Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Абрамов Сергій Олексійович photo

Абрамов Сергій Олексійович

кандидат технічних наук, завідувач лабораторією

Контакти:

E-mail: abramovs706@gmail.com

Телефон : 050-91-41-707

Кімната :

Абрамов Сергій Олексійович закінчив Дніпропетровський машинобудівний коледж-підприємство у 1995 році за фахом «Налагодження та експлуатація електричних систем ПУ в автоматизованому виробництві». З 1997 по 2010 рік працював на підприємствах міста.

З 2010 по 2012 роки – інженер конструктор лабораторії науково-дослідної та досвідно конструкторських робіт Дніпропетровського агрегатного заводу.

Без відриву від виробництва закінчив у 2012 року Національну металургійну академію України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривід», та здобув кваліфікацію спеціаліста електромеханічних систем автоматизації та електроприводу.

В НМетАУ працює з 2012 року. Проявив себе як висококваліфікований фахівець в галузі машинобудування. За невеликий час ним створено п’ять науково-учбових лабораторій і центрів. Досвід фахівця – виробника та знання англійської мови сприяли успішному стажуванню у компанії DELCAM (Великобританія), та приймати участь у Міжнародних конференціях, як на території України, так і за кордоном.

Має 14 науково-методичних праць. З них 3 навчально-методичного характеру та 11 наукових статей та тез у фахових виданнях. Успішно проводить наукові дослідження. Активний організатор постійно діючих семінарів, та мастер-класів по прогресивним технологіям металообробці.