Вітаємо завідуючого кафедрою інтелектуальної власності та управління проєктами Петренка В.О. з отриманням Диплому Академіка Академії наук вищої школи!

Колектив кафедри вітає д.т.н., завідуючого кафедрою, від тепер, академіка - Віталія Олександровича Петренка з отриманням Диплому Академіка Академії наук вищої школи  № 430 від 09.12.2023

Бажаємо Віталію Олександровичу подальшої плідної наукової праці задля розвитку кафедри інтелектуальної власності та управління проєктами й Українського державного університету науки і технологій! Скорішої Перемоги, нехай здійснюються нові плани та задуми, відкриваються нові освітні програми під керівництвом Віталія Олександровича задля підготовки сучасних фахівців майбутнього відновлення України!

Кафедра інтелектуальної власності та управління проєктами