Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Ділове партнерство

19 червня підписано угоду про наукове, науково-технічне і науково-освітньому співробітництві КБ «Південне» і Національної металургійної академії України. Його мета - ділове партнерство і спільний розвиток наукового та інноваційного потенціалу КБП і НМетАУ.
Угодою передбачається, що КБ і вуз проводитимуть совмёстние роботи і наукові дослідження різних напрямків. Це і аддитивное виробництво деталей ракетно-космічної техніки за допомогою 3D-принтерів і верстатів з числовим програмним управлінням, і спільні розробки в сфері наземного технологічного обладнання та транспортних засобів спеціального призначення, і посилення практичної спрямованості в підготовці фахівців для роботи в сфері космічних систем і технологій .
Буде розглянуто питання створення Навчально-науково-виробничого центру дуального освіти кафедри технології машинобудування в КБП, з метою об'єднання науково-технічного потенціалу та матеріальної бази кафедри і конструкторського бюро для підготовки фахівців і проведення наукових досліджень.
КБ «Південне» на церемонії підписання угоди представляли: Генеральний директор Олександр Дегтярьов, головний інженер - перший заступник Генерального директора Михайло Бондар, заступник Генерального конструктора з наукової і навчальної роботи Олександр Кашанов, заступник головного інженера з виробництва Ігор Снєгірьов, молоді фахівці КБП - випускники та аспіранти НМетАУ.
Делегацію Національної металургійної академії очолював ректор Олександр Величко. У складі делегації також були: перший проректор Валерій Іващенко, проректор з наукової роботи Юрій Пройдак, завідувач кафедри технології машинобудування Володимир Гришин, завідувач кафедри колісних і гусеничних транспортних засобів Віктор Назарец і начальник відділу кадрів Володимир Шифрін.


Зображення

image skan.jpg

image skan1.jpg

image skan2.jpg