Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Розклад на 2 семестр (4 підсеместр 2023-2024)

Шановні студенти! 

Оновлено розклад на 2 семестр 2023-2024 навч.р. (4 підсеместр)

 

Для денної форми навчання 

 

Для заочної форми (група ІМ901-20 літня сесія) 

 

можете ознайомитись з розкладом занять викладачів кафедри "Технології машинобудування"

В даних файлах також присутні посилання на відповідні Зум-конференції

14.04.2024.

Штучний інтелект у машинобудуванні

Останнім часом про штучний інтелект говорять надзвичайно багато адже комп᾽ютерно-інжинірингові інструментарії на кшталт ChatGPT привертають все більше уваги. Якщо відкинути хайп, то штучний інтелект крок за кроком трансформує реальні сектори економіки. І машинобудування – як основа науково-технічного прогресу, у цьому контексті не є виключенням. З метою вивчення шляхів ефективного використання штучного інтелекту в умовах машинобудівних підприємств Придніпровського регіону 1 березня 2024 р. на базі кафедри технології машинобудування Українського державного університету науки і технологій відбувся тематичний семінар. Індустріальних партнерів кафедри представляли провідні фахівці Державного підприємства “Конструкторське бюро “Південне” ім. М.К. Янгеля”, Державного підприємства “Виробниче об᾽єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова”, ПрАТ «Дніпропетровський агрегатний завод». З боку науковців у семінарі прийняли участь представники кафедри інформаційних систем Українського державного хіміко-технологічного університету, Дніпровського Національного університету ім. О. Гончара а також науково-педагогічні працівники і студенти кафедри технології машинобудування УДУНТ. Учасники тематичного семінару висловили бачення проблеми і бажання продовжити спілкування у подальшому. Представники промислових підприємств готові надати свої пропозиції, а науковці – запропонувати шляхи іх ефективного вирішення. 

Учасники тематичного семінару висловили бачення проблеми і бажання продовжити спілкування у подальшому. Представники промислових підприємств готові надати свої пропози ...

06.03.2024.

Дисципліни кафедри

Шановні студенти.

В даному ФАЙЛІ ви знайдете усі необхідні дані по дисциплінах і викладачах, що викладаються на кафедрі технології машинобудування

28.02.2024.

Металорізальне обладнання

Викладач:  Негруб Світлана Леонідівна

Предмет: Металорізальне обладнання

Початок: 11:00 (19.02.2024 р.)

 

Посилання для підключення (Zoom): https://us05web.zoom.us/j/88908876326?pwd=YRn90bCJLH8MeHpbdWgnAUqpneKenK.1

 

Ідентифікатор конференції : 889 0887 6326

Код доступу : 1qfjR7

18.02.2024.

Розклад занять викладачів кафедри

Шановні студенти! 

Оновлено розклад на 2 семестр 2023-2024 навч.р. (3 підсеместр)

ТУТ

можете ознайомитись з розкладом занять викладачів кафедри "Технології машинобудування"

В даному файлі також присутні посилання на відповідні Зум-конференції

15.02.2024.

Зустріч науково-педагогічних працівників кафедри з провідними фахівцями ДП "Конструкторське бюро “Південне” ” ім. М.К. Янгеля

9 лютого 2024 р. відбулась чергова робоча зустріч науково-педагогічних викладачів  кафедри технології машинобудування Українського державного університету науки і технологій з провідними фахівцями Державного підприємства “Конструкторське бюро “Південне” ” ім. М.К. Янгеля. Для обговорення “вузьких місць” було запрошено представників Дніпровського Національного університету ім. О. Гончара та Інституту технічної механіки Національної академії наук України і Державного  космічного агентства України. Робоча зустріч пройшла на високому фаховому рівні. Сплановано комплекс науково-дослідницьких робіт на найближчий період.

13.02.2024.

Захист випускних робіт магістрів

На кафедрі технології машинобудування відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів!

Вітаємо усіх випускників групи ІМ01-18М та ІМ901-22М з успішним захистом кваліфікаційних робіт.

Окремо вітаємо Мефед Дар'ю Володимирівну, Мар`єнка Богдана Валерійовича та Мітькову Світлану Миколаївну з отриманням дипломів з відзнакою!

Усім випускникам бажаємо успіхів у роботі та творчої наснаги!

image image image

08.02.2024.

