідданість.

 

 

04.11.2024.

З Днем Вишиванки!

     16 травня співробітники Інституту промислових та бізнес технологій УДУНТ прийняли участь у Національній Руханці в Вишиванках.
     Основною метою якої - єднання українців та міжнародної спільноти по всьому світу в їх підтримці ЗСУ та незламного українського народу, підвищення рівня рухової активності.

18.05.2024.

Вітаємо асист. Андрюхіну Маргариту Василівну з отриманням свідоцтва про реєстрацію авторського права на комп’ютерну програму «ProjectEvalution».

     Маргарита Андрюхіна – співробітниця кафедри Інформаційних технологій і систем отримала свідоцтво про реєстрацію авторського права на комп’ютерну програму «ProjectEvalution».
     Вітаємо Маргариту з досягненням в галузі науково-технічної творчості та бажаємо подальших успіхів у науковій та професійній діяльності!

18.05.2024.

Вітаємо магістра кафедри Інформаційних технологій і систем Носова Валерія з перемогою у Всеукраїнському конкурсі наукових досліджень студентів «Інформаційні технології в науці та виробництві». News icon

     Назва роботи «Розробка та розгортка exampleбізнес-додатку з інтеграцією системи розпізнавання тексту та голосу Amazon Lex V2»


     Керівник: к.т.н., доцент Островська Катерина Юріївна

18.05.2024.

Міжнародна науково-технічна конференція «Інформаційні технології в металургії та машинобудуванні – ІТММ’2024»

Успішно завершилася Міжнародна науково-технічна конференція "Інформаційні технології в металургії та машинобудуванні - ІТММ2024", що відбулася 10 квітня у Шістнадцяте!

 

Загалом, у конференції взяли участь 223 спеціалісти з різних куточків світу, включаючи 44 учасники з інших областей України, 47 – з інших міст України, та 3 міжнародних гостя. Значний внесок внесли учасники з УДУНТ і ІПБТ, серед яких 7 студентів та 21 молодий вчений, які представили 77 доповідей.

 

Серед учасників конференції були представники відомих наукових і освітніх установ, такі як University of Waterloo, University of Applied Sciences, Thermal & Material Engineering Center SP. Z O. O., а також провідні промислові підприємства, зокрема ПАТ «Запоріжсталь» та ДП «Сіменс Україна».

 

На конференції ІТММ2024 були представлені актуальні доповіді від провідних фахівців у галузі інформаційних технологій:
- професор Гуда А.І. "Computer-aided measurements in DIY practice"
- доцент Каштан В.Ю. "Геоінформаційне моделювання затоплення території Дніпровської ГЕС в умовах надзвичайної ситуації"
- професор Зеленцов Д.Г. "Моделі та методи обчислювального інтелекту в задачах оптимального проєктування кородуючих конструкцій"
- професор Гнатушенко В.В. "Використання машинного навчання для оцінки впливу лісових пожеж по супутниковим знімкам SENTINEL-2 на території України"
- PHd Демидович І.М. "Методи та засоби визначення авторства україномовних текстів на основі конструктивно-продукційного моделювання"

 

Конференція стала майданчиком для обміну знаннями і досвідом у галузі використання інформаційних технологій у металургії та машинобудуванні, сприяючи розвитку інновацій і співпраці між учасниками.

 

Велика вдячність  всім учасникам за їх вклад в успіх конференції!

 

10.04.2024

Участь у проекті "Joint project Workshop and training within the DAAD programme "Ukraine digital 2023"" News icon

Викладачі кафедри ІТС проф. Гнатушенко Володимир, доценти Островська Катерина та Селівьорстова Тетяна разом із  завідувачкою кафедри проф. Гнатушенко Вікторією беруть участь  у проекті "Joint project Workshop and training within the DAAD programme "Ukraine digital 2023"". 26-30 November in Hannover, Germany.

Основна мета – забезпечення академічної успішності під час кризи. Проект спрямований на розширення пропозицій цифрової підтримки навчання в українських університетах та партнерах Leibniz Universitat Hannover Institut fur Photogrammetrie und Geoinformation. В рамках проекту розробляється, публікується та інтегрується в навчальний процес відео контент з галузі інформатики, розроблений згідно стандартів Creative Commons (CC-BY) та Open Education  Resources.


28.11.2023

Участь в міжнародному проекті DAAD Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis News icon

Викладачі кафедри Інформаційних технологій та систем Вікторія Гнатушенко, Катерина Островська та Тетяна Селівьорстова взяли участь в міжнародному проекті DAAD Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis - "Open education resources with Ukraine Informatics", Ганновер, Германія, (2 – 7 липня 2023 р).

Під час воркшопу обговорювались питання розробки та інтеграції в навчальний процес Українських закладів вищої освіти Open Educational Resources (OER) напрямку комп’ютерні науки розроблених спільно з партнерами.

 

  

13.07.2023

Професор Вікторія Гнатушенко отримала нагороду з дистанційного зондування Німецького товариства фотограмметрії, дистанційного зондування та геоінформації (DGPF) та Фонду Ніко Рюпке.

 

Науковець з Українського науково-технічного університету в Дніпрі зараз проводить дослідження в Інституті фотограмметрії та геоінформатики Ганноверського університету імені Лейбніца.

Нагороду присуджено за доповідь «Виявлення наслідків лісових пожеж на супутникових зображеннях за допомогою нейронної мережі», яку Вікторія Гнатушенко представила на 43-й щорічній науково-технічній зустрічі DGPF у Мюнхені в березні 2023 року. Премія присуджується за найкращу внесок у щорічну конференцію в галузі дистанційного зондування. Він опублікований у Працях DGPF.

Професор Вікторія Гнатушенко зараз є стипендіатом Ініціативи Філіпа Шварца, програми Фонду Олександра фон Гумбольдта.

25.04.2023.