UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ БАКАЛАВРАТУ

 з управлінських,  економічних,  гуманітарних, усіх інженерно-технічних  спеціальностей  НМетАУ,  а також   інших вищих  навчальних закладів!

ЗАПРОШУЄМО     НА    ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЮ   «МАГІСТР  МЕНЕДЖМЕНТУ»

 (Спеціальність  073,  групи МН-03, МН-01, МН-903, МН-901)

форма навчання  -   денна  і  заочна, в  т.ч.   паралельне навчання 

 студентів  денної форми  навчання  за  заочною  формою.  

 ЧЕКАЄМО   НА   ВАС   В  СЕРЕДУ  23  ТРАВНЯ   О  13.00 ( КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ  НМетАУ)

 ТЕЛЕФОНИ  ДЛЯ  ДОВІДОК :  097-365-00-03,   050-340-25-25,  063-796-44-55.

На чергових виборах, які відбулися 16 травня 2018р., головою студентського самоврядування

обрано студентку електрометалургійного факультету Гамову Анастасію

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА БАТЬКИ АБІТУРІЄНТІВ !!!

НАЦІОНАЛЬНА  МЕТАЛУРГІЙНА  АКАДЕМІЯ  УКРАЇНИ   ЗАПРОШУЄ  НА  ЗУСТРІЧ-ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЮ

«СПЕЦІАЛЬНІСТЬ - МЕНЕДЖМЕНТ»

      В  СУБОТУ  12.05.2018    об  11.00   (КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ  НМетАУ) 

     Телефони:  097-365-00-03,  050-340-25-25,  063-796-44-55

Детальніше>>>

РЕКОРДНИЙ РЕЗУЛЬТАТ студентів кафедри економічної інформатики на ОЛІМПІАДІ З ПРОГРАММУВАННЯ ACM ICPC 2018

21 квітня 2018 р. у ДНУ ім. О. Гончара відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Центральному регіоні.

До участі в першому етапі були запрошені  180 команд, серед яких була команда випускників школи програмування «БеГ» кафедри економічної інформатики NmetAU_EK1 у складі: Шишкевич Роман (гр. ЕК01-13м), Миронова Катерина (гр. ЕК01-13м), Білецький Владислав (гр. ЕК01-14) та Лозовська Людмила Іванівна (тренер та керівник школи програмування «БеГ»).

Команда NmetAU_EK1 була єдиним представником спеціальності 051 «Економіка» (спеціалізація «Інформаційні технології та моделювання в економіці») та посіла:

9-е місце серед студентських команд комп’ютерних спеціальностей Дніпропетровської області;

17-е місце серед студентських команд Центрального регіону;

32-е місце серед 180 команд центрального регіону, включаючи ті, що виступали поза конкурсом.

Команда увійшла в ДЕСЯТКУ НАЙКРАЩИХ програмістів Дніпропетровської області, розв’язавши 7 задач, і встановила рекорд НМетАУ за всі роки участі у цій олімпіаді, виборовши місце на вихід в 1/4 фіналу Всесвітньої олімпіади ACM ICPC сезону 2018-2019 рр.

МОЛОДЦІ! МИ ВАМИ ПИШАЄМОСЯ ТА БАЖАЄМО ПЕРЕМОГИ В НАСТУПНИХ ЕТАПАХ ОЛІМІПІАДИ!

Протягом 19-22 квітня проректор з науково-педагогічної роботи проф. В.Шатоха прийняв участь у міжнародній виставці “ExpoPos-EuroPos2018 ” в Ріо-де Жанейро та Сан-Паулу.

 

Окрім НМетАУ нашу країну представляли Дніпропетровська медична академія, Дніпропетровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини, Дніпровський, Національний університет ім. Олеся Гончара, Університет митної справи і фінансів, Університет ім. Альфреда Нобеля та Державне підприємство “Український державний центр міжнародної освіти”.

Офіційну частину української делегації представляли Заступник Міністра освіти і науки України Р.Греба, народний депутат України та Співголова групи міжпарламентских зв’язків “Україна-Бразилія” В.Романюк, народний депутат України та Голова підкомітету з питань дошкільної, загальної середньої інклюзивної освіти Т.Кремінь, Голова Дніпропетровської обласної ради Г.Пригунов.

Візит української делегації було організовано завдяки зусиллям Почесного консула Бразилії в м.Дніпро О.Василенко та за підтримки агентства з рекрутингу іноземних студентів ТОВ «Світ освіти». Активну підтримку візиту було надано Посольством України в Бразилії - Посол України в Бразилії Р.Троненко прийняв особисту участь у більшості заходів.