Зустріч науково-педагогічних працівників кафедри з представниками кафедри інноваційної інженерії УДХТУ

7 лютого 2024 р. на запрошення  кафедри технології машинобудування УДУНТ відбулась робоча зустріч науково-педагогічних працівників кафедри з представниками кафедри інноваційної інженерії Українського державного хіміко-технологічного університету (УДХТУ). У робочій зустрічі з боку УДХТУ прийняли участь завідувач кафедри інноваційної інженерії, професор Кабат О.С., гарант освітньої програми, доцент Стовпник О.В., з боку УДУНТ – завідувач кафедри технології машинобудування, доцент Негруб С.Л., гарант освітньої програми, доцент Гришин В.С. та професор Анісімов В.М.

Розглянуто питання щодо подальшої співпраці в галузі освітнього процесу, оптимізації освітніх програм, навчальних планів тощо.

08.02.2024.

Консультаційна нарада з представниками волонтерських організацій Придніпровського регіону

5 лютого 2024 р. на базі кафедри технології машинобудування відбулась чергова  консультаційна нарада викладачів та науковців з представниками волонтерських організацій Придніпровського регіону. Вирішувались питання щодо надання науково-консультативної допомоги за широким спектром актуальних проблем сьогодення. Висловлено нові ідеї, пропозиції, рекомендації щодо сучасних методів прогнозування і розрахунку та впровадження нових технологій на машинобудівних підприємствах України, що буде сприяти підвищенню обороноздатності країни та наближенню перемоги.

08.02.2024.

Нарада з Dnipro.protez

17 січня 2024 року на базі Дніпропетровського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства відбулась нарада з актуальних питань реабілітації та протезування в Україні. У нараді прийняли участь директор підприємства Олексій Штанько, доцент кафедри ТМ Володимир Гришин та професор Володимир Анісімов, а також провідний спеціаліст Інженерно-технічного центру Варіус Єгор Резнік. В рамках зустрічі було обговорено питання реалізації технологій Індустрія 4.0 на підприємстві та роль Університету і кафедри технології машинобудування у підготовці інженерів, здатних реалізовувати нові технології Індустрія 4.0.

За результатами зустрічі висловлена зацікавленість у співпраці в області сервісного обслуговування ортопедично-відновлювального обладнання, нових технологій для нейропротезів та реабілітаційної медицини. Особлива увага була приділена підготовці висококваліфікованих фахівців для даної галузі.

21.01.2024.

Зустріч з КБ Південне ім. М.К. Янгеля.

 

15 грудня 2023 р. відбулась робоча зустріч  науково-педагогічних викладачів  кафедри технології машинобудування Українського державного університету науки і технологій з провідними фахівцями Державного підприємства “Конструкторське бюро “Південне” ” ім. М.К. Янгеля. 

Проаналізовано стан спільних досліджень, висловлено побажання щодо активізації пошуково-дослідницьких робіт у 2024 р., гнучко реагуючи на потреби світового космічного ринку та обговорено питання реалізації технологій Індустрія 4.0 на підприємствах. Приділено увагу ролі університету, в тому числі кафедри технології машинобудування, у підготовці інженерів, здатних реалізовувати нові технології Індустрія 4.0

20.12.2023.

Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0

image image image

   Викладачі кафедра технології машинобудування (ТМ) Українського державного університету науки і технологій з січня 2020 р. є учасниками Спільного європейського проекту країн Європейського Союзу (Бельгія, Швеція, Португалія), України та Грузії «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0».

   В рамках проекту на базі Інституту промислових та бізнес технологій командою компанії Festo Україна на чолі з Євгеном Риженко та Миколою Якимчуком було організовано інтерактивний тематичний семінар з цифровізації та енергозбереження в пневматичних системах, перспективного і інноваційного обладнання для промислової автоматизації, інструментостворення цифрових двійників, програмування контролерів для Індустрії 4.0.

   Серед індустріальних партнерів кафедри ТМ були присутні провідні спеціалісти ДКБ «Південне ім. М. Янгеля», ДП «ВО «Південмаш ім. О. Макарова», ПрАТ « Дніпровський агрегатний завод»  та ін., а також науково-педагогічні працівники університету, студенти і навіть школяри.

   З вітальним словом виступив проректор з наук ...

24.11.2023.

День відкритих дверей

Запрошуємо усіх бажаючих

на День відкритих дверей

факультету дизайну машин та захисту довкілля ІПБТ УДУНТ, 

що відбудеться 25.11.2023р. з 11:00 в онлайн форматі

 

Ідентифікатор конференції:  758 6258 1307

Код доступу: 2023

Посилання для підключення: https://us04web.zoom.us/j/75862581307?pwd=BVemba81SbRmb8JQViHDZZhuIrZRZY.1

20.11.2023.

