Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Вітаємо в.о. завідуючого кафедрою інтелектуальної власності та управління проєктами, проф. Петренка Віталія Олександровича з отриманням Почесної грамоти! News icon

Вітаємо д.т.н., в.о. зав. кафедрою, професора  Віталія Олександровича Петренка з отриманням Почесної грамоти! Дякуємо Вам за плідну наукову працю, спрямовану на розвиток кафедри інтелектуальної власності та управління проєктами та Українського державного університету науки і технологій! Бажаємо Вам здоров'я, добра та злагоди, здійснення нових задумів і мирного неба!

 

V Міжнародна конференція «УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРОЄКТНОГО ТА НЕЙРОМЕНЕДЖМЕНТУ, ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ УПРАВЛІННЯ, ТЕХНОЛОГІЙ СТВОРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ОБ’ЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ТРАНСФЕР ТЕХНОЛОГІЙ»

Шановні колеги!
Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій,
кафедра інтелектуальної власності та управління проєктами та Науково-освітній центр «Центр інтелектуально-інноваційного консалтингу»
запрошують Вас взяти участь у роботі
V Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції
МІСТ «КИЇВ-ДНІПРО»
«УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРОЄКТНОГО ТА НЕЙРОМЕНЕДЖМЕНТУ, ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ УПРАВЛІННЯ, ТЕХНОЛОГІЙ СТВОРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ОБ’ЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ТРАНСФЕР ТЕХНОЛОГІЙ»,
яка відбудеться 23-24 березня 2023 р.

Захист випускних кваліфікаційних магістерських робіт у 2023 році News icon

На кафедрі інтелектуальної власності та управління проєктами відбувся захист випускних кваліфікаційних магістерських робіт зі спеціальності 073 – "Менеджмент" за ОПП "Ітелектуальна власність" та ОПП "Управління проєктами". Студенти денної та заочної форми навчання продемонстрували результати своїх досліджень як в онлайн-форматі, так і виступаючи на кафедрі перед членами екзаменаційної комісії. Вітаємо наших випускників і бажаємо їм процвітання та успіхів у подальшій трудовій діяльності під мирним небом!

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності у 2021/2022 навчальному році

Кафедра інтелектуальної власності та управління проєктами вітає переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності у 2021/2022 навчальному році:

- Доброгорського Олексія Володимировича – гр. ІВ901-16-М (керівник к.т.н., доцент Мироненко Ірина Євгеніївна);

- Мешкова Антона Максимовича – гр. ІВ01-16-М (керівник к.т.н., доцент Мироненко Ірина Євгеніївна).

Тема роботи: «Удосконалення системи управління інтелектуальною власністю в умовах підприємства інформаційно-видавничої галузі».

Бажаємо нашим студентам та їх керівнику подальшої творчої наснаги для продовження набуття нових досягнень у науковій діяльності

З ювілеєм Наталія Петрівна! News icon

Сьогодні свій ювілей відзначає завідувачка кафедри інтелектуальної власності та управління проєктами, професорка Корогод Наталія Петрівна.

Високий професіоналізм, відповідальність, безмежна відданість справі, наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Наталії Петрівні досягти значних успіхів у роботі, здобути повагу серед колег та студентів.

Наталія Петрівна, авторка численних статей та навчальних посібників, щороку підтримує високий рівень наукових досягнень, докладає багато зусиль до популяризації сфери інтелектуальної власності та управління проєктами. Під її керівництвом захищено три кандидатські дисертації.

Наш колектив щиро вітає ювілярку і бажає міцного здоров'я, сімейного затишку, сил, наснаги, оптимізму і нових професійних досягнень на благо науки та нашої Батьківщини!

Доцент кафедри інтелектуальної власності та управління проєктами Новородовська Т.С. і ст. викладач Тимченко Д.О. представили кафедру в популярній передачі на 34 телеканалі News icon

   Доценти Новородовська Тетяна Сергіївна і старший викладач Тимченко Дар'я Олександрівна представили кафедру інтелектуальної власності та управління проєктами в популярній передачі «Грані» на 34 телеканалі!