Окрім участі у виставкових заходах учасники делегації відвідали декілька вищих навчальних закладів та зустрілися з представниками української діаспори.

Сподіваємося, що цей безпрецедентний візит відкриє нові можливості співпраці між нашими країнами.

     

24 квітня 2018 р. відбулася зустріч Ладислава Лазича, провідного вченого Хорватії в області теплотехніки і теплоенергетики зі студентами та викладачами академії.

В ході зустрічі проф. Лазич Л. розповів про особливості організації навчального процесу та методики викладання теплотехнічних дисциплін, зокрема, дисципліни "Металургійні печі"; міжнародних зв'язках металургійного факультету Загребського університету з НМетАУ та іншими вузами Європи; про історію виникнення металургії в Хорватії і сучасний стан металургійних підприємств Хорватії.

Професор Лазич Л. із задоволенням відповів на запитання аудиторії: про особливості проведення навчального процесу, про можливості навчання українських студентів і викладання співробітниками НМетАУ в Загребському Університеті.

Повідомлення проф. Лазича Л. доповнив студент академії Кульчицький Дмитро (гр. ТЕ01-15), який протягом одного семестру 2017-2018 н.р. навчався на металургійному факультеті Загребського Університету в рамках європейської програми "ERASMUS +".

                               

23 квітня відбулось засідання Вченої ради академії.

На засіданні були заслухані наступні доповіді: "Про підсумки фінансової діяльності академії в першому кварталі 2018 року", "Затвердження річного звіту про виконання академією критеріїв щодо  підтвердження статусу Національного ВНЗ" (інф. Величко О.Г.) та "Про стан і перспективи підготовки іноземних студентів у НМетАУ" (інф. Бояркін В.В.).

                      

24 квітня 2018 року об 11-30 в конференц-залі НМетАУ

відбудеться лекція-зустріч професора металургійного факультету Загребського Університету (Хорватія)

Ладіслава Лазіча

на тему: "Особливості викладання теплотехнічних дисциплін в Загребському Університеті"

 

 

Професор Л.Лазіч є провідним фахівцем з теплотехніки та теплоенергетики Хорватії.

На зустрічі професор Л.Лазіч розповість про особливості навчання в Хорватії, спеціальностях та міжнародних проектах НМетАУ та Загребського Університету.

 

Запрошуємо на зустріч працівників та студентів академії!

 

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА БАТЬКИ АБІТУРІЄНТІВ !

Національна  металургійна академія України пропонує випускникам середніх  шкіл  комплексну  спеціалізовану програму довузівської  підготовки  для вступників на технічні  спеціальності НМетАУ за кошти  державного  замовлення (на бюджетну форму навчання)

 організаційні збори в суботу 28 квітня 2018р.  об 11.00  (конференц-зал НМетАУ)

   В    П Р О Г Р А М І :

проходження  спеціалізованих короткострокових підготовчих курсів (предмет - за  вибором абітурієнта), з отриманням додаткових балів до результатів ЗНО;

участь в олімпіадах НМетАУ -  з отриманням додаткових балів до результатів ЗНО;

ознайомлення   з  технічними  спеціальностями  НМетАУ  (в  т.ч.  з   галузевими  коефіцієнтами  додаткових  балів  до   результатів ЗНО);

ознайомлення  з  особливостями  вступу  до  НМетАУ в  2018 році (в  т.ч.  з  регіональними  і  іншими  коефіцієнтами  додаткових балів  до  результатів ЗНО);

перспективи   стажування та  подальшого  гарантованого  працевлаштування випускників НМетАУ;

ознайомлення з  програмами  стажування  і  паралельного  навчання  студентів  НМетАУ в європейських  навчальних  закладах  вищої освіти. Програма «Подвійний диплом  магістра».

16 квітня відбулось засідання Ради з забезпечення якості освітньої діяльності і підготовки фахівців

На засіданні були заслухани наступні доповіді: "Про план заходів щодо реалізації вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України в академії" (доповідала Лучанінова О.П.) та "Про удосконалення взаємодії НМетАУ з роботодавцями для підвищення якості підготовки фахівців з вищою освітою" (доповідала Міронова Т.М.)

                           

Об'ява!