Семінар в рамках проекту Erasmus+

image image image

   В рамках співробітництва з компанією «FESTO» 14 листопада 2023 р. з 10:00 до 16:00 в м. Дніпро на базі кафедри технології машинобудування УДУНТ відбудеться тематичний семінар з ефективного використання стисненого повітря, енергозбереження та цифровізації в пневматичних системах, перспективного і інноваційного обладнання для промислової автоматизації Вашого підприємства.
    Семінар відбудеться в Інституті промислових та бізнес технологій Українського державного університету науки і технологій за адресою: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 4, конференц-зала бібліотеки.
    З питань участі можете звертайтесь: проф. каф. технології машинобудування УДУНТ Анісімов Володимир Миколайович тел.:+38(066)1753740 або електронна пошта: vn7anisimov@ukr.net

 

10.11.2023

Зустріч з представниками Державного підприємства «Виробниче обʼєднання «Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова»

3 вересня 2023 р. на базі кафедри технології машинобудування УДУНТ відбулась зустріч викладачів кафедри з представниками Державного підприємства «Виробниче обʼєднання «Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова». Обговорювались питання подальшого співробітництва в науковій сфері а також при підготовці висококваліфікованих кадрів для потреб машинобудівного комплексу Придніпровського регіону.

15.09.2023.

Спеціальні матеріали, технології і прилади в області медичної інженерії

image

Співробітники кафедри технології машинобудування Українського державного університету науки і технологій  мають досвід у розробці спеціальних матеріалів, технологій і приладів в області медичної інженерії. Повномасштабні бойові дії вимагають невідкладного створення широкої номенклатури вітчизняного обладнання для хірургічної та реабілітаційної медицини. З метою об’єднання зусиль у комплексному  вирішенні означених питань 12 вересня 2023 р. відбувся круглий стіл за участю провідних спеціалістів, підприємців і науковців Одещини та Придніпровʼя. 

У обговоренні взяли участь директор Інституту медичної інженерії Національного університету «Одеська політехніка»д.т.н., професор Прокопович І. В., д.т.н., професор кафедри біомедичної інженерії НУ «Одеська політехніка» Дядюра К.О., д.т.н., професор кафедри інформаційних технологій, проектування і дизайну НУ «Одеська політехніка» Сидоренко І.І., заступниця директора ДУ «Український науково- дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» д.мед.н., професор Бабова І. К., директор науково-виробничого підприємства «РІЧ» (м. Дніпро) Супрун М.В., завідувач кафедри технології машинобудування М Гришин В.С., д.т.н., професор кафедри ТМ Анісімов В.М., к.т.н., доцент кафедри АВП Кузьменко М.Ю. Прийнято рішення про обʼєднання зусиль у вирішенні невідкладних питань медичної інженерії.

 

15.09.2023.

Розклад занять викладачів кафедри

Шановні студенти!

ТУТ

можете ознайомитись з розкладом занять викладачів кафедри "Технології машинобудування"

В даному файлі також присутні посилання на відповідні Зум-конференції

05.09.2023.

Вища математика та Вища математика-2

Посилання та коди доступу до курсів «Вища математика» і «Вища математика-2», які викладаються кафедрою економічної інформатики. 

 

1) для груп МБ01-23, ІМ01-23

Дисципліна «Вища математика» 

Посилання: https://classroom.google.com/c/NjIwMjc1NTE2NTE2?cjc=jtlqfo5

Код курсу:   jtlqfo5

Викладач: Моня Андрій Григорович 

 

2) для груп ІМ01-22, ІМ01-22с, МБ01-22 

Дисципліна «Вища математика-2» 

Посилання:  https://classroom.google.com/c/NjIwMjg5MDQwODQy?cjc=ehtjakw

Код курсу:   ehtjakw

Викладач: Моня Андрій Григорович

01.09.2023.

Початок навчання

Колектив кафедри вітає усіх студентів з початком нового навчального року.

Бажаємо чудового року, відмінного навчання, та гарних оцінок

 

01.09.2023.

Семінар-тренінг від компанії FESTO Україна

logo_4.jpg

Співробітники кафедри технології машинобудування Українського державного університету науки і технологій з січня 2020 р. приймають участь в реалізації Спільного європейського проекту країн Європейського Союзу (Бельгія, Швеція, Португалія), України та Грузії «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0» (609939-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP-HEIn4).

В рамках проекту 3-7 липня 2023 р. командою компанії Festo Україна у місті Київ було організовано інтерактивний семінар-тренінг «Lean Management and Industry 4.0 – two Complementary Approaches». З боку УДУНТ в роботі прийняли участь: професор кафедри технології машинобудування Анісімов В.М., доценти кафедри електрометалургії Деревʼянко І.В. та Жадонос О.В., доцент кафедри автоматизації виробничих процесів Маначин І.О., доцент кафедри економічних наук Чернова Н.С.

11.08.2023