   Нарешті питання інтелектуальної власності, зокрема, авторського права, набувають в Україні надзвичайної популярності! Хоча, отримати таку спеціальність, окрім як на нашій кафедрі, можна всього в декількох ЗВО в Україні! Передачу дивіться за посиланням

Вітаємо завідувача кафедрою інтелектуальної власності та управління проєктами з отриманням вченого звання професора! News icon

   Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 735 від 29.06.2021 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства» к.пед.н., завідувачу кафедрою інтелектуальної власності та управління проєктами Корогод Наталії Петрівні присвоєно вчене звання професора кафедри інтелектуальної власності та управління проєктами.

   Наталія Петрівна, колектив кафедри щиро вітає Вас із цим значним досягненням, яке зміцнило науковий потенціал кафедри та є результатом Вашої цілеспрямованої, наполегливої багаторічної наукової та педагогічної праці. Нехай це досягнення додасть Вам життєвих сил для нових звершень, а всі труднощі у Вашій діяльності будуть подолані.

   Бажаємо Вам творчої наснаги, невичерпної енергії та натхнення, міцного здоров’я та оптимізму!

Вітаємо студентку Пузь Дар'ю Михайлівну з 2 місцем у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з інтелектуальної власності

Вітаємо студентку групи ІВ01-16-М кафедри інтелектуальної власності та управління проектами Пузь Дар'ю Михайлівну, яка посіла почесне 2 місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з інтелектуальної власності. Бажаємо Дар'ї подальших творчих успіхів та натхнення!

Вітаємо викладача кафедри інтелектуальної власності та управління проектами Тимченко Дар'ю Олександрівну з присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук

Колектив кафедри інтелектуальної власності та управління проектами щиро вітає Тимченко Дар'ю Олександрівну з присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.22 "Управління проектами і програмами"! Також вітаємо її наукового керівника, к.пед.н., доцента Наталію Петрівну Корогод! Бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності та творчого натхнення!

Шановні колеги! Кафедра інтелектуальної власності та управління проектами запрошує Вас взяти участь у роботі III Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції

«УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ. ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ОБ’ЄКТІВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ»,

 яка відбудеться 17 - 18 березня 2021 р.

 

Мета конференції – залучення зацікавлених осіб  до обговорення та визначення шляхів та методів управлінського, культурного, технічного, технологічного, інжинірингового та документального забезпечення використання результатів науково-дослідних робіт та інноваційних продуктів на підприємствах, в наукових,  творчих організаціях та навчальних закладах.

Робочі мови конференції – українська, польська, англійська, угорська, російська.

Форма участі – дистанційна та безкоштовна

 

Вітаємо колектив авторів з перемогою у конкурсі на краще видання НМетАУ!

Кафедра інтелектуальної власності та управління проектами вітає колектив авторів: д.т.н., професора Петренка В.А., ст. викладача Фонарьову Т.А., аспіранта Петренко Т.В. з перемогою в конкурсі на найкраще видання НМетАУ. Бажаємо подальших творчих успіхів на благо кафедри!

Вітаємо Петренка Віталія Олександровича з ювілеєм! News icon

Початок літа на кафедрі інтелектуальної власності та управління проектами відзначився приємною подією – ювілеєм чудової людини та чуйного колеги – професора Віталія Олександровича Петренка.

Наш професор є людиною, про яку можна сказати, що «талановита людина талановита в усьому». Розпочавши свій науковий шлях ще з часу студентських років у Дніпропетровському металургійному інституті, Віталій Олександрович вже не зупинявся у своєму розвитку ні на хвилину. Саме така професійна завзятість дозволила йому досягти чималих успіхів не тільки у науковому світі, а й на ниві практики сучасного металурга.

Також не можна не відмітити, що Віталій Олександрович завжди приділяв увагу й проблемам суспільного життя. Він активно займається розвитком молоді, спрямовуючи їх енергію на розвиток творчої особистості, створення певних результатів науки для вдосконалення сучасного світу.

Віталій Олександрович користується повагою серед студентів, які відмічають його позитивний настрій, спрямованість за формування інтересу до предметних дисциплін. Саме відвертість та висока професійна кваліфікація нашого професора «заряджають» студентів на участь у конференціях, конкурсах, олімпіадах. І кожного року кафедра з гордістю вносить до «скарбнички» своїх досягнень чергові призові місця.

Кафедра щиро вітає ювіляра й бажає йому не втрачати своєї завзятості у професійній сфері, й залишатися світлою, доброю людиною, при спілкуванні з якою посміхаєшся та відчуваєш душевну теплоту!