12 квітня 2018 р.  о 9-00 в конференц-залі НМетАУ

в рамках реалізації програми подвійного диплому (2D) на 2017/2018 навчальний рік

відбудеться зустріч студентів з представниками WSZOP (м.Катовице, Польща)

ШАНОВНІ УЧНІ 9-х, 10-х класів ТА БАТЬКИ СТАРШОКЛАСНИКІВ !

Національна  металургійна академія України (НМетАУ) запрошує школярів 9-х, 10-х  класів та їх батьків відвідати

    Д Е Н Ь   С Т А Р Ш О К Л А С Н И К І В

в  суботу  21  квітня   2018р.   об 11:00

 Для   участі   в  пробному  тестуванні   з математики 21.04.2018р.  і  індивідуальних консультаціях школярів кожному  бажаючому  старшокласнику  необхідно  зареєструватися :     до19.04.2018р.  надіслати на  е-mail   2016@klass. dp.ua свої  контактні  дані (прізвище, ім’я,  по-батькові;  адреса;  школа і клас;  контактні  телефони та  е-mail).  

29 березня в конференц-залі академії урочисто відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Металургія».

На конференції були присутні студенти і наукові керівники з 14 вузів України. Після вітальної промови заступника голови конкурсної комісії проф. Камкіна Л.В. всі присутні розійшлися по секціях, де остаточно визначилися переможці. Конференція завершилася урочистим врученням дипломів переможцям. Голови секцій - проф. Камкіна Л.В., проф. Куцова В.З., проф. Хричиков В.Є. привітали студентів з успішним завершенням конкурсу, подякували всім за працю і змістовні роботи.

Наші призери: Ковтун Олександр Олегович гр. МЕ13-13м, Хуторний Денис Юрійович гр. МЕ02-15, Варіцев Антон Олександрович гр. МЕ18-14, Зікін Євгеній Сергійович гр. МЕ18-14, Носко Максим Іванович гр. МЕ07-13м, Черниш Тетяна Олегівна гр. МВ01-13м, Семенов Олександр Дмитрович гр. МЛ01-12м

“Future of Ukraine” ‘2018

У рамках проекту «Благодійний Фонд імені Святого Володимира» надає унікальну можливість найкращим студентам технічних спеціальностей відвідати місто Сієтл у США та на власні очі побачити найбільші авіабудівні заводи компанії Boeing.

До участі у проекті запрошуються студенти, які:

✓ Полюбляють нестандартні та творчі задачі
✓ Опановують професію в галузі STEM (Science-Technology-Engineering-Mathematics)
✓ Відчувають в собі сили стати ефективним та корисним членом команди для розробки технологій майбутнього вже сьогодні
✓ Мають достатню підготовку з фізики, математики, ІТ та англійської мови, а також знання та навички, що дозволять працювати над інженерним проектом.

Більш детальна інформація на веб-сайті http://eqmi.kpi.ua/fest

НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Конкурс проводиться з 30 березня 2018 року по 30 червня 2018 року.

Перелік та кількість посад науково-педагогічних працівників, на заміщення яких оголошується конкурс

Претендентам на участь у конкурсі, відповідно до п.4.6. положення «Про порядок проведення конкурсного відбору  та складання трудових договорів (контрактів) з науково-педагогічними працівниками Національної металургійної академії України» необхідно до 30 квітня 2018 року подати до відділу кадрів академії наступні документи.

Положення «Про порядок проведення конкурсного відбору  та складання трудових договорів (контрактів) з науково-педагогічними працівниками Національної металургійної академії України»

Положення про конкурсну комісію НМетАУ.pdf

26 березня відбулось засідання Вченої ради академії

На засіданні були заслухані доповіді заступника Голови ради з виховної роботи, доц. Лучанінової О.П., зав. каф. перекладу та іноземних мов, доц. Прутчикової В.В., заступника Голови Ради студентів Попова В.К. Розглянуто питання обрання за конкурсом на посаду завідувача кафедри інтелектуальної власності та управління проектами.

 

Тривеє набір на 3 місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Запрошуємо учнів 10 та 11 класів для підготовки з предметів: українська мова та література, математика, фізика, хімія, історія України, англійська мова.

Випускники курсів мають можливість одержання додаткових балів  при зарахуванні на технічні спеціальності академії.

      Більш детальну інформацію можна одержати за адресою:

м. Дніпро, пр.Гагаріна,4 (кімн.232), тел. (056) 744-70-51, (068) 544-25-85.


facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Інформація

Новини

Вчена рада

Ректорат

Рада з забезпечення якості освітньої діяльності і підготовки фахівців