Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ ТА ВОРКШОП

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ ТА ВОРКШОП

Протягом 19-20 листопада 2023 року доцент кафедри міжнародної економіки і соціально-гуманітарних дисциплін Цурканова Ірина Олександрівна приймала участь в проєкті «EU4Recovery - Розширення можливостей громад в Україні», в рамах якого відбулися тренінг та засідання круглого столу.

Воркшоп на тему: «Інструменти протидії гендерно зумовленому насильству (ГЗН)» проводила відома тренерка Дзвенислава Щерба – соціологиня, спеціаліст з недискримінації, прав жінок і протидії гендерно зумовленому насильству. Цей воркшоп проходив за ініціативи ГО «Інтерньюз» та Структури ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН  Жінки).

На «круглий стіл» за темою: «Запобігання та реагування на ГЗН у Дніпрі та області» запросили представників органів місцевої влади, зокрема голову Дніпровської районної ради Максима Лещенко та головного спеціаліста відділу молодіжної та гендерної політики департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Діану Натухіну. 

Під час жвавої дискусії обговорили нагальні питання з підтримки гендерної рівності та протидії ГЗН в Дніпропетровській області та дізналися про те, як наші міжнародні партнери можуть допомагати громадам у цьому питанні тощо.

Усі учасники цього важливого проєкту отримали сертифікати.

 

dsdsdsd

 

dsdsdsd

 

dsdsdsd

 

dsdsdsd

 

 

Інформаційні повідомлення


Кафедра міжнародної економіки і соціально-гуманітарних дисциплін