Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Дні відкритих дверей для вступників

2024 рік                                                                                                                                                                                                                   

13 квітня 2024 року з 11-00 до 12-00 в режимі он-лайн (Zoom) заплановано проведення Дня відкритих дверей Нікопольського факультету УДУНТ. Всім бажаючим буде надано можливість спілкування з керівництвом факультету, отримати відповіді на питання щодо навчання на факультеті, особливостями організації навчального процесу в умовах воєнного стану, змістом та цілями освітньої програми "Металургія", що акредитована факультетом, пільгами для певних категорій вступників щодо вступу на навчання та іншими питаннями. 

23 березня 2024 р. з 10-00 до 15-00 - День відкритих дверей для вступників УДУНТ та його Нікопольського факультету за адресою: м. Дніпро, Інститут промислових та бізнес-технологій УДУНТ, проспект Науки, 4, центральний корпус (колишня Національна металургійна академія України). Всім охочім буде надано можливість ознайомитися з особливостями навчання на факультеті, особливостями організації навчального процесу в умовах воєнного стану, змістом та цілями освітньої програми "Металургія", що акредитована факультетом, пільгами для певних категорій вступників щодо вступу на навчання та іншими питаннями. Про наступну зустріч буде оголошено додатково.

Посилання на конференцію в Zoom:
https://us05web.zoom.us/j/8022546904?pwd=DkpwTO255LKm7zGOG6BfycZQxo1HbD.1

Ідентифікатор конференції: 802 254 6904         Код доступу: U8g4bM

Будемо раді зустрічі!

2023 рік                                                                                                                                                                                                                  

09 грудня 2023 року в режимі он-лайн відбувся Дня відкритих дверей Нікопольського факультету УДУНТ. Всі бажаючі мали змогу отримати на всі питання, що пов'язані зі вступом та навчанням на факультеті. 

***********************************************************************

04 березня 2023 року в Українському державному університеті науки і технологій (м. Дніпро) відбувся черговий "день відкритих дверей" для для абітурієнтів з Дніпра та області, в яких прийняли участь і представники нашого факультету: декан, проф. Т.С. Хохлова, зав. кафедрою ТТтаАМП, доц. Ю. Ступак, провідні викладачі доц. І.А.Соловйова та В.І. Гуцалова. До цієї події були підготовлені рекламні (роздаткові) матеріали та рекламний буклет (завантажити) Нікопольського факультету. Більш детальна інформація про цей захід розміщена в розділі "Новини" (переглянути).

2022 рік                                                                                                                                                                                                                  

19 грудня 2022 року до дня Святого Миколая в Українському державному університеті науки і технологій (м. Дніпро) відбулися заходи для потенційних абітурієнтів з Дніпра та області, в яких прийняли участь представники нашого факультету. До цієї події був підготовлений рекламний буклет-візитка (завантажити) Нікопольського факультету та інші агітаційні матеріали. Більш детальна інформація про цей захід розміщена в розділі "Новини" (переглянути).Вгору: Інформація для вступників