UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ - УЧАСНИКІВ АТО З КЕРІВНИЦТВОМ І ПРОВІДНИМИ ВЧЕНИМИ НМетАУ

 

Додаткову інформацію про подію можна отримати з сайтів новин Дніпра:

 

 Сайт 11 ТВ-канала     Главный городской сайт GOROD.DP.UA    Новостной сайт "Днепр Час"

Газета "Наше місто"     Сайт "Новости Днепропетровска"    Сайт "Укринформ"

 

17 листопада 2017 р. в конференц-залі НМетАУ відбулася зустріч студентів - учасників АТО (Нікопольський факультет НМетАУ) з керівництвом і провідними вченими НМетАУ. Зустріч була організована з ініціативи нач. відділу НМетАУ С.М. Зінченко за сприяння керівництва НМетАУ (ректор О.Г. Величко), Інституту інтегрованих форм навчання (директор - Т.С. Хохлова) і підтримці Дніпропетровської облдержадміністрації, Нікопольської міської ради і корпорації "Інтерпайп". На зустрічі також були присутні представники преси і телебачення (11-й и 51-й телеканали Дніпра), яким ректор академії д.т.н. проф. О.Г. Величко дав змістовне интервью, підкресливши, що в НМетАУ захисникам України - учасникам АТО приділяється особлива увага і для них будуть створені всІ умови задля успішного навчання і отримання достойної освіти за обраними спеціальностями.

Перед присутніми виступила директор Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ проф. Т.С. Хохлова, запевнивши, що на Нікопольському факультеті, роботу якого забезпечує інститут, студенти - учасники АТО мають всі можливості для успішного навчання і оволодіння спеціальностями, що затребувані роботодавцями нікопольського регіону - а це 14 крупних підприємств гірничо-металургійного комплексу і трубної промисловості. Т.С.Хохлова також зазначила, що спеціально до цієї події Інститут приготував для кожного студента подарунок на згадку - книжки провідних вчених НМетАУ, присвячені актуальним питанням металургійної науки та виробництва.

     

Зав. кафедрою комп'ютерного проектування д.т.н. проф. В.Ф.Балакін у своєму виступі зазначив, що провідні фахівці кафедри докладуть максимум зусиль, щоб дати своїм студентам навички роботи із сучасним програмним забезпеченням, завдяки яким випускники НМетАУ завжди будуть бажаними працівниками для будь-якого підприємства і зможуть отримати цікаву роботу з достойною заробітною платою.

Зі словами подяки захисникам України та побажаннями успішного навчання виступили також зав. кафедрою Прикладної математики д.ф.-м.н., проф. Г.Г.Швачич, зав. каф. автоматизації виробництва к.т.н., доц. О.П. Єгоров та багато інших керівників кафедр академії.

    

Речник Голови Дніпропетровської ОДА з питань підтримки воїнів АТО Ольга Горб від імені облдержадміністрації подякувала керівництву академії та всім присутнім за щирий прийом і увагу, що приділяється в НМетАУ учасникам АТО, зазначивши про важливість подібних заходів і готовність керівництва області надавати всіляку підтримку академії, зокрема - щодо успішної реабілітації воїнів АТО шляхом долучення їх до студентської спільноти.

    

По закінченні зустрічі учасники сфотографувалися на добру пам'ять і вирушили на екскурсію до НТЗ "Інтерпайп-Сталь", де ознайомилися із сучасним металургійним виробництвом світового рівня.

За сприяння облдержадміністрації для студентів - учасників АТО була також організована екскурсія до музею памяті загиблих в АТО, покладання квітів на алеї Героїв. По закінченні екскурсії представниками облдержадміністрації студентам були вручені пам'ятні подарки та сувеніри.

Бажаємо нашим студентам - славним захісникам Батьківщини успішного навчання в НМетАУ та подальшої плідної праці задля розвитку і процвітання України!

 

Додаткову інформацію про подію можна отримати з сайтів новин Дніпра:

 

 Сайт 11 ТВ-канала        Главный городской сайт GOROD.DP.UA         Новостной сайт "Днепр Час"        Сайт "Новости Днепропетровска"   Газета "Наше місто"    Сайт "Укринформ"

 Сайт "Новини твого міста" (Никополь)

 

Секретарь ученого совета ИнИФН НМетАУ к.т.н. Ю.Ступак

Інформаційні повідомлення 19.11.2017.


Інститут інтегрованих форм навчання


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2018 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Учбові матеріали

Історія

Корисне