UA    RU    EN   
Ім'я користувача
Пароль
Національна металургійна академія України

Результати конкурсу на Кращого знавця творчої, інтелектуальної діяльності 2017 серед студентів очної та заочної форм навчання Національної металургійної академії України

Результати олімпіади (I етап: січень-лютий 2017 р. ) на Кращого знавця творчої, інтелектуальної діяльності серед студентів очної та заочної форм навчання Національної металургійної академії України, у якому брали участь 116 студентів представлені нижче. Активну участь в проведенні олімпіади прийняли студенти:  заочного, гуманітарного, електрометалургійного, механіко-машинобудівного факультету та факультету матеріалознавства та обробки металів. Переможці братимуть участь в Олімпіаді з інтелектуальної власності (II етап: квітень 2017), яка буде проходити в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут»

Інформаційні повідомлення 16.03.2017


ПЕРШЕ ПОЧЕСНЕ МІСЦЕ В ОЛІМПІАДІ ЗАЙНЯЛИ:

- зі спеціальності «Інтелектуальна власність»

1. БЕЗУГЛА АНАСТАСІЯ (гр. ІВ-901-11м);

2. КОЛЬВАХ ІННА (гр. ІВ-901-11м);

- з навчальної дисципліни: «Основи інтелектуальної власності» («Інтелектуальна власність»):

1. Красношлик Ольга (гр. АВ-01-12м);

2. Кисельов Володимир (гр. МЕ-07-12м);

3. Соц Крістіна (гр. ХТ-02-14);

4. Куприй Аліна (гр. ПРО-01-12с);

5. Волошина Альона (гр. ПРО-01-12с);

6. Білоус Антон (гр. АВ-01-12м);

7. Щербачов Вадим (гр. АВ-01-12м);

8. Лазебний Сергій (гр. МЕ-13-12м);

9. Алексеєв Артем (гр. МЕ-10-12м);

10. Задорожній Дмитро (гр. АП-01-12м);

11. Москаленко Софія (Національний гірничий університет, гр. ГРгр-14-1) – позаконкурсом;

12. Москаленко Анастасія (Національний гірничий університет, гр. СІіт-14-1) – позаконкурсом;

13. Баранов Дмитро (Національний гірничий університет, гр. ГРгр-13-1) – позаконкурсом.

 ДРУГЕ ПОЧЕСНЕ МІСЦЕ ЗАЙНЯЛИ:

1. Бондар Владислав (гр. МЕ-07-12м);

2. Карпенко Кирило (гр. МЕ-07-12М);

3. Похвалітов Олексій (гр. МЕ-07-12М);

4. Попова Жданна (гр. МЛ-03-12М);

5. Грищенко Анастасія (гр. МЛ-02-12М);

6. Галушко Дмитро (гр. АП-01-12М);

7. Горобець Володимир (гр. АП-01-12М);

8. Пушкарьов Денис (гр. МЕ-02-12М);

9. Цибулько Володимир (гр. МЕ-02-12М);

10. Юхно Андрій (гр. МЕ-04-12М).

 ТРЕТЕ ПОЧЕСНЕ МІСЦЕ ЗАЙНЯЛИ:

1. Мішкевіч Юлія (гр. ПРО-01-12М);

2. Брильова Вікторія (гр. ПРО-01-12М);

3. Дядюченко Андрій (гр. МБ-02-12М);

4. Пронін Артем (гр. МБ-02-12М);

5. Кабірова Юлія (гр. МЛ-03-12М);

6. Черевань Денис (гр. МЛ-02-12М);

7. Попитайленко Михайло (гр. АП-01-12М);

8. Щетінін Сергій (гр. АП-01-12М);

9. Дзюдзюра Руслан (гр. МЕ-03-12М);

10. Розенберг Олеся (гр. МЕ-03-12М);

11. Іванов Богдан (гр. МЕ-03-12М);

12. Мелащенко Олександр (Національний гірничий університет, гр. ГРгр-13-1) – позаконкурсом;

13. Кащавцева Катерина (Національний гірничий університет, гр. ГРгр-13-1) – позаконкурсом;

14. Анненков Богдан (Національний гірничий університет, гр. ГРгр-13-1) – позаконкурсом.

Кафедра інтелектуальної власності та управління проектами


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Рейтинг кафедри

Міжнародний науково-практичний семінар

Навчальний процес

Наукова діяльність

Випускники

Абітурієнтам

Підтвердження статусу національного закладу вищої освіти

Акредитація освітньо-професійних програм "Інтелектуальна власність" та "Управління проектами" спеціальність 073 Менеджмент

Освітнi програми

Матеріали конференцій проведених кафедрою

Теми випускних робіт магістрів