Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Вітання кафедри МЕПЕУ з Днем знань та початком нового навчального року!

Вітання кафедри МЕПЕУ з Днем знань та початком нового навчального року!

 Шановні викладачі та дорогі студенти!
 Щиро вітаємо Вас з Днем знань та початком нового навчального року!
 Колектив кафедри міжнародної економіки, політичної економії та управління прикладає багато зусиль для підготовки господарської еліти України. Це означає, що випускники кафедри МЕПЕУ стають не лише висококваліфікованими економістами, але і умілими й ефективними господарями нашої незалежної держави та власного життя.
 Кафедра міжнародної економіки, політичної економії та управління Національної металургійної академії України є історично першою серед економічних кафедр вищих навчальних закладів Придніпровського регіону України. Під назвою «кафедра політичної економії та статистики» вона була заснована у 1912 р. у відповідності із «Тимчасовими правилами управління Єкатеринославським гірничим інститутом». У 1930 р. кафедра у повному складі була переведена до новоствореного вищого навчального закладу - Дніпропетровського металургійного інституту (з 1993 р. - Державна металургійна академія України, з 1999 р. – Національна металургійна академія України). Започаткування у 2018 р. навчання за магістерською освітньо-професійною програмою «Міжнародна економіка», відповідні істотні зміни та осучаснення переліку навчальних дисциплін кафедри обумовили доцільність її перейменування. У березні 2018 р. назву кафедри було змінено на кафедру міжнародної економіки, політичної економії та управління (далі - МЕПЕУ).
 Шановні майбутні студенти кафедри МЕПЕУ і Ваші Батьки, Ви безперечно праві, що обрали освітню програму «Міжнародна економіка». Колектив кафедри МЕПЕУ запевняє Вас, що ми прикладемо максимум зусиль для надання Вам найвищої якості університетської освіти, яка спирається на найновіше людиномірне знання. Викладачі кафедри МЕПЕУ готові разом з Вами напрацьовувати таке цілісне знання у рамках навчального процесу.
 Ще раз щиро дякуємо за Ваш правильний доленосний вибір!

З повагою,
колектив кафедри МЕПЕУ НМетАУ.

Освіта


Кафедра міжнародної економіки, політичної економії та управління