Національна металургійна академія України

Доцент кафедри інтелектуальної власності та управління проєктами Новородовська Т.С. і ст. викладач Тимченко Д.О. представили кафедру в популярній передачі на 34 телеканалі News icon

   Доценти Новородовська Тетяна Сергіївна і старший викладач Тимченко Дар'я Олександрівна представили кафедру інтелектуальної власності та управління проєктами в популярній передачі «Грані» на 34 телеканалі!

   Нарешті питання інтелектуальної власності, зокрема, авторського права, набувають в Україні надзвичайної популярності! Хоча, отримати таку спеціальність, окрім як на нашій кафедрі, можна всього в декількох ЗВО в Україні! Передачу дивіться за посиланням

Вітаємо завідувача кафедрою інтелектуальної власності та управління проєктами з отриманням вченого звання професора! News icon

   Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 735 від 29.06.2021 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства» к.пед.н., завідувачу кафедрою інтелектуальної власності та управління проєктами Корогод Наталії Петрівні присвоєно вчене звання професора кафедри інтелектуальної власності та управління проєктами.

   Наталія Петрівна, колектив кафедри щиро вітає Вас із цим значним досягненням, яке зміцнило науковий потенціал кафедри та є результатом Вашої цілеспрямованої, наполегливої багаторічної наукової та педагогічної праці. Нехай це досягнення додасть Вам життєвих сил для нових звершень, а всі труднощі у Вашій діяльності будуть подолані.

   Бажаємо Вам творчої наснаги, невичерпної енергії та натхнення, міцного здоров’я та оптимізму!

Вітаємо студентку Пузь Дар'ю Михайлівну з 2 місцем у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з інтелектуальної власності

Вітаємо студентку групи ІВ01-16-М кафедри інтелектуальної власності та управління проектами Пузь Дар'ю Михайлівну, яка посіла почесне 2 місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з інтелектуальної власності. Бажаємо Дар'ї подальших творчих успіхів та натхнення!

Вітаємо викладача кафедри інтелектуальної власності та управління проектами Тимченко Дар'ю Олександрівну з присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук

Колектив кафедри інтелектуальної власності та управління проектами щиро вітає Тимченко Дар'ю Олександрівну з присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.22 "Управління проектами і програмами"! Також вітаємо її наукового керівника, к.пед.н., доцента Наталію Петрівну Корогод! Бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності та творчого натхнення!

Шановні колеги! Кафедра інтелектуальної власності та управління проектами запрошує Вас взяти участь у роботі III Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції

«УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ. ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ОБ’ЄКТІВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ»,

 яка відбудеться 17 - 18 березня 2021 р.

 

Мета конференції – залучення зацікавлених осіб  до обговорення та визначення шляхів та методів управлінського, культурного, технічного, технологічного, інжинірингового та документального забезпечення використання результатів науково-дослідних робіт та інноваційних продуктів на підприємствах, в наукових,  творчих організаціях та навчальних закладах.

Робочі мови конференції – українська, польська, англійська, угорська, російська.

Форма участі – дистанційна та безкоштовна

 

Вітаємо колектив авторів з перемогою у конкурсі на краще видання НМетАУ!

Кафедра інтелектуальної власності та управління проектами вітає колектив авторів: д.т.н., професора Петренка В.А., ст. викладача Фонарьову Т.А., аспіранта Петренко Т.В. з перемогою в конкурсі на найкраще видання НМетАУ. Бажаємо подальших творчих успіхів на благо кафедри!

Вітаємо Петренка Віталія Олександровича з ювілеєм! News icon

Початок літа на кафедрі інтелектуальної власності та управління проектами відзначився приємною подією – ювілеєм чудової людини та чуйного колеги – професора Віталія Олександровича Петренка.

Наш професор є людиною, про яку можна сказати, що «талановита людина талановита в усьому». Розпочавши свій науковий шлях ще з часу студентських років у Дніпропетровському металургійному інституті, Віталій Олександрович вже не зупинявся у своєму розвитку ні на хвилину. Саме така професійна завзятість дозволила йому досягти чималих успіхів не тільки у науковому світі, а й на ниві практики сучасного металурга.

Також не можна не відмітити, що Віталій Олександрович завжди приділяв увагу й проблемам суспільного життя. Він активно займається розвитком молоді, спрямовуючи їх енергію на розвиток творчої особистості, створення певних результатів науки для вдосконалення сучасного світу.

Віталій Олександрович користується повагою серед студентів, які відмічають його позитивний настрій, спрямованість за формування інтересу до предметних дисциплін. Саме відвертість та висока професійна кваліфікація нашого професора «заряджають» студентів на участь у конференціях, конкурсах, олімпіадах. І кожного року кафедра з гордістю вносить до «скарбнички» своїх досягнень чергові призові місця.

Кафедра щиро вітає ювіляра й бажає йому не втрачати своєї завзятості у професійній сфері, й залишатися світлою, доброю людиною, при спілкуванні з якою посміхаєшся та відчуваєш душевну теплоту!