10 квітня 2020 р. на кафедрі ІВ та УП пройшла ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Управління проектами. Ефективне використання результатів наукових досліджень та об’єктів інтелектуальної власності"

Результати конференції висвітлено у збірнику тез на сторінці кафедри інтелектуальної власності та управління проектами у розділі Матеріали конференцій проведених кафедрою. Посилання: https://nmetau.edu.ua/ru/mdiv/i2022/p2777

Вітаємо переможців І туру Олімпіади з інтелектуальної власності

За результатами І туру Олімпіади з дисципліни «Основи інтелектуальної власності»:

1 місце посіли: Степанченко Юлія Іванівна (ПРО01-15м);

                  Полторацька Ксенія Вікторівна (ПРО01-15м);

                  Велічко Вікторія Андріївна (СТ01-15м)

2 місце – Стрельцова Олена Олександрівна (МЕ13-15м);

              Атрошенко Вікторія Володимирівна (ДІ01-17);

              Перепелиця Володимир Васильович (МЕ13-15м);

              Іванілова Катерина Юріївна (ЕО01-15м).

3 місце – Виноградова Валентина Костянтинівна (ДІ01-17),

              Ушакова Катерина Дмитрівна (ДІ01-17);

             Скоропад Наталія Михайлівна (ДІ01-17);

 

Зі спеціальності «Інтелектуальна власність»:

1 місце – Берковський Євгеній Олександрович (ІВ01-15м);

                 Устінов Артем Андрійович (ІВ01-15м);

2 місце – Мороховська Марія Олександрівна (ІВ01-15м)

                 Таскаєва Дар'я Євгенівна (ІВ01-15м)

Вітаємо магістрів кафедри інтелектуальної власності та управління проектами 2020 року з успішним захистом! News icon

У цьому навчальному році випуск студентів кафедри інтелектуальної власності та управління проектами відбувався за освітньо-професійними програмами «Інтелектуальна власність» та «Управління проектами». Усього у період з 09.01.2020 року по 16.01.2020 року успішно захистили випускні роботи магістрів 50 студентів денної та заочної форм навчання, у тому числі 3 іноземних студента. Диплом з відзнакою отримали 6 випускників.

Наукові здобутки кафедри інтелектуальної власності та управління проектами News icon

У 2019 році колективом кафедри інтелектуальної власності та управління проектами(ІВ та УП) було отримано 13 свідоцтв про реєстрацію авторських прав на навчальні посібники та методичні вказівки. Авторами наукових творів є: завідувач кафедрою ІВ та УП, доцент Корогод Наталія Петрівна (6 свідоцтв), доцент Мироненко Ірина Євгеніївна (4 свідоцтва), доцент Новородовська Тетяна Сергіївна (2 свідоцтва), старший викладач Швець Євгенія Сергіївна (1 свідоцтво). Організаційні питання стосовно набуття прав на наукові твори та отримання свідоцтв покладалися на доцентів кафедри Новородовську Т.С. та Рулікову Н.С.

Вітаємо! News icon

Колектив кафедри вітає Мироненко Ірину Євгеніївну з отриманням звання доцента кафедри інтелектуальної власності та управління проектами і бажає професійних звершень, нових здобутків на науковій ниві, міцного здоров’я, оптимізму і благополуччя, відчуття повноти й неповторності життя!

Вітаємо переможців ІІ-го туру Всеукраїнської студентської олімпіади з інтелектуальної власності та олімпіади з управління проектами News icon

   Третє місце у ІІ турі Всеукраїнської Олімпіади з інтелектуальної власності (з дисципліни) у 2019 році посів студент групи МЕ10-14м Варфоломєєв Михайло. Також у цьому році студент групи УП02-14м Ліховой Олексій продемонстрував непогані результати у ІІ турі Всеукраїнської Олімпіади з управління проектами, яка проводилася на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова. Колектив кафедри вітає учасників та переможців Олімпіад, бажає їм нових досягнень у навчанні та успішної кар’єри.

   Також кафедра інтелектуальної власності та управління проектами має нагоду привітати студентку групи ІВ01-14м Соц Крістіну, яка під керівництвом професора Петренко В.О. посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького).