Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Стипендіальна програма CENTRAVIS

 

06 червня 2014 року

була підписана Угода про соціальне партнерство

між Приватним акціонерним товариством

«СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» та НМетАУ


 
 

 

 У рамках реалізації довгострокових проектів і програм Угода передбачає виплату спеціальних стипендій імені Сергія Васильовича Атанасова студентам кафедри термічної обробки металів (кафедра ТОМ) факультету матеріалознавства та обробки металів НМетАУ.

Призначення іменних стипендій проводиться два рази в навчальному році, за результатами здачі студентами зимової та літньої екзаменаційних сесій, з урахуванням досягнутих успіхів у навчально-дослідній роботі, участі в громадському житті вищого навчального закладу та волонтерському русі ПАТ «СЕНТРАВ?С  ПРОДАКШН  ЮКРЕЙН».

Стипендія сплачується студентам, що навчаються як за контрактною формою навчання, так і за державним замовленням (додатково до основної державної стипендії).

Благодійний фонд «Сентравіс» укладає зі студентами-стипендіатами соціальний контракт.

 

АТАНАСОВ Сергій Васильович (1961-2013)

 

У 2014 році стипендія ім. С.В.Атанасова складає 2000 грн.

У подальшому планується підвищення розміру стипендії.

Спеціальна іменна стипендія заснована з метою:

– збереження  пам’яті про С.В.Атанасова, випускника кафедри ТОМ, група МТ-79-2;

– виявлення талановитої молоді та залучення її до активної участі в науково-дослідній діяльності та громадському житті вузу та міста;

– забезпечення соціального захисту найбільш талановитих студентів, підвищення престижності спеціальності та зацікавленості студентів у одержанні технічних знань;

– збереження, підтримка та розвиток інтелектуального та творчого потенціалу студентів;

– заохочення студентів, які виявили добрі та відмінні знання дисциплін спеціальності та таких, що приймають активну участь у навчально-дослідній роботі.

 

 

Група МТ–79–2
13 червня 2009 року – через 25 років

 

Для довідки.

Засновники СЕНТРАВ?С – у минулому випускники ДМет? – Дніпропетровського металургійного інституту (так раніше називалась НМетАУ):

Атанасов Василій Родіонович – випускник кафедри обробки металів тиском (ОМТ);

Атанасов Сергій Васильович – випускник кафедри ТОМ, група МТ-79-2, куратор групи – Зайцева Тетяна Олексіївна, ст. викладач кафедри ТОМ;

Атанасов Юрій Васильович – випускник кафедри економічної інформатики (Э?), група Э?–81, куратор групи – Савчук Лариса Миколаївна, декан факультету комп’ютерних систем, енергетики та автоматизації, зав. кафедри Э?.