10 квітня 2020 р. на кафедрі ІВ та УП пройшла ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Управління проектами. Ефективне використання результатів наукових досліджень та об’єктів інтелектуальної власності"

Результати конференції висвітлено у збірнику тез на сторінці кафедри інтелектуальної власності та управління проектами у розділі Матеріали конференцій проведених кафедрою. Посилання: https://nmetau.edu.ua/ru/mdiv/i2022/p2777

Вітаємо переможців І туру Олімпіади з інтелектуальної власності

За результатами І туру Олімпіади з дисципліни «Основи інтелектуальної власності»:

1 місце посіли: Степанченко Юлія Іванівна (ПРО01-15м);

                  Полторацька Ксенія Вікторівна (ПРО01-15м);

                  Велічко Вікторія Андріївна (СТ01-15м)

2 місце – Стрельцова Олена Олександрівна (МЕ13-15м);

              Атрошенко Вікторія Володимирівна (ДІ01-17);

              Перепелиця Володимир Васильович (МЕ13-15м);

              Іванілова Катерина Юріївна (ЕО01-15м).

3 місце – Виноградова Валентина Костянтинівна (ДІ01-17),

              Ушакова Катерина Дмитрівна (ДІ01-17);

             Скоропад Наталія Михайлівна (ДІ01-17);

 

Зі спеціальності «Інтелектуальна власність»:

1 місце – Берковський Євгеній Олександрович (ІВ01-15м);

                 Устінов Артем Андрійович (ІВ01-15м);

2 місце – Мороховська Марія Олександрівна (ІВ01-15м)

                 Таскаєва Дар'я Євгенівна (ІВ01-15м)

Вітаємо магістрів кафедри інтелектуальної власності та управління проектами 2020 року з успішним захистом! News icon

У цьому навчальному році випуск студентів кафедри інтелектуальної власності та управління проектами відбувався за освітньо-професійними програмами «Інтелектуальна власність» та «Управління проектами». Усього у період з 09.01.2020 року по 16.01.2020 року успішно захистили випускні роботи магістрів 50 студентів денної та заочної форм навчання, у тому числі 3 іноземних студента. Диплом з відзнакою отримали 6 випускників.

Наукові здобутки кафедри інтелектуальної власності та управління проектами News icon

У 2019 році колективом кафедри інтелектуальної власності та управління проектами(ІВ та УП) було отримано 13 свідоцтв про реєстрацію авторських прав на навчальні посібники та методичні вказівки. Авторами наукових творів є: завідувач кафедрою ІВ та УП, доцент Корогод Наталія Петрівна (6 свідоцтв), доцент Мироненко Ірина Євгеніївна (4 свідоцтва), доцент Новородовська Тетяна Сергіївна (2 свідоцтва), старший викладач Швець Євгенія Сергіївна (1 свідоцтво). Організаційні питання стосовно набуття прав на наукові твори та отримання свідоцтв покладалися на доцентів кафедри Новородовську Т.С. та Рулікову Н.С.

Вітаємо! News icon

Колектив кафедри вітає Мироненко Ірину Євгеніївну з отриманням звання доцента кафедри інтелектуальної власності та управління проектами і бажає професійних звершень, нових здобутків на науковій ниві, міцного здоров’я, оптимізму і благополуччя, відчуття повноти й неповторності життя!

Вітаємо переможців ІІ-го туру Всеукраїнської студентської олімпіади з інтелектуальної власності та олімпіади з управління проектами News icon

   Третє місце у ІІ турі Всеукраїнської Олімпіади з інтелектуальної власності (з дисципліни) у 2019 році посів студент групи МЕ10-14м Варфоломєєв Михайло. Також у цьому році студент групи УП02-14м Ліховой Олексій продемонстрував непогані результати у ІІ турі Всеукраїнської Олімпіади з управління проектами, яка проводилася на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова. Колектив кафедри вітає учасників та переможців Олімпіад, бажає їм нових досягнень у навчанні та успішної кар’єри.

   Також кафедра інтелектуальної власності та управління проектами має нагоду привітати студентку групи ІВ01-14м Соц Крістіну, яка під керівництвом професора Петренко В.О. посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького).

Конференція з питань ефективного використання об’єктів ІВ

  21 березня пройшла Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Управління проектами. Ефективне використання результатів наукових досліджень та об’єктів інтелектуальної власності». Збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції  «Управління  проектами.  Ефективне  використання результатів  наукових досліджень  та об’єктів інтелектуальної  власності».

  Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Національна металургійна академія України, Національна академія правових наук України, Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності, Честоховський політехнічний університет (Польща), Вища школа управління охороною праці в місті Катовіце (Польща), Університет в Мішкольце (Угорщина), а також українські наукові центри та виробничі підприємства.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції


«УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ. ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ОБ’ЄКТІВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ»

яка відбудеться 21-22.03.2019р.

Посилання для скачування/перегляду: інформація про конференцію, заявка, зразок оформлення статті (шаблон) 

Вітаємо магістрів кафедри інтелектуальної власності та управління проектами! News icon

У цьому навчальному році випуск студентів кафедри інтелектуальної власності та управління проектами був значно більший, ніж у попередні роки, оскільки включав випуск магістрів за освітньо-професійними програмами «Інтелектуальна власність», «Управління проектами» та «Адміністративний менеджмент». Усього у період з 08.01.2019 року по 16.01.2019 року успішно захистили випускні роботи магістрів 56 студентів денної та заочної форм навчання, з них 10 отримали дипломи з відзнакою, 1 - рекомендацію до аспірантури.

З успішним завершенням акредитації ОПП «Інтелектуальна власність» та «Управління проектами» News icon

У грудні 2018 року кафедра інтелектуальної власності та управління проектами першою серед кафедр НМетАУ успішно пройшла акредитацію двох освітньо-професійних програм «Інтелектуальна власність» та «Управління проектами» (Наказ МОН «Про проведення акредитаційної експертизи» № 3046-Л від 13.12.2018 року).

Співробітники і студенти кафедри доклали максимальних зусиль, щоб досягти такого результату. Студенти показали хороші результати під час передакредитаційної сесії, при написанні курсових робіт і проходженні переддипломної практики. Майже всі викладачі кафедри мають наукові ступені, більшість має вчені звання. Окрім цього, на кафедрі працює два професори, що дозволило сформувати групу забезпечення, яка відповідає вимогам Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності. Кожен викладач працював над тим, щоб відповідати якомога більшій кількості показників наукової та професійної активності.

У результаті Наказом МОН №13 від 08.01.2019 року було затверджено рішення акредитаційної комісії, відповідно до якого визнано акредитованими освітньо-професійні програми «Інтелектуальна власність» та «Управління проектами» спеціальності 073 Менеджмент з видачею відповідних сертифікатів.

Дякуємо усім викладачам і студентам за розуміння важливості проведеної роботи і сподіваємося на подальші успіхи!

Участь кафедри інтелектуальної власності та управління проектами у вересневих конференціях News icon

У вересні 2018 року співробітники та студенти кафедри інтелектуальної власності та управління проектами брали участь у важливих наукових подіях.

Так, вже традиційною стала участь наших науково-педагогічних співробітників кафедри у XIV Міжнародній науково-практичній конференції «Управління проектами: стан та перспективи», яка проходила у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв 11-14 вересня 2018 року). Цього року на конференції були представлені доповіді асистента Швець Є.С. і доц. Рулікової Н.С., а також магістрантів Лебідь В.В. (гр. АМ901-12М), Лушпи В.В., Могила К.Б. (гр. УП902-12М) і аспірантів Кулік В.О., Лазарєвої Є.Д. під керівництвом проф. Петренка В.О.

27 вересня 2018 року відбулась VI Всеукраїнській науково-практична конференція молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності «Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри», де свої доповіді представили магістранти спеціальності «Менеджмент», спеціалізації «Інтелектуальна власність»: Соц К.Є.,  Масльський С.Ю., Масальський О.Ю., Рейнгольд А.В. (керівник проф. Петренко В.О.), конференція проходила у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Вітаємо студентів з перемогою в II етапі Олімпіади і Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ News icon

Уже багато років поспіль студенти кафедри інтелектуальної власності є активними учасниками Всеукраїнської Олімпіади з інтелектуальної власності.

Цього року 6 студентів брали участь у ІІ турі Олімпіади з інтелектуальної власності, яка проводилась на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків): Пінюшко Данило, Безугла Анастасія, Мещерякова Віта, Дяченко Владислав, Долгова Тетяна, Дереза Владислав. Змагання пройшли на базі кафедри організації виробництва і управління НТУ «ХПІ» 27–30 березня 2018 року. У них взяли участь 109 студентів з 17 міст (Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Краматорськ, Кременчук, Луцьк, Львів, Маріуполь, Одеса, Слов’янськ, Суми, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці) та 39 ВНЗ України.

Перше місце у ІІ турі Всеукраїнської Олімпіади з інтелектуальної власності у 2018 році посіла студентка групи ІВ-901-11М Безугла Анастасія. Колектив кафедри вітає переможницю, бажає їй нових досягнень у навчанні та успішної кар’єри.

Також кафедра інтелектуальної власності та управління проектами має привід привітати студентів групи ІВ01-13М та ІВ-901-12М Заозерну Наталію та Восканян Дар’ю, які під керівництвом професора Петренко В.О. та доцента Драч І.Є. посіли друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт (Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького).

Колектив кафедри інтелектуальної власності та управління проектами пишається здобутками своїх студентів!

Нагороди до 25-річчя гуманітарного факультету

Під час урочистого засідання Вченої ради факультету викладачі кафедри інтелектуальної власності отримали наступні нагороди:

- Почесні грамоти Дніпропетровської обласної ради: завідуюча кафедрою інтелектуальної власності Корогод Наталія Петрівна і професор кафедри Петренко Віталій Олександрович;

- Почесна грамота управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради: доцент кафедри Драч Ірина Євгеніївна;

- Почесна грамота НМетАУ: асистент кафедри Швець Євгенія Сергіївна