UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

УРОЧИСТА ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ НМетАУ. Подробиці

   

5 жовтня 2017 р. на Нікопольському факультеті (НФ) відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована нач. відділу НМетАУ С.М. Зінченко за підтримки керівництва академії та Інституту інтегророваних форм навчання (директор - проф. Т.С. Хохлова). У концертному залі КСК НЗФ, який ледь вмістив всіх гостей і учасників, були присутні представники міської влади, в т.ч. управління освіти і науки, керівники і топ-менеджери провідних гірничо-металургійних і трубних підприємств міста і регіону (Марганець, Покров та ін.), керівники й учні коледжів та ліцеїв, директори шкіл і старшокласники м. Нікополя, ветерани металургійного виробництва і викладачі - ветерани Нікопольського факультету, представники декількох громадських організацій, а також засобів масової інформації.

    

Завдяки постійній і активній агітаційній роботі, що проводиться співробітниками і викладачами факультету, в 2017 р. лави студентів НМетАУ поповнилися декількома сотнями нових студентів (в мм. Дніпро і Нікополь), в т.ч. 44 воїнами - учасниками АТО.

 

З початком нового навчального року і нового етапу в житті студентів факультету поздоровили представники міської влади, крупних промислових підприємств м. Нікополя і регіону:

    

   

а також талановиті виконавці і самодіяльні колективи, що виступили перед присутніми (фото далі).

  

  

 

Особливу і неповторну атмосферу надала присутність Ієромонаха Меркурія Скорохода, основателя і настоятеля нікопольського храму Святого праведного Петра Калнишевського на честь воїнів АТО, що загинули, який виступив з напутттям до присутніх і освятив воїнів - ветеранів АТО, побажавши успішності в мирному житті й навчанні.

   

 

По закінченні заходу отець Меркурій не тільки сфотографувався з учасниками урочистостей, але й виклав матеріали про подію на своїй сторінці в Фейсбуці.

Не обійшли увагою наш захід і нікопольські засоби масової інформації, - як Інтернет-видання (сайт м. Нікополя), так і друковані (матеріали готують до друку).

 

Співробітники Нікопольського факультету НМетАУ і весь професорсько-викладацький склад бажають всім своїм студентам успішного навчання і подальшої трудової діяльності у мирній і процвітаючій Україні! 

Інформаційні повідомлення 09.10.2017.


Навчально-науковий інститут інтегрованих форм навчання


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Учбові матеріали

Історія

Кафедри

Нікопольський ф-т

Конференції

Корисне