Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Іоськов Олександр Михайлович

ГОЛОВНИЙ УПРАВЛЯЮЧИЙ СПЕЦІАЛЬНИМИ ПРОЕКТАМИ ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ»

ВИПУСКНИК КРИВОРІЗЬКОГО ВЕЧІРНЬОГО ФАКУЛЬТЕТУ (1992р.)

Народився 18 листопада 1959 р. у м. Шахтарськ Донецької області. Відслужив у лавах Радянської Армії. Трудовий шлях почав на «Криворіжсталі» у 1980 р. У 1986 р. вступив на Криворізький вечірній факультет Дніпропетровського металургійного ін­ституту, навчався за спеціальністю «Обробка металів тиском», отримав фах інженера-металурга. У пам'яті зберіг найтепліші спогади про інститут. Навчався і одночасно працював. Вже на другому курсі Олек­сандра Михайловича призначили майстром, інколи його практичні навички випереджали теорію.

31992 р. працював начальником дрібносортного стану № 250-1 сортопрокатного цеху № 1 Криворізь­кого державного гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь». З 1994 р. - заступник начальника сортопрокатного цеху № 1 з технології, 1996 - за­ступник начальника виробничого управління з про­
катного виробництва. Саме тоді на підприємстві по­чали впроваджувати новітні технології.

З 2002 р. обіймав посаду начальника виробни­чого управління, 2010 - директора з виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», 2011 - голови ад­міністрації з виробництва, 2012 - головного управ­ляючого з виробництва, 2013 - головного управляю­чого спеціальними проектами ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Основні цінності компанії - сталий роз­виток, якість і лідерство. Тож на всіх посадах, які обіймав, Олександр Іоськов сприяв не лише про­дуктивній та ефективній праці, а й створенню ком­фортної атмосфери у колективі.

Рідне підприємство гідно відзначило славно­го металурга. Олександр Михайлович має числен­ні грамоти та подяки від ПАТ «АрселорМіттал Кри­вий Ріг». Нагороджений також нагрудним знаком «За розвиток регіону» Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Життєве кредо Олександра Іоськова: «Обов'яз­ковість і порядність».

Живе в гармонії з природою, займається садів­ництвом. Захоплюється фотографуванням і подоро­жами.Вгору: Видатні випускники